Opinie o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o w Warszawa

aa

Witaj, pracuje w Tevie jako PM już kilka ładnych lat, ale tyle na początek nie dostaniesz, nawet jako doświadczony PM...

pm

Dusty czy 6500 br jest możliwe dla dośw repa ? Dzięki za inf

Dasty

ja czekałam na odpowiedz 2 tydodnie.Zgodnie z umową oddzwonili z informacją zwrotną.

nie nie na Kraków

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
kkkkkk

Czyli niezaleznie od wyniku rekrutacji dzwonią z informacją po drugim etapie czy sie udalo czy nie? Bo bylem na 2 etapie i mija juz 2 tydzien i cisza......

Dasty

Bzdura!Rozmowy to jedna wielka sciema????Ktos chyba sobie zarty robi!Ja byłam na rekrutacji do Tevy do linii respiratory....dostałam sie do 2 etapu ...i pomimo ze uwazam ze wypadłam beznadziejnie...udało sie!! Mam 6 letnie doswiadczneie w branzy-to byla moja pieerwsza tak trudna rozmowa ( a mam porównanie, bo pracowałam w firmach generycznych i orginalnej ) Odpowiedz była po 2 tygodniach ( tak jak było powiedziane)!!!Poziom rekrutujacych bardzo wysoki!Polecam.

JA
@Dasty

Hej ja też uważam że rozmowy na poziomie, też byłem na 2 etapie, pomimo że rekrutujący powiedział że się nadaje to się nie dostałam...Trudno... A dostałaś się na Kraków, Respiratory czy inna miejscowość??

oo

Ja byłem też, ale uważam że te rozmowy w Tevie to jedna wielka ściema, rekrutujący mają swoje osoby wybrane!!!

ala

Ja też byłam na 2 etapach na respiratory, uważam że dałam sobie świetnie rady, po informacjach jakich otrzymałam od rekrutującego....No ale nie wiem czemu cisza..... Ktoś z Was jeszcze był??

ss

Byłem na 2 etapach do respiratorów, rozmowy trudne. Miałem czekać na telefon niezależnie od wyników. Niestety po 2 tyg telefon milczy. Rozumiem, że się nie dostałem ale uważam, że tak poważna firma jak Teva powinna informować kandydatów niezależnie od wszystkiego.

@ss

Hej, a możesz napisać coś więcej na temat rozmów,i jak przebiegały rozmowy?? Coś Ci mówił czy się nadajesz czy nie..?? Dzięki

Maro30

Witam. Czy ktoś, kto orientuje się na rynku farmaceutycznym mógłby doradzić którą firmę wybrać? Teva, Adamed czy Valeant? Zastanawiam się, która jest najbardziej polecana. Chciałbym trafić do dobrej, solidnej firmy i zastanawiam się którą z nich wybrać.

mobbing
@Maro30

uważaj na TEVE, mobbing wszechobecny, mściwe dziewczyny w finansach, Marta N i Iwona T, mało inteligentne, a do tego złośliwe i wredne, obstawiam że mają ukryty zakres obowiązków. a o tyle istotne, że one rozliczają Twoje wydatki, więc czują się jak królowe. Informacyjnie coraz więcej osób z tej firmy ląduje na L4 od psychiatry. Odradzam Ale duży jesteś podejmiesz dobrą decyzję

Witam, chciałam się zapytać cz ktoś rekrutował do Tevy na Kraków i okolice, na linie: respiratory...bo do mnie odezwali się na rozmowę...Jak wrażenia po rozmowie??

Max

A na jaki teren aplikowałeś? Ostatni etap rozmowy jest w Warszawie? Czy ktoś orientuje się jak wygląda praca w kardio w tevie?

nick

Hej byłem w tym roku na ostatnim etapie rozmowy. Rozmowa była na poziomie cv poprzednia praca, dlaczego Teva?, najlepsze najgorsze momenty w pracy jak sobie poradziałam, wady, zalety,jak bada sie potencjał u Lekarzy?, co bym zrobiła w pierwszej kolejnosci jak bym ruszyła do pracy? Merytoryka ich leków wady zalety - przekonać do stosowania np. Atorvy na Rozuve itp.Jakie wynagrodzenie. Przy okazji jest odrazy HR.Interna $$-3800N Specjalistyka SS-$4500N. Focusy combi.

do iLyOu

Co masz na myśli, że rozmowy są dla ściemy? Wiem, że szukają teraz do działu kardiologicznego i respiratorów. Ktoś coś wie jak się pracuje w tych działach? I kiedy będą przeprowadzane rozmowy?

iLyOu

Moja opinia jest taka. Marzy mi się pracować dla Tevy. Mam świetne CV i wiem że na rozmowie b. dobrze. Niestety wiem też że na pewne stanowiska rozmowy są dla ściemy...

lejla

czy ktos cos wie nt. specjalistycznej lini PM promujacych respiratory? z gory dzieki

Ktoś
@lejla

Podbijam pytanie. Co dają do promocji (leki czy sprzęt), jakie narzędzia, jaka podstawa, premie realne do zgarnięcia w lini Respiratory, czyli jak mniemam pulmo?

lila

Witam chciałbym dowiedziec sie czy sa obecnie jakies przyjecia do pracy w Teva w Krakowie .A tak wogóle to ile może zarobic pracownik na produkcji,proszę o odpowiedz.

franc

Hej, to znowu ja, czy mógłby ktoś jednak coś napisać. Jeśli nie chcecie zagłębiać się w szczegóły to napiszcie chociaż jakieś krótkie polecam lub nie polecam albo, że te poprzednie komentarze o teva to nieprawda i jesteście zadowoleni. Bardzo prosze o szybką odpowiedź, gdyż w styczniu musze ogarnąć sobie nową pracę.

Paul_srau

Odpowiedz do Realisty - nie wiem na jakim świecie żyjesz, ale na pewno nie w swiecie korporacyjnym o nazwie TEVA. Nie osmieszaj sie i nie rób ludziom wody z mózgu ! tak w tevie nigdy nie było!Co to tevy..Wszystko zależy gdzie czy RX czy OTC. OTC - szczerze odradzam. Duże tereny, praca po 10-11h, głowne zadanie?!- klejenie półek, motyw przewodni merchandising. Czasami wydawało mi sie że pracuje w branzy spozywczej.. tabelki tabelki i jeszcze raz tabelki. Duże cisnienie.Atmosfera w zespole? beznadziejna, kązdy na każdego cięty, musisz uwazac na to co mówisz. Okey jest socjal, budżet, kasa na czas(zawsze) ale..oprócz tego jest jeszcze w pracy wazny klimat w otc tego nie ma.Kasa? ok 3 tys na reke, auto focus combi max 2 letni.Never Ever Korporacja !

stary

Niestety to prawda,zwykły obóz pracy ,robotnik-np,operator,mechanik jest smieciem,od mistrza w górę to sielanka ,pierdzenie w stołek ,kasa zajebista i ściganie robotników którzy na nich (usunięte przez administratora) Jedna wielka banda,podwyżek zero od 5 lat ,ciągłe nekanie ,straszenie zwolnieniami.To nie firma to (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

były

i co roku standard : na początku na imprezie firmowej(coraz gorszej co roku) nagrody dla wybrańców (nierobów), potem zwolnienia ,oczywiście bez odpraw -szukanie haków na roboli ,żeby nie dać im odpraw należnych,a potem przyjecia do pracy ,żenujące i tak co roku,praca tam jest koszmarem ,to nawet nie korporacja ,to obóz pracy!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o