Emapol

Gdańsk

Opinie o Emapol

Iwona

Dwudziestego października firma Emapol ruszyła z oficjalnym profilem na Twitterze. Teraz tam możecie szukać wszystkich aktualności na temat firmy. https://twitter.com/pphuemapol

Iwona

@aro jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się jak wygląda praca na Twoim stanowisku oraz jak oceniasz Emapol jako pracodawcę.

Tadek

Emapol ma się coraz lepiej jeśli chodzi o firmę jako taką, naprawdę fajne rzeczy tutaj mają miejsce, ja polecam wszystkim, którzy chcą zdobyć cenne doświadczenie

aro

Firma SUPER . polecam . Opinie wpisywane są nieprawdziwe , pracuję to od lat , mam przyjaciół , lubię ludzi z którymi pracuję i Oni mnie też .

mar

michal to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktory winien pieniadze za szczecin wielu ludziom

sum

jednym słowem...brak słów na tą firme...aż smiać mi sie chce.. [usunięte przez moderatora]kłamstwo,wykożystanie maxymalne,brak nażędzi do pracy,brak pieniedzy,brak zaliczek,oszustwa..żal mi takich pracodawców...ten zakład dawno powinni zamknąć

Marek

Absolutnie się zgadzam. Nie szanują pracowników, nawet tych, którzy pracują tam bardzo długo!

keratus

niestety potwierdzam opinię poprzedniego użytkownika...brak jakichkolwiek świadczeń, premii itp.na rzecz nieustających zakazów i przykazów głównie zarządzających firmą. Podłe traktowanie pracownika i klientów firmy! pensje żenujące, za to ilość obowiązków przypadających na jednego pracownika nie do ogarnięcia..nic dziwnego, skoro WSZECHPANUJĄCE SKĄPSTWO nie zatrudnia nowych osób na miejsce wolnych etatów, a jedynie przerzuca obowiązki na pozostalych pracowników...oby kiedys sprawiedliwość dosięgła tego pracodawcę

zawiedziony

Boże broń przed tą firmą. Jeśli możecie omijajcie ją wieeeeeeeeelkim łukiem. zarobki drastycznie małe, 70% pracowników pracuje za najniższą krajową. Sposób zarządzania jednoosoby przez właściciela (styl lata 90-te). Żadnych szkoleń, żadnych premii, dodatków. Rotacja pracowników ogromna. Nie ma nic pewnego. jednego dnia pracujesz na jednym stanowisku, drugiego dnia możesz sie dowiedzieć, że musisz pracować gdzie indziej. Jeśli już tam się zatrudniacie nie liczcie na podwyżki. Wszystko musi być zapisane w umowie. Nie zgadzajcie sie na "ewentualne" premie itp, bo nigdy ich nie zobaczycie. Uciekajcie jak możecie!!!

Zostaw opinię o Emapol - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emapol