AKJ Consulting

Wrocław

Opinie o AKJ Consulting

cvb

bardzo dawno nikt sie tu nie wypowiadał. Pisaliście o braku wypłat, itp. Prosze powiedzcie czy firam w ogóle istnieje bo tu taka cisza że mam co do tego powazne watpliwości, zwłaszcza jak ponoc były problemy z wypłatą wynagrodzen. Z góry dzięki za info.

phi

To wszystko to prawda. Na pierwszy rzut oka widać, że [usunięte przez moderatora] nie są godni zaufania. O wypłaceniu pieniędzy nie ma mowy. Mam nadzieję, że w swoim życiu trafią jeszcze na ludzi sobie podobnych i pożałują... Spokojnie można ich nazwać [usunięte przez moderatora] i bandytami. Wszystkiego najgorszego!!

r

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tylko tylko można o tych ludzikach powiedzieć

ew

firmę prowadzą nieodpowiedzialni i nieprofesjonalni ludzie, nie płaca pracownikom i nie widza w tym większego problemu. nie zatrudniajcie się tam !!!

ki

UWAGA!! firma jest niewypłacalna, cechy główne firmy to brak wypłat i arogancja [usunięte przez moderatora], ABSOLUTNIE ODRADZAM !!!

......

Prosze sie nie zatrudniac przez ta agencje. Szukaja ludzi do firmy J&R Plastic mimo ze wiedza ze ta firma jest niewyplacalna. Ja juz od 2 tyg czekam na wyplate za listopad. [usunięte przez moderatora]nawet telefonow nie odbiera.Odradzam.

Zostaw opinię o AKJ Consulting - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKJ Consulting