Virage sp. z o.o.

Opinie o Virage sp. z o.o.

ozonex

Witam państwa jak to człowiek z którym rozmawiałem przez telefon 1% który został oszukany w terminie dostawy bo nie jest to 2 dni od daty złożenia zamówienia tylko jak komu się coś podoba to wyślą wtedy . Dlatego śmiem twierdzić że ta firma uważa że mają aż tak dużo klientów że już się nie przejmują ludźmi . Moja firma jest niezadowolona z państwa usług jeszcze zobaczymy w jakim stanie przyjdą paczki czy będą uszkodzone czy nie.

Zostaw opinię o Virage sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Virage sp. z o.o.