Eltel Networks

Opinie o Eltel Networks

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Jak przedstawia się sytuacja Eltel Networks na tle innych firm? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Czarek
 Opinia

oczywiście, że tak :) zwłaszcza w działach IT, chyba logiczne, że angielski znać trzeba

serwis
 Opinia

jesli piszesz wprost o eltelu , to znaczy ze masz na nich niezle papiery i moga Ci naskoczyc.Mam nadzieje ze tych [usunięte przez admina] z zarzadu szlag trafia jak to czytaja i ze osiagniesz cel , ktory sobie zalozyles - powodzenia.

Tak8Nie

atom
 Opinia

Grzesiu, ale my to wszyscy wiemy, tylko że w większości serwisantom to nie przeszkadza tylko nieliczni coś z tym robią!

atom
 Opinia

Nie ma czym się przejmować telcoservice24, netservice24,elservice24,teleservice24 działają tak samo, w końcu to przecież w rodzinie. A w rodzinie nic nie ginie.

Zostaw opinię o Eltel Networks - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltel Networks

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.