AMOND

NIP: 6220010386 REGON: 250677890

AMOND

Opinie o AMOND

Agata

Chciałby ktoś z aktualnych pracowników AMOND powiedzieć @elka na temat zarobków? Oraz o innych zaletach oprócz umowy o pracę?

elka

Super, że można u nich liczyć na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @kolkos. W końcu stabilna praca jest w pełni respektowana, ale ciekawi mnie to jakich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie może? Na dobre stawki nie ma co narzekać. Pozdrawiam.

Kris

algen:to moja opina i tyle. Jeśli ci nie odpowiada to ją zignoruj. Jeśli to co napisałem jest dla ciebie standardem u wszystkich pracodawcow do ja miałem w życiu pecha bo nie wszyscy byli tak poukładani jak szef w Amondzie.

Kris

Dobra firma, mają zadbany sprzęt . Kasa na czas bez dzielenia na raty. ZUS zapłacony . Jest ok.

kaka

37gr za kilometr i umowa zlecenie

Zostaw opinię o AMOND - Ostrów Wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMOND