FUH Golec Karol

Mysłowice

Opinie o FUH Golec Karol

Ran
użytkownik zarejestrowany

Mam wrażenie, że nie do końca tutaj czytacie ze zrozumieniem, ale dlaczego wątek umarł to ja w ogóle nie rozumiem, zwłaszcza, że firma ma się bardzo dobrze, jak wiadomo, no nic, czasami widocznie tak już musi być, ale polecam spróbować u nich pracy.

ewahobbit

teraz ta firma nazywa się GP KONSTRUKCIE I też nie

anonim 2

anonim: My zostaliśmy tak samo poszkodowani jak Pani. Szukamy osób do współpracy, aby odzyskać co swoje. Prosimy o kontakt

h.h.h.h.

Ten BARAN jest teraz często w OBORNIKACH ŚLĄSKICH KOŁO WROCŁAWIA nabiera lub nabija znów w butelkę j/t Golec.Ludzie nie pracujcie dla niego ma tak duże długi. W Obornikach próbuje wyremontować wiadukt oraz przejście podziemne na dworcu

ewahobbit

to prawda, mam nieszczęście pracować w firmie, którą pa... nie pan, ale Golec naciągnął na wyżywienie. Powinni się poszkodowani zebrać i oddać wspólnie do sądu. Jeszcze dwa tygodnie i będę się o to starać. Postarajcie się tu zajrzeć jaszcze za dwa tygodnie.

ja

Ma ktoś nr tel komórkowego do Pana Karola Golec? Starm się do niego dodzwonić na telefon stacjonarny od dłuższego już czasu ale cisza.

wielki1972

pracowalem 5 dni przy moscie w muszynie.w pore zrezygnowalem.szkoda zachodu.mijac szerokim lukiem [usunięte przez moderatora]

obserwator

Ta firma to tragedia! widze jak chlopaki pracuja na remontach w elektrocieplowni polkowice. tyraja bez przerwy a jeden stary dziad z rekami w kieszeni drze [usunięte przez moderatora] o nic byle ponizac. wstydz sie [usunięte przez moderatora] i gdzie ochrona bhp dla pracownika?

santiago

Niestety to prawda. Pensje "do uznania". Ogólnie[usunięte przez moderatora] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Nie zaczynajcie tam pracy.

Gość

Jak wygląda sprawa z kasą płacą w terminie i na ile dają umowę?

brawur

Firma wielki KRZAK strzeżcie się tej firmy .[usunięte przez moderatora]. Naciągacz uważjcie- lepiej nie zarobic niż stracic to co sie ma!!!

Zostaw opinię o FUH Golec Karol - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUH Golec Karol