Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

nick

Zgodnie z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, pracodawca musi wyznaczać dodatkowy dzień wolny za święto przypadające w sobotę. Święto konstytucji 3go Maja w tym roku wypada w sobotę. Czy dostaniemy wolne 2go maja? to chyba byłoby najrozsądniejsze rozwiązanie gdyż ASi już ledwo wyrabiają za "chorujących" a i im też przysługuje wolne...

nick nick
@nick

zapytaj asm, skoro do dzisiaj Ci nie powiedział kiedy wykorzystasz ten dzień za 3 maja to chyba macie problem komunikacyjny

alberto

Ostatnio na jednej ze stacji benzynowych koło Wrocławia, widziałem waszą Panią Przedstawiciel. Bardzo ładna, młoda dziewczyna zapierniczała z wózkiem i fajkami aż się kurzyło. Podziwiam umiejętności okiełznania dosyć dużego auta ;) Szacunek :)

sikoreczka
@alberto

Dziekuje bardzo;p;p Wcale nie jest tak ciężko..wystarczy że się robi to co się lubi:D A autem jeżdzi się rewelacyjnie;p Pozdrawiam;p:)

ph_kolp

Jak to nie ma targetów w hurtowniach? Od połowy lutego mamy plany na pall mala i lucky - bat się ukłonił w stronę hurtowni i zaczyna płacić nie tyle retro, co za konkretne zadania dystrybucyjne.

to ja

Nie chce mi się pisać bo zapieprzam od 6 miesięcy po 12 h ale rozśmieszyła mnie informacja o kontrolach to nic nie da . Znam paru PH którzy zapieprzają na amfie i do nich nic nie dociera ale na pewno dojdzie do tragedii to się za nich wezmą .

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

xddg

olej ta firme szkoda nerwów i tak wiekszosc osob niezrozumie ze wpadli w sidła

trade

samochody firma zawsze miala leasingowe, TMRów nie szukaja, a hurtownicy nie maja żadnych targetów ani umów.

pawl

O tym jak przegrac po pol roku... Jest wrzesień, setki telefonów w całej Polsce dzwoni do losowo wybranych „najlepszych” wśród najlepszych, w tym samym czasie w mediach pojawiają się informacje o korporacji która „zatrzęsie” rynkiem tytoniowym i zatrudni ponad 500 osób w Polsce przy czym bardzo zaszkodzi małym dystrybutorom. Jestem Paweł , przyjmijmy Paweł 2 miesiące na bezrobociu, no dobra może 6. Pawle-len , przerobione ponad 20 pracodawców na przestrzeni 15-lat. (głownie PH w spożywce i napojach) Jak już wspominałem telefony dzwoniły, wysłałem w przeciągu tygodnia ponad 100 CV-jakie było moje zdziwienie gdy na drugi dzień zadzwoniła Pani z firmy zewnętrznej przeprowadzić ze mną rozmowę, myślę -korporacja, ale będzie magiel. ROZMOWA w skrócie: Ma Pan ręce ? Mam Umi Pan prowadzić samochód? Umim Pracował Pan gdzieś? Pracował Kumputer umi? Umi Dobrze, dziękuje prześle ofertę do pracodawcy i odezwiemy się. Nie zdążyłem zadzwonić pochwalić się mamie, telefon- Pracodawca się zgodził proszę potwierdzić @ z oferta. Październik Dwa tygodnie szkolenia,2! (prawie) Idac pierwszy dzień na szkolenie obawiałem się KONKURENCJI. Co się okazało? Zatrudnili piekarza , maturzystę ,karatekę i cały przekrój elity społeczeństwa. Do ..UJA to jest ekipa która ma zbudować dystrybucje i przebić Marlboro, L/M światową marka jaka jest PALL MALL? Ale dobra, myślę sobie może taka strategia , otwartość na ludzi , zbieranie doświadczeń , jakiś AS w rękawie, zajebiste ceny , wajsroje niebieskie dla klienta za złocisza coś te okularki kumate w biurach wymyśla... Puścili nas w trasę , karateka wrócił po 4 godzinach i więcej się w firmie nie pojawił , maturzysta za rogiem zarysował autobus, część pod sklepem nie może zmienić nazwy klienta i (usunięte przez administratora) ce „Po pros o dane Detalisty” i uwaga jest on Piekarz wrócił jak reszta kolegów kolo 21, mistrz regionu , sprzedał 14 pakietów. Oookej , początki są trudne. Ale Panowie i Panie co się zmieniło na przestrzeni pól roku? Teraz serio, zatrzymajcie się na chwile i pomyślcie. -system jak się sypał tak się sypie (wypinanie cenników i inne sceny przynajmniej raz w tygodniu) -godziny pracy- 10 godzin w firmie to minimum -sprzedaż? Śmieszna nie utrzymuje się nawet 1/10 samochodów w firmie -rotacja ? Piekarz nie pracuje bo ukradł wajsroja niebieskiego a o reszcie już zapomniałem jakieś 3 miesiące temu w Warszawie rotacja na Poziomie 50% w Lodzi 40% , przy takiej pensji nigdy nie będą mieli kompletu wyszkolonych osób, biorąc na siebie odpowiedzialność i 100 tysięcy na klatę w towarze i perspektywa pracy po 12h dziennie to nie dziwie się młodym chłopakom po szkole ze rezygnują po miesiącu. Dlaczego nikt nie słucha? -CENY -POL PAKIETU -HURTOWNIK 5 razy w tygodniu -kredyty (termin i blokowanie bez powodu) W POLSCE MODEL DSS nie ma najmniejszych szans. Bat powoli wraca do starego modelu, od przyszłego miesiąca wracają targety dla hurtowników i retro. TMR-na nowo rekrutacja. Zmiana podejścia do wynagrodzenia (nie rabialna premia) Entuzjazm wśród ASM opadl Szukanie dziury w całym wrod pracowników, kontrole , ciasne pokoje. Czy to nie początek końca? Firma miała wpompować 500 mln w projekt i rozłożyć go na 5 lat aleee... -magazyny wynajmowane -samochody leasingowane Model Australijski nie przetrzymał roku (wujek google się kłania) Jak się na to wszystko zapatrujecie u siebie w lokalizacjach?

trade

nie masz pojęcia czym sie zajmuje TRADE MARKETING. polozenie maty i bilownicy to nie wszystko. widac jak u was sie dogadujecie z treidem.

batory

W Białymstoku tez nie zaciekawie umiejscowiony xdock - dokladnie w Złotorii - 12km od znaku Białystok (gdzie jeszcze trzeba przejechac cale miasto). Efektywnosc podniesieona wzgledem poprzedniego planu o jakies 8-10% szok!!!! kolejny miesiac gola pensja- ale jezeli chodzi o to zeby pracowanicy pracowali za sama podstawe to rozumiem... Najlepsze jesyt to ze w tej chwili przejelismy wiekszosc obowiazkow PH z traid marketingu - wiec chlopaki maja labe a my zapierniczamy i powiekszamy asortymenty w punktach

@batory

Chyba obowiązków...

Bat

30% wzrost wolumenu w stosunku do cyklu marcowego to naprawde smart wyzwanie. Dystrybucja pall-mall to również coś ambitnego

rys
@Bat

Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze,Ciekawe czy zapowiadają się jakieś podwyżki.

Bat dss
@rys

No czym się zajmuje ? Nawet nie potraficie dobić do 3D kilkunastu pundktow Delikatesy Centrum panie wspaniały trade

batrobot

Poziom tego dialogu równa się zeru !!! Jesteście malkontentami zajmijcie się waszymi obowiązkami a nie lejecie tu swoje łzy niezadowolenia.

@batrobot

O, pan ASM przemowil... Wsiadaj do vana i opierdziel 30 wizyt to pogadamy na poziomie.

niewolnikBATA

Kilka faktow, za i przeciw pracy xdock krakow: Październik: Zapowiadało sie super, dzwoni szczęśliwa pani z nowina ze dostalem tą prace. Na poczatku była mowa o Krakowie pozniej ze blisko krakowa a potem pani spytala czy mi nie przeszkadza dojazd do jerzmanowic, b!tch please... Ok trudno, zaczelo sie dojezdzanie z przyszlosciowym planem przeniesienia xdocku do Krakowa, jak sie okazało, do końca marca musielismy czekac na PARKING dla aut prywatnych bo nie było gdzie ich stawiac, tylko na stacji shell 100m dalej, przyszedl upragniony parking, piekny na "30" aut, ale co za tym idzie, marzenia o przeniesieniu xdocku do Krk rozpłynęły sie jak premie od cyklu za marzec. Ludzie majacy teren krakowa maja tym bardziej trudniej, ze zamiast odejmowac im pkt, nadomiar zlego je dodaja :) Wychodzi ok 25-35 wizyt dziennie, dojazd z xdock do krk- 30min (45min+ w korkach) powrot 30min (45+ w korakach) Daje to stracona 1-2h, LOGISTYCZNIE BAT ssie... 3/4 Osób nie dostało premii przewaznie za nie wykonanie skutecznosci faktur, oscylowala na poziomie ok 70-75%. Chore. Współczuje tylko nowym osobom składającym CV do bata, a bron boze rzucająca stałą prace na rzecz "przyszłości w bacie", Nie łudźcie się! Premia była stosunkowo wykonalna do lutego, z marcem a nie mowiac o kwietniu jest totalnie przesadzona i nierealna. Wiedz jak myslicie ze te 3tys brutto was zadowola, plus wydatki na dojazdy (w 1 strone z krakowa 25-30km) to zycze powodzenia, daje wam 2-3 miesiace bez premii i jecie kore z drzew w ramach oszczednosci. ASMowie ciagle cisna, o pierdoly robia przesluchania w zamknietych pokojach, w tylkach sie poprzewracalo, presja niesamowita, czlowek lysy to przynajmniej nie osiwieje ;) Mówię jak jest, Max Kolanko.

ASior w Talii BAT

Zanosiło się na poważny ciekawy PROJEKT. Ale wielu osobom wypaliły lub wypalają się BATetrie. Tak szybko rosnących planów nie widziały nawet DROŻDŻE w szklance ciepłej wody. Atmosfery brak - młodzi BATowcy dostali dalekie trasówki i pracują od 6 do 19 a inni pracują po 8h na wybranych trasach. ASy z premedytacją chrzanią robotę w systemie tym których zastępują na trasie bo nie mają odpowiedzialności za dana trasówkę,a Ci którzy są na stałe na trasówkach mają pod górkę np. ze słynnym już FDSem. Ludzie odchodzą i odchodzić będą pomimo że całkiem nieźle płacą tym którzy dobrze wynegocjowali na początku swoją podstawę albo zostali po starym BAT. Taki BAT kołchoz...bo ciężko znaleźć czas po pracy np. by pograć w BATmintona.

Batem po d...

Pisałem już wcześniej dla wszystkich cofnijcie się do wpisów z października 2013 byłem tam tydzień na szkoleniu i od razu powiedziałem nara nie jestem niewolnikiem i tak tam rotacja jest duża jak czytam wpisy a jak się poprawi sytuacja na rynku pracy to sobie będą sami sprzedawać te fajki ale oni wtedy podniosą wynagrodzenia i skrócą godziny pracy od taki dziki kapitalizm w tej Polsce to dla mnie jest chore ale co zrobić pozdrawiam wszystkich batowców

Bat

Wszyscy w koło mowią, że jest jasna ii otwarta ścieżka kariery dla wszystkich a jak przychodzi co do czego to "naznaczenie" na ASM z kapelusza, na DAS z kapelusza i jak żyć ? Zero wewnetrznej rekrutacji tylko poprostu jedno wielkie kolesiostwo.

@Bat

Po prostu. Oczywiście -:)

Gdzie?
@Bat

Podaj przykłady gdzie zauważyłeś takie kolesiostwo?

@Gdzie?

To nie wynik obserwacji a tylko i wyłącznie faktów. Kto ma wiedzieć to wie.

przystojniak
@Bat

Chyba przesadzacie z tą rotacją.W naszym rejonie nikt się nie zwolnił.

alessandro

sporo osób szuka pracy w naszym Crossdocku, plany juz teraz są nie do wyrobienia.... a nikt nie bedzie tu pracował za samą podstawe za tak cieżką prace po 12h. Przestaniemy wyrabiać premie - zacznie sie lawina odejsc..

Były TMR

Jak ja sie ciesze ze wymiksowalem sie z tej kochanej firmy, musze podziękować mojemu byłemu Asmowi ze to wlasnie mnie wybrał do opuszczenia szeregów Bata.... Dostałem odprawę znalazłem spokojna prace za lepsza kasę nie mam juz nerwicy ktora mi towarzyszyła codziennie przed wyjściem z domu do pracy oraz po umoralniajacych rozmowach z moim bardzo dobrym teoretycznie Asmem... teraz jak rozmawiam z moimi kolegami z byłego zespołu którzy wychodzą o swicie wracają późnym wieczorem to jest mi ich wszystkich szkoda... Jak ta firma ich dalej niszczy jak kiedys mnie a oni nadal sobie na to pozwalają...

brebo

TRELE

Rolnik

Kolego powyżej dobrze pisze kilkanaście lat temu w hurtowni brałem na łapkę 2600 z premią a teraz ciężko mi dociągnąć do tej kwoty. Ja proponuje żeby oni sami w trasę wyjechali za taką kasę i naginali do 20 od 7

ROZUM

Koledzy mam pytanie czy u Was też są takie notoryczne kontrole zaczynając na wspólnych przejazdach z AS poprzez ASM i RM itp. I notorycznie coś im nie pasuje . Bo jak mam być szczery bez bonusa z gołą podstawą to lekkie przegięcie cały czas pod kontrolą. To jakaś popierdółka. Przez 20 lat miałem parę kontroli a tu w tydzień mam więcej.:););)

BAT

Marne;)

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco