Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

wyposzczony

i gdzie te 700 zł na rocznicę DSS???? chyba , ze chodzi, że będą tyle odciągać z poborów hahaha

jerzman....
@wyposzczony

hahahaha...to tak podeszli do sprawy! na rocznice...!!! sfajdałem się ze śmiechu. Miało być że nadgodziny i kasa. Okazuje się, że to kasa na rocznice....a jak ktoś nie pracuje (przpraszam ora) od roku to co? już sobie wyobrażam jak w cross doku Jasiu spotka Jana i mają taką samą nagrodę z tym , że Jasiu pracuje od roku (tyra się znaczy) a Jan przyszedł do "super" firmy w zeszłym tygodniu... a wiem...zrobią nam kolacje na mieście i nas "zintegrują" powiedzą jak dobrą robotę wykonujemy, zjemy kotleta, popijemy i na koniec bony...Wow! już mi stanął...schabowy z kością w gardle....Ku.....ale żenada!!!

Kalkulatory w dłoń

Chłopaki, weźcie kalkulatory w dłoń, wiecie doskonale ile marży na produktach BAT ma detalista, wiecie ile hurtownik, a ile łupie skarb państwa za akcyzę i podatki. Na jednej paczce Vicka firma BAT zarabia netto 5 groszy,, z których musi utrzymać xDocki, samochody, DHL, Wasze pensje i pozostałych pracowników. To weź teraz policz ile pakietów papierosów sprzedajesz miesięcznie i się okaże, że nawet nie zarobiłeś na swoją pensję, a co dopiero na nadgodziny, a gdzie reszta kosztów? Zacznij więcej sprzedawać to dostaniesz za to kasę, a jak będziesz sprzedawał tyle co teraz to za chwilę będziesz musiał szukać pracy, bo to źródełko za chwilę wyschnie. Zatem pytam każego jęczączego na tym forum: ILE PIENIĘDZY ZAROBIŁEŚ DZISIAJ DLA SWOJEGO PRACODAWCY?

no i ufo wylądowało...
@Kalkulatory w dłoń

primo: w BAT pracują również kobiety ( choć dla Ciebie pewnie dziewczyny...) secundo: 5 gr na paczce!? Oj bateria słoneczna "skończyła" Ci sie w kalkulatorze... tertio: ch... mnie obchodzi marża! Te "Casio" zejdź na ziemię, rozpędź sie i walnij pustym łbem w ściane!

Kalkulatory w dłoń
@no i ufo wylądowało...

Te "astrofizyk" widzę, że słabo liznąłeś języka włoskiego jak jeździłeś tam zbierać pomidory :-) poducz się trochę to może coś w życiu osiągniesz. Chyba nieźle cie ten włoski rolas wykręcił skoro pracujesz teraz w bacie na wanie. Jak każdy niedouczony polaczek patrzysz przez pryzmat swojej swojżojści i tylko potrafisz wyciągać rękę po kasę jak jakiś niedje..ny żebrak. Idź spać bo jutro 6 rano widzę cie w doku i dymasz w trasę, a jak ci się nie podoba to wsiadaj w swoje UFO i wracaj do włoch na pomidory, może tym razem się więcej nauczysz jak policzyć do 3 :-)

Hurtownik
@Kalkulatory w dłoń

Średnia marzą dla bat to od 7 do 12%, a nie 5 groszy. Nie siej nieprawdziwych plotek jak nie wiesz. Zobacz w bilans firmy . Wskaźnik zysk / obrót .

były batowiec
@Kalkulatory w dłoń

ty kwadratowy kalkulatorze - jak sie nie opłaci to sie zamyka biznes a nie płacze. jak dawniej szło przez hurt i nie było kosztów i problemów to sobie jajogłowi z wegier wymyslili dysrtybucje bezposrednia i teraz dokładaja a ze trudno sie przyznac do bledu to frustracja powoduje całe domino zdarzen które ciagna ta firme w polsce na dno.szkoda bo to była wczesniej fajna firma w której sie dobrze pracowało i kazdy był zadowolony.

yar
@Kalkulatory w dłoń

Takich debilizmów dawno nie czytałem. Idąc tym tokiem myślenia TMRowie którzy wogóle nie sprzedają powinni firmie jeszcze płacić za korzystanie ze służbowego auta. To nie nasza wina że firma wymyśliła tak "zajebisty" system dystrybucji i że realia tak brutalnie go zweryfikowały. Niewiele mnie obchodzi zysk firmy tylko własny zwłaszcza gdy pracuję średnio po 10 godzin dziennie na wysokich obrotach realizuję targety a w podzięce tylko słyszę że nakleiłem za mało naklejek, że gdzieś tam nie ma cenówki i inne podobne naciągane bzdety. Rzygać się chce gdy trzeba siłą wyszarpywać dzień urlopu a w przypadku choroby strach pójść na L4 bo po powrocie masz po 2 kontrole w tygodniu. Włos na zadzie się jeży jak widzisz że tylko trzech kapusiów jest bezkarnych a reszta co by nie robiła to i tak zawsze będzie źle. Może by i dało się przeżyć tą pracę bo Firma generalnie nie jest zła jak na koncern ale niektórym ASMom to już po prostu szajba odbija w staraniach żeby swoim podwładnym zorganizować piekło w pracy. Tylko przez takie podejście do pracownika - jak do śmiecia - BAT traci na wiarygodności jako pracodawca i dlatego tyle tu "pochlebnych" wpisów.

wobler pall mall
@yar

coś wam napisze o As-ach.TY jako 1 chandlowiec odpowiadasz za jeden teren i ok 130-140 klientów w bazie.Taki AS w grupie -strzelam- ma 7/8/9 chandlowców.i teraz przez te 7/8/9 pomnóż sobie teren i klientów ok 130 razy 7/8/9 i ile Tobie wychodzi -ja Ci napisze w....eeeeee.Jeźdzą jak jesteś na urlopie-nie wiem jak w innych x doc,ale u nas problemów z urlopami nie ma,idziesz i dostajesz z dnia na dzień,ba nawet sam ASM upomina się o to,żeby urlopy brać!!!! zdziwiony?? ,jak się posra....sz to idziesz na L4,KTO JEŹDZI? no chyba nie św.mikołaj.Jeden AS ogarnia 8 terenów ,800 ,900 klientów.Owszem ma premie za swoją grupę,ale roboty ,odpowiedzialności ma razy 7/8/9.Jak coś jest nie tak na x doc,terenie,z klientami to kto dostaje po du....e -tak zgadłeś AS.As,który wam pomaga w pracy.Ale jak chceci kraść,oszukiwać,nie pracować itp,itd,to AS jest beeee -bo nie udaje ,że źle sie dzieje.

do pet

Ale zauważ ze nikt na prace nie narzeka tylko na jej warunki mówisz o wodzie z mózgu widocznie za długo tu pracujesz bo ty juz masz wodę . Wszyscy chcemy tu pracować ale nie pi 14h tylko po 8 raz dwa razy w tygodniu po 9, 10h i nikt nie będzie narzekał na zle warunki pracy . J się tu nie zatrudnialem II to aby nie mieć życia prywatnego jeszcze chwila i nie dam rady im

Pet

To rzućcie tę robotę marne psy! Won, jak macie gdzie. U siebie na wsi ujadać. Ja pracuję mam się dobrze. Wyjścia nnego nie mam, ale też nie robie sobie i innym wody z mózgu.

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
jhju7

Jeśli to prawda to jakaś kompletna kpina... jak to ma się do ludzi którzy faktycznie pracują do 13 a do tych którzy zapi... do 16-18 , znowu chca zamknac nam gęby dzieląc nas...

Lala

Kpina licząc wszystkie moje nadgodziny plus odsetki wychodzi mi z 8000zł. Ta firma to jedne wielkie szambo.

Premia

Premia max 700 pln za rok = 58,30 zł miesiecznie tyle kosztuja nasze nadgodziny? Bardzo fajnie jesli do tego dojda jeszcze nasze nadgodziny?

premia

Panowie za 2 dni dostaniemy super informacje zarząd nas doceni za ten rok ciężkiej pracy i będzie wypłacona premia uzależniona od stażu w dss max 700zl informacja potwierdzona

do bat

Tego się nazwać nie da ale nie ma co pisać o tym na forum bo to nic nie da bo tego i tak nikt z zewnątrz nie czyta trzeba napisać otwarty list do prezesa aby na webexie wszystkim wytłumaczył kim jesteśmy i gdzie pracujemy. I oczywiście skargi do głównego inspektoratu pip jeśli będą dostawali co miesiąc po kilkanaście kar po paręnaście tysięcy to się zastanowią co jest bardziej opłacalne i bd płacić za nadgodziny

BAT

Powiedzcie mi a jak nazwać nie płacenie uczciwie kasy premii itp i jak nazwać że pracujemy za takie marne grosze i jak nazwać nie wypłacanie nadgodzin jak jest np. około 500. Pozdrawiam

V3 spec

Niestety system nie jest na tyle stabilny aby mozna było mu ufać.Podobno jakis koles kroił firme na gruba kase i debesciaki z BAT-a wykryli to dopiero po dłuzszym czasie jak gosc skroił podobno kilkaset tysiecy zł.Co do niejasnosci z finansami to sie wszystko zgadza jak piszesz wyzej...

on

Ja kilka razy miałem jaja z kasa ale po pierwszych stresach założyłem zeszyt w którym wpisywałem sumy kp z dnia i kasę wpłacona i jak miałem pewność to pani z finansów bladla jak jej wszystko ładnie przedstawiłem a ona ze pewnie jakiś dokument jeszcze nie dotarł albo błąd u nich w systemie pilnujcie wszystkiego bo teraz bat będzie o kazda złotówkę się plul jak tyle kasy wyparowało prawdopodobnie

Hyży

Koledzy powiedzcie mi jedno czy macie podobne sytuacje i bo już zaczynam się bać a nie raz zgłaszałem to ze mam problemy z V3, Dostałem ostatnio parę razy wezwania do zapłaty że mnie obciążą bo brakowało mi kasy tak z paru miesięcy wstecz chodź od Pań z biura nie maiłem żadnej takiej informacji a powiem więcej wychodziło zawsze na zero podobno to 30 zł, to 100zł, to 1zł itp inne kwoty. Kaskę liczę zawsze trzy raz na maszynie trzy razy ręcznie zawsze tak robię na końcu zawsze też liczę kwoty kalkulatorem i nie możliwe żeby się nie zgadzało . No i cóż kasę mi ściągną z wypłaty a ASM wzrusza ramionami że na pewno to moja wina że ja na pewno się pomyliłem i sytsem i Panie są nie omylne. Nie oskarżając nikogo a jak Pani z banku wali mnie w rogi bo różne rzeczy się zdarzają. Druga spraw czy macie podobno sytuację jadę do klienta zbieram kasę a za tydzień się okazuje że płatność jest nie zebrana następny przypadek jadę do klienta on ma mi ma zapłacić dzwonię do biura a Pani mówi że on ma już tą fakturkę zamkniętą. A babka kaskę mi wypłaca nieźle. Następny przypadek wystawiam kp klientowi kwota na fakturze jest inna na kp jest inna. Następny przypadek wypisuję fakturkę klientowi a on ma jeden status closed na fakturze co zebrałem kasę jeden status fakturka otwarta którą własnie wypisałem i trzecie fakturka też się jakaś pojawia w ogóle z inną kwotą. Dzwonię do IT co mi mogą pomóc to pomogą a jak nie do finansów mam dzwonić . Panie z finansów że nie wiedzą dlaczego tak jest i odsyłają do IT. Normalna jakaś paranoja. Powiedzcie mi teraz zwalniam się np za miesiąc a po pół roku przychodzi mi wezwanie że mam niedopłatę np. 50000 no to jak myślcie że nie może tak być. Parę razy Pani z finansów mi dzwoniła że mam 36000 na plusie i jak się to stało a do moich kolegów że mają na minusie albo na plusie ale później jakoś to wyjaśniają i że jest na zero. Ale ktoś sobie nagle przypomni że z tego zera robi się 20000, 50000, 10000 i ka PAnie się z tego wytłumaczysz jak nie będziesz za bardzo pamiętał co było tydzień temu a co dopiero za jakiś czas. Silska sprawa jak dla mnie ta firma. Pozdrawiam

bacik

Nie trzeba żadnej wojny żeby rodacy się powybijali, praca po 12 h i za marne grosze sama Cie zniszczy!

BAT

No coz, polska choroba. Strzez sie rodaka Polaka!

Wujek

Popieram. Po prostu nóż w kieszeni się otwiera Ty człowieku musisz walczyć o swoje a tu jeden ma w dupie i zapierdziela w mieście 100 mając w dupie życie innych i swoich dzieci bo ma immunitet, druga dostaje odprawy 500 tys za upadek PKP a trzeci idzie do Spółki z udziałem Skarbu Państwa i dostaje 2 mln rocznie wypłaty . wielki fachowiec od wizerunku naszego byłego premiera. A co on ma wspólnego z paliwami pytam się. A Ty człowieku nie możesz swojej kasy się doprosić pracując po 12 godzin a czasami więcej czekasz na wypłatę głodową oczywiście bez premii po Pan wielki ASM pojedzie i stwierdzi że naklejki Pall malla nie było do specjalistów miesiącami chyba wcześniej zdechniesz niż się dostaniesz co za chłam co za obkrawanie jawne ludzi. Za komuny było jak było ale każdy miał prace jeździłem na kolonie z za darmo jeździłem na obóz za darmo dresy dostawałem za darmo, bloczki z klubu na obiady za darmo nikt się nie martwił żeby można było przeżyć do pierwszego. Powiem tyle: złodziej na złodzieju rozkrada ten kraj i w ogóle się z tym nie kryją kuźwa Hitler by się znowu przydał. Chcieliśmy demokracji, Unii to mamy ludzie muszą kombinować żeby przeżyć. Sami doprowadzają do tego że ludzie biorą firmową kasę , bo kradną Ci u góry na stołkach.

HEHE

NO i co to nie przestępstwo oni kuźwa mogą Mercedes(usunięte przez administratora) a wart jest około 135 tysięcy złotych, na taki samochód może pozwolić sobie tylko człowiek dobrze sytuowany a takim jest poseł Hofman. (usunięte przez administratora) Dzie­ci w sa­mo­cho­dzie, ogra­ni­cze­nie w war­szaw­skich Ale­jach Ujaz­dow­skich do 50 km/h, a rzecz­nik Prawa i Spra­wie­dli­wo­ści Adam Hof­man (34 l.) grze­je nie­mal setką! Co ma na swoje uspra­wie­dli­wie­nie? – Może oko­li­ca Kan­ce­la­rii Pre­mie­ra to spo­wo­do­wa­ła. Wszy­scy prze­cież stam­tąd wieją – za­żar­to­wał, na­wią­zu­jąc do wy­pro­wadz­ki Do­nal­da Tuska (58 l.) do Bruk­se­li. Ale już po chwi­li prze­pro­sił Ogra­ni­cze­nia pręd­ko­ści do­ty­czą wszyst­kich bez wy­jąt­ku – rów­nież po­słów, któ­rych chro­ni im­mu­ni­tet par­la­men­tar­ny. Za­po­mniał o prze­pi­sach? Ale poseł Adam Hof­man jadąc przez war­szaw­skie Aleje Ujaz­dow­skie, chyba o tym za­po­mniał. Swoim po­tęż­nym mer­ce­de­sem war­tym około 135 ty­się­cy zło­tych Hof­man zde­cy­do­wa­nie za mocno na­ci­snął pedał gazu. Gnał nie­mal 100 km/h i to w środ­ku dnia, przez śro­dek mia­sta! REKLAMA Wiózł prze­cież dzie­ci! Za­cho­wa­nie posła może tym bar­dziej szo­ko­wać, że na tyl­nych sie­dze­niach wiózł wtedy swoje dzie­ci. Czyż­by za­po­mniał, że to wła­śnie szar­żo­wa­nie za kie­row­ni­cą to naj­częst­sza przy­czy­na wy­pad­ków dro­go­wych w Pol­sce? A gdzie było mu tak spiesz­no? Za­py­ta­li­śmy go o to. Naj­pierw Adam Hof­man po­zwo­lił sobie na żart. I po­wie­dział, że to oko­li­ca Kan­ce­la­rii Pre­mie­ra to spo­wo­do­wa­ła. Bo prze­cież wszy­scy stam­tąd wieją. Ale po chwi­li dodał: – Nie­ste­ty, zda­rzy­ło mi się prze­kro­czyć pręd­kość i nie ma oczy­wi­ście na to uspra­wie­dli­wie­nia. Trze­ba jeź­dzić bez­piecz­nie i prze­strze­gać prze­pi­sów, a za swój błąd prze­pra­szam – mówi Fak­to­wi skru­szo­ny rzecz­nik PiS. Mnie nigdy nie będzie stać na samochód wart tyle kasy kolego masz racje ludzie powinni wyjść na ulice. Będzie kradzież bo jak człowiek za 1900 ma żyć jak samych opłat jest na 2500.

Lejek

Srać mi się chcę jak czyta takie mądrości w stylu tych menago z Bata. Kolego nie każdy mieszka w Wawie, Poznaniu, Łodzi itp. żeby się odzywać a praca leci do nich strumieniami Nilu z każdej strony że mogą przebierać i wybierać. Sam mieszkam w dziurze co jak nie masz znajomości nie dostaniesz roboty nawet jakbyś miał 6 fakultetów. A jak już coś dostaniesz to za marną emeryturkę zasuwasz 8 godzin a czasami i więcej i nikt tak jak w Bacie dziękuje Ci nie powie. O jakich Ty kolego mówisz instytucjach chyba tych co też są skorumpowani i nikt tak naprawdę palcem nie ruszy a jak ruszy to później umorzy bo w łapkę dostanie. Jak masz liczyć to licz na siebie. Na ten temat to koledzy którzy się postawili z dg a już nie pracują własnie z tego względu na pewno by Ci osobiście więcej powiedzieli. Sam piszesz w necie to stań przed innymi i im to powiedz w twarz jak jesteś taki mądry a nie oceniaj innych. Ten kraj już całkowicie spadł na pysk zrobiło się tylko Państwo Policyjne za wszystko Cię karzą i tylko jeden drugiego podpierdala za marny grosz. A pomyśl sobie jeden z drugim wale ze ludziom może brakować na mleko dla dziecka i opłaty dlatego kradną . Tak doprowadzili ludzi w tym kraju do desperacji. Dlatego może walczą o swoje. A co myślisz że Ci na górze nie robią wałów robią tylko że w białych rękawiczkach. Dzisiaj czytałem że doradca premiera dostał posadkę w zarządzie Orlenu za 2 mln zł rocznie i to nie jest kradzież. Rządzą nami przekręt as złodziej i kurwa i tyle w temacie

BAT

To się nie zastanawiaj jak masz tak piee... to lepiej nie gadaj. Nadgodziny się należą jak psu buda i tyle w temacie. Ja bym się jeszcze skłonił o odszkodowanie za stracone zdrowie.

tadeusz

zastanawiam się ile Wy Drodzy Państwo macie energii na wypluwanie żółci na tym forum. Macie problem idźcie do urzędu kontroli skarbowej, państwowej inspekcji pracy, służcie wniosek do sądu pracy itd, itp. Odpalcie portale z ofertami pracy i szukajcie nowej pracy, wypisując te wymioty sami na siebie spuszczacie te pomyje , rekruterzy z innych firm też czytają takie fora i z całą pewnością wyrabiają sobie negatywną opinie o pracownikach BAT. Dziękuję za przecztanie

Pan Tadeusz....
@tadeusz

absolutnie się zgadzam. Wypisywanie tego wszystkiego pod osłoną kompa czy też innego urządzenia jest nad wyraz śmieszne. Jest problem to sięto zgłasza i tyle! Jest tyle instytucji, które chętnie podejmą sprawę pod warunkiem że tak właśnie jest a nie są to tylko wypociny nieudaczników. Bardzo podoba mi się kwestia odnosząca się do head hunterów którzy też czytają GW. Nawet nie pofatygują się z tel do osób które tylko potrafią klikać anonimowo, bo po co. ? dzisiaj ceni się ludzi którzy biorą sprawy w swoje ręce i działają do blogerów, anonimowców po co dzwonić z ofertą? Nadal plujcie żułcią na forach, tolerujcie sytuację w której jesteście za swoją zgodą. A jeżeli jest faktycznie jak to opisujecie to miejcie jaj.... i działajcie! wiele powyżyszych tematów to woda na młyn dla urzędów kontroli, sądów pracy itp. pod warunkim że tak jest...? Wyjdzcie za ekranu, spojrzyjcie z nad klawiatury i działajcie! Fora są dla mięczaków ktorzy nie potrafią powiedzieć wprost.... a i jeszcze jedno. Im więcej i dłużej piszecie o tym jak mi źle jak nie dobrze, o tym jak mnie wyzyskują to tylko świadczy o Was, że jednak to tolerujecie lub jesteście tak słabi, że nigdzie Was nie chcą a BAT to Wasza ostatnia przystań. Zastanówcie się zanim napiszecie kolejne komentarze.....

doświadczony
@Pan Tadeusz....

Opowiadasz kompletne bzdury!! Najprawdopodobniej mieszkasz kątem u mamusi nie posiadasz żony dzieci i doświadczenia. Ewentualnie jesteś stołkowym w BAT.Zgłaszając nieprawidłowości w firmie musisz dostarczyć dokumenty i powołać najważniejsze świadków!Znajdziesz chętnego? bo sam jak ciebie powołam to zmiękniesz.Każde oficjalne pismo do PIP to automatyczne zwolnienie z pracy w ciągu miesiąca za brak wyników rozbieżności itp..Jeśli nawet PIP znajdzie nieprawidłowości to firma dostaje max 5000 mandatu i to wszystko.W BAT wystarczy że każdemu pracownikowi zabiorą złotówkę z wypłaty:}Jedynie jak masz inną pracę to szukasz chętnego papugę i składasz wniosek do sądu o nadgodziny również wystarczą codzienne complidy plus 2 świadków i po 3,4 latach otrzymasz swoje pieniądze.Gadanie twoje wstań i działaj nie w kompie jest śmieszne.Jesteś tak asertywny to dlaczego nie podajesz swoich danych.Uzdrów jeszcze Polską służbę zdrowia i finanse publiczne jakiś marazm ciebie dopadł.Nadgodziny są i będą ludzie nie dostaną za nie pieniędzy przez takich jak ty.

Sposób na asm....
@doświadczony

Oj, skoro jesteś tak "doświadczony" to powinieneś wiedzieć jak zadziałać pod warunkiem, że masz jaja. Wchodzisz rano do xd i idziesz do swojego ASM'a. Masz swoją kartke i każesz mu podpisać o której jesteś.Następnie po zliczeniu idziesz do swojego kochanego ASM i dajesz mu tą samą kartke i znowu podpis. Wracasz z trasy to samo. Jezeli Twoj Asm juz nie jest w xd ( co pewnie normalne, po co ma tyle czasu siedzieć w xd) to dajesz do podpisu innemu, jezeli jest w xd. I tak pare dni. Masz gotywy kwit na przepracowane godziny. A jak ASM nie chce podpisać zrób z tego notatke tak jak oni robią na nas. U mnie poki co ASM wszystko podpisuje. Widac ze ma tez wyje....

Vakat
@Sposób na asm....

Kolego ty długo nie popracujesz.Uwierz mi ze znajdą coś na Ciebie zeby cie uwalic a to ze: 1)nie odznaczyleś odpowiednio dystrybucji 2)nie dojechales do wszystkich klientow 3)nie nakleiłes badz nie poinformowales klienta o promocji 4)nie zrealizowales targetow (a ustalą Ci wysokie) 5)no i w koncu (nowosc) ze nie wysprzedałes droższej fajki tzw FIFO A jak te powyższe zawiodą to zwolnią Cie za nieprzestrzeganie procedur (np finansowych) badz po prostu za to ze jesteś zbyt powolny i z 30-stoma POP nie wyrabiasz sie w 8h Takie własnie ostatnio podejscie ma BAT. Panowie RM-owie i ASM-owie i panie Jarku tak za daleko nie zajedzie BAT na rynku gdzie dziala konkurencja oraz hurtownie i nadchodzi wielkimi krokami dyrektywa UE

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco