Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Witam wszystkich :) Staram się o prace w Bat na vansellingu. Ślędze forum, mam pytanie czy waszym zdaniem warto tam pracować? nie mam doświadczenia jako PH ale chciałbym je zdobyć :P Czytałem posty są pozytywne i negatywne. Proszę o Wasze opinie. Dzięki pozdrawiam :)

@Nowy

jesli nie masz doświadczenia a chcesz je zdobyć to dobrze trafiłeś bedziesz potrzebował dużo uporu i cierpliwośći bo napewno nie będzie lekko . i przyjdz pracowac a nie szukac kolegów dobrze na tym wyjdziesz .

do Joe

głupi czy udajesz ? przy rejestracji na tamtym forum nie musisz podawac zadnej informacji, ktora pomoze cie zidentyfikowac. BAT nie ma co robic, tylko szukac kto pisze na forach. wsrod 600 osob :) (usunięte przez administratora)

@do Joe

i własnie dlatego stworzyłem forum o vanselingu

Ck

Kolega pewnie jest super przedstawicielem....a my to lenie:) tylko wiesz co palancie,chodzi o poszanowanie naszej pracy przez bata,jezeli chca zebysmy pracowali po 12 godzin to oki,ale niech kasa bedzie taka zeby utrzymac rodzine.W jaki sposób nasze rodziny maja zyc?? skoro nas nie ma od 6 do 18?? a ty pewnie jestes przydupasem asm, i dlatego tak sie burzysz :) Wiesz co żal mi cie,bo albo nie masz rodziny,albo jestes po prostu tępy i nie znasz zycia:) Pozdrawiam

AO
@Ck

jeśli Twój post jest do mnie to się grubo mylisz nawet nie pracuje w BAT ,mam rodzine i tez zaczynałem jako PH za 1300 zł (usunięte przez administratora)a po pół roku wychodziłem 2000 i szedłem w góre bo płaca PH jest adekwatna do jego wyników i sam się decydujesz na taką prace a wam się w głowach (usunięte przez administratora) o od kiedy PH ma nadgodziny ja zaczynałem to też (usunięte przez administratora)od 7 rano 17-18 a burze się bo mi rence opadają jak widze obecne pokolenie nierobów którzy za nic chcieliby od razu 3000 tyś takie czasy i trzeba się cieszyć z tego co jest bo zawsze może być gorzej w dzisiejszych czasach

bubuhehehe

jak to czytam, też mi RENCE opadają! Bubuhehehehehe

Ck

Kolego a miałeś tak że wychodziłes z domu o 5;30 a wracałes o 20?? u nas niektórzy koledzy maja takie trasy, a jezeli chodzi o prace ph to pracuje w handlu 13 lat i wiesz co zawsze trzeba walczyć o swoje,ale to juz nie mój problem dostałem propozycje pracy w innej firmie...ale wam zycze z całego serca wszystkiego najlepszego :) "RENCE" Bububububuubub

pfff
@AO

3000? a co to są za pieniądze za 12 - 15 godzin pracy?! Poniżające...

AO

JA TU CZEGOŚ NIE ROZUMIEM TAK WSZYSCY BARDZO TU MARUDZĄ PRZECIEŻ NIEDAWNO WAM PRZEDŁUŻALI UMOWY TO SKORO TAK MACIE ŹLE TO PO CO JE PODPISYWALIŚCIE I PRZEDŁUŻALIŚCIE A 3/4 Z WAS TO NIEROBY LENIE I CHCECIE MIEĆ WSZYSTKO POD NOS PODSTAWIONE A MARUDZICIE I NARZEKACIE JAK POŁOWA NASZEGO SPOŁECZEŃSTWA NIE SZUKAJCIE WINNYCH TYLKO WEŹCIE SIE ZA ROBOTE

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
a h

Niech będzie i tygodniowo. Co nie zmienia faktu ze nie zrobi 27 Edek w ciągu 9 h

Jestem w temacie.

(usunięte przez administratora)350 pakietów dziennie sprzedajesz. 350 pakietów to ty chłopie sprzedajesz ale ..., tygodniowo.

Anka

OSZUKANY powiedz coś o sobie jaki był przebieg Twojej "kariery" zawodowej i co teraz robisz, myślę , że wszyscy tutaj chętnie poczytają :) Patrząc na twoje "wypowiedzi" wyobrażam sobie Ciebie jako nieudacznika, pieniacza i lenia. Jedziesz po innych, jesteś najmądrzejszy, Twój poziom wypowiedzi z rysztoka też daje mi niejaki pogląd na Twoją osobę. Więc jeśli się pomyliłam co do Ciebie to wyprowadź mnie z błędu a ja bardzo chętnie przeproszę.

aleesandro

Dokladnie.Najgorsza rzeczą która zaraz moze sie stac jest to, że pracownicy mogą dac sie podzielić. Moze sie zdarzyc ze niektórzy otrzymaja cos za nadgodziny i zaraz zacznie sie lament i narzekanie drugich czemu oni nie dostali, czemu oni nie wracali o 19 lub 20... nie dajcie sie zwariować. W kazdym Crossdocku z zamnkietymi oczami mozna wytypowac osoby które od pazdziernika non stop robią nadgodziny oraz takie które non stop wracaja 14-16...

Zawiedziony
@aleesandro

I tak się właśnie się stanie. Nastąpi reorganizacja i Ci mniej zapracowani odciążą tych bardziej zapracowanych (nie mylić z ,,nieuczciwymi''). Wszyscy będą pracować jak należy. Ci co sobie nie poradzą zostaną zastąpieni przez nowych tzn. ,,młodych wilczków''. Zapomnijcie o nadgodzinach.

@aleesandro

16 to juz też nadgodziny

Borys

Ludzie, każdą waszą godzinę można zweryfikować. Godziny wejść i wyjść z X docka można naginać ale GPS nie kłamie i na nim jak jak na dłoni widać gdzie ile i kiedy stoicie :) Wiec ci z was którzy chcą sztucznie zwiększać nadgodziny mogą się zdziwić :)

jaja

Nikt Nas nie zmuszał do pracy w BAT. Zgodzę się z tym Kolombo. Jednak moim zdaniem chodzi tu o kwestie bezpieczeństwa, jezeli jestes zajechany łatwo o błąd i to bardzo kosztowny. Zmęczony człowiek z PH stanie się listonoszem, a tego firma napewno by nie chciała. Ja jestem z pewnego regionu i jestem troche zażenowany osobami, które poszły reprezentować wszystkich PH. Jeden z nich zapytal się czy wszyscy pracowali jako PH, wg mnie nie rozmiejąc pojęć pracy PH z PH- Vanseling. Wydawało buy się jakby dostali wczesniej instrukcję co maja powiedzieć. Moim zdaniem BAT powinien wypłacić nadgodziny, ale po wcześniejszy zweryfikowaniu kazdej z trasówki. Nie ukrywajmy są wśród nas osoby, ktore specjalnie wracaja poźnie żeby zwiększyć sobie wypłatę. oczywiście są pracownicy, którzy rzeczywiście wracaja poźno bez sciemy. Ja osbiście staram się wracać jak najszybciej, gdyż zleży mi na czasie prywatnum. Jednak sa sytuację, na które nie mam wpływu kiedy wracam późno na X-Dock.

Zawiedziony
@jaja

Oto na naszych oczach w dniu dzisiejszym rozpoczyna się to co najgorsze mogło się wydarzyć. Ci ,,uczciwi'' zaczynają ujadać na Tych ,,nieuczciwych''. Zamiast wspólnie walczyć o swoje to teraz daliście idealny powód i argument do tego by zostało po staremu. Wszystkiego najlepszego, trzymać tak dalej !!!!

ble
@Zawiedziony

Życzę wam powodzenia w BAT pracowałem tam 4 lata i byłem zadowolony nie zawsze było kolorowo z tego co piszecie to macie po ciulane zdrowo możecie tyrać nawet po 15 godzin chcieliście pracować w koncernie to teraz zapie.....jcie. Pracuje teraz w normalnie firmie gdzie handlowcy sa traktowani normalnie w końcu mam spokój z chorymi kontrolami. Dla mnie ta firma może zniknąć z rynku ....

madagaskar
@ble

No to teraz panowie siedzimy cichutko i co najwyżej "" uśmiechamy sie i machamy łapkami " jak pingwiny z Madagaskaru

mp@.pl
@ble

Witam, przeczytałam twoją wypowiedź zdradzisz mi może co to za firma??? i czy można tam składać CV . Byłabym wdzięczna . Do BAT wysłałam może 10 podań a do PMI 150 :) w handlu mam doświadczenie 8 lat ,ale jako Przedstawiciel Handlowy -nie miałam zatrudnienia. Śmiać mi się chce ,że nawet na żadną rozmowę nie zostałam zaproszona. mój mail mpnp@vp.pl

pierdziel
@mp@.pl

Odradzam,jestem tu od 1 października i żadna rewelacja w tej pracy , pensja lipna przy tym gdy pracuje się ponad 10 godzin i ma się zero życia prywatnego. Soboty i niedziele tylko masz dla siebie i rodziny.Obecna rekrutacja to o.k. 5 indywidualnych rozmów z HR i Kierownikiem danego obszaru.Przejść przez to sito jest teraz ciężko.Pracuję jako PH już 17 rok ale to pierwsza firma, która tak mi daje "popalić". Myślę ,że wiosną znajdę lepszą pracę.Nie polecam pracy w BAT nikomu.

pierdziel
@mp@.pl

Zapomniałem dodać jeszcze jeden szczegół, gdy wracasz po 12 godzinach pracy do Crosdoku to przygotuj się na rewizję osobistą zrobioną przez ochraniarzy. (usunięte przez administratora)

TG

Jestem niezależny.BAT powinien zaplacic za nadgodziny ,to jest niewątpliwe. Jak nie zamierza placic za to to niech wprowadzi system 12 24 ,12 godzin pracy 24 wolne .Tylko wtedy potrzebne jest więcej vanselerow.Nie da się prowadzic vanselingu w systemie 8 16 bez nadgodzin.Vanseling jest maloefektywnym i kosztownym systemem dystrybucji.Chyba za pracownicy to niewolnicy.Walczcie o swoje prawa.Pamietajcie o tym ze na nadgodziny pracownik może ale nie musi wyrazić zgody.Zycie rodzinne jest ważniejsze od kasy za nadgodziny.Powodzenia!!

@TG

święta racja!!!!nareszcie coś mądrego

Borys

Może do normalnych ? Tak ciężko to zrozumieć ?

@Borys

właśnie MOZE normalnych jaja sobie robisz??!!!a widac ze czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocna strona ha ha ha

A.H.

batvanseling fora pl i tak za chwile wywala ten link W końcu bat za coś płaci tyle kasy co miesiąc

tretus

'Podrzuci' ktoś link do tego nowego forum o BATmanach

A.H.

z tamtego forum nie wyleciał ani jeden post wiec nikogo nic nie omineło a rejstracja trwa kilka minut i mozna byc na biezaco

ww

To jak to jest w tej firmie?

Areq

Spodziewaj się mydlenia oczy a później tego co opisaliśmy wyżej. Kolejna owca do golenia będziesz...

jancio

Wyszystkiego.

M

Witam. Dziś do mnie beda dzwonić i przeprowadzać 40min rozmowe (pierwszy etap rekrutacji) na stanowisko Vanseler czego sie spodziewać? Pozdrawiam

MR

Lepiej już nie będzie! Branża tytoniowa upadnie. Bałagan w firmie to jedno, wzrost akcyzy to następna kwestia a ostatnio to restrykcje UE, które będą stopniowo wprowadzane.

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco