opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11142)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11142)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 93
    • 94
    • 95
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kara

    19.09.2015 17:22

    Inne

    hej. Czy posiada ktos info na temat pracy przez ISSP w Rhenusie w Horselgau ????
    ReviewUserIcon
    wert

    18.09.2015 22:49

    Inne

    Zadnych kar się nie płaci. To tylko straszak bo wiedzą że ludzie od nich uciekają .Nic ci nie zrobią Mnie straszyli dwa lata temu karą i jakoś nic nie zrobili.
    ReviewUserIcon
    Hesiu

    18.09.2015 13:09

    Inne

    Witam, w poniedzialek mam jechać do Wrocławia podpisać umowę wyjazdu do pracy przez agencje ISSP praca w Koloni sklepy OBI 8.80 Euro. Pracuje ktoś już tam wie coś na temat wszystkiego niech pomoże i opisze to wiarygodnie z góry dziękuje pozdro
    ReviewUserIcon
    Galacticos

    17.09.2015 11:35

    Inne

    Kochani mam jechac z kolegami przez ISSP do jakies pracy pRzy Obi w koln.Powiedziezcie mi ,warto zaczynac tam kariere,czy lepiej nie pchac sie w to (usunięte przez administratora) czytam rozne opinie i niewiemktore sa wiarygodne
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.09.2015 22:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ISSP

    21.10.2015 18:04

    Inne

    Witamy, prosimy o wiadomość w tej sprawie, bardzo zależy nam na wyjaśnieniu sytuacji. Wiadomość kierować na adres e-mail: [email protected] . Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    21.10.2015 18:07

    Inne

    Witamy, jeśli są jakiekolwiek informacje, które chciałby Pan przekazać nam w sprawie naszych pracowników, czekamy na wiadomość e-mail. Nasz adres: [email protected] . Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    bedburg

    27.08.2015 11:07

    Inne

    Dokładnie kapral! Ja też pracuje w Bedburgu i wszystko jest ok. Te żałosne komentarze piszą rozżaleni byli pracownicy, którzy zazwyczają są zwalniani za kradzieże, bójki albo pijaństwo. Kasa się zgadza :) Zresztą bez jezyka i wykształcenia nie będziecie zarabiać kokosów !
    ReviewUserIcon
    kapral

    25.08.2015 15:22

    Inne

    ja pracuję w Rhenusie i jest ok. mieszkam w Eisenach, wypłata się zgadza, tylko trzeba wiedzieć co to Zeitkonto. niestety niektórym można kłaść informacje łopatą do głowy, a i tak dalej nie rozumieją...
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.08.2015 15:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonimka

    01.09.2015 14:55

    Inne

    Mmm, czy to Ty jesteś tym kierowcą (23lata), który mówił o niesprawiedliwości odnośnie wynagrodzenia dla kierowców? Że Ci z Eisenach dostają tyle samo kasy, co kierowcy z Sontry (czy jak to sie pisze..)?
    ReviewUserIcon
    ISSP

    21.10.2015 18:17

    Inne

    Witamy, zależy nam, aby takie informacje trafiały do nas jak najszybciej, abyśmy mogli zareagować i wyjaśnić. Jeżeli ma Pan konkretne uwagi dotyczące warunków mieszkalnych czy naszych koordynatorów, prosimy o informacje na adres e-mail: [email protected]. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    21.08.2015 14:39

    Inne

    Ogólnie należy przyjąć, że kwoty netto na godzinę to 6,20E / 6,80 E (8,20E i 8,80E brutto)
    ReviewUserIcon
    grzechu

    20.08.2015 14:10

    Inne

    witam pracuje ktos tam w miejscowosci buggingen lub pracowal i jka tam jest prosze o pilny kontak poniewaz mam tam oferte pracy jako Projekt Pearl, gdzie praca polega na pakowaniu paczki w kartony lub komisjonowaniu towaru za pomocą skanera nadgarstkowego moj email [email protected] czy sa wyplacalni pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pracownik

    20.08.2015 11:14

    Inne

    Radze poczytac o zeitkonto i o godzinach z wyplaty ktore trafiaja na to konto.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    21.10.2015 18:22

    Inne

    Witamy, dziękujemy za zwrócenie uwagi na bardzo ważny temat. Otóż, informacje o Zeitkonto są zawarte w broszurze informacyjnej, którą otrzymuje każdy pracownik przy podpisywaniu Umowy. Jest w niej wyjaśnione co to jest Zeitkonto i na jakich zasadach funkcjonuje. Warto dokładnie czytać i pytać, jeśli pojawią się najdrobniejsze wątpliwości, aby uniknąć nieporozumień w przyszłości. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Cooo

    20.08.2015 10:12

    Inne

    Za 168 godz 500 euro ? To wychodzi na rękę 3.50 euro !!! Jak mozna za tyle robic ? Pozdro !!!
    ReviewUserIcon
    anotesten

    20.08.2015 09:18

    Inne

    Napisz cos jasniej jak nie to na moj emial przy czym robilas czy robiles
    ReviewUserIcon
    morgoth

    19.08.2015 13:28

    Inne

    Praca na magazynie Niemcy - Heitersheim - Heitersheim jak to wyglada?ktos napisze?
    ReviewUserIcon
    anotesten

    18.08.2015 17:34

    Inne

    No wlasnie jak tez chce wiedziec kazdy tylko pisze ze ma 8,80 brutto ble ble ble a ile do reki?tego nie napisza....
    ReviewUserIcon
    Lena

    18.08.2015 15:47

    Inne

    Witam, właśnie dostałam ofertę pracy w Edece na pakowaniu i coś tam.. jak to wygląda w rzeczywistości
    ReviewUserIcon
    nortesten

    18.08.2015 10:17

    Inne

    nikt nic nie [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.08.2015 21:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    michalek

    20.08.2015 11:17

    Inne

    nie pakuj sie w to (usunięte przez administratora) bo bedziesz musiał placic kare ok 500zl za zrezygnowanie bez 3 miesiecznego wypowiedzenia, z czego za pierwszy miesiąc zarobisz może z 900zł jak teraz wyjedziesz
    ReviewUserIcon
    anotesten

    17.08.2015 20:00

    Inne

    ta firma daje w ogloszeniu 8,80 E brutto a ile dostaniemy?
    ReviewUserIcon
    ???

    15.08.2015 02:57

    Inne

    Możecie mi powiedziec czy z ich ofert pracy wyjdę chociaz 1000euro na czysto po odjęciu kosztów mieszkania i innych pierdół?:)
    ReviewUserIcon
    gosc

    19.08.2015 21:10

    Inne

    nie masz szans dostałSam dzisiaj wypłate 595 euro za 168 godz
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.08.2015 00:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ISSP

    21.10.2015 18:42

    Inne

    Witamy, wszystkie uwagi dotyczące wynagrodzenia prosimy o przysyłanie na nasz adres e-mail: [email protected]. Zależy nam na sprostowaniu każdej sprawy. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.08.2015 14:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ISSP

    21.10.2015 18:47

    Inne

    Witamy, prosimy o bardziej szczegółowe informacje. Jest to niezbędne do wyjaśnienia sprawy. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected] . Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    27.07.2015 22:58

    Inne

    Witam, Powiecie mi Państwo gdzie znajde oferty prace na Północnej Westfalii oraz jakie są szanse żeby zdobyć prace za granicą?
    ReviewUserIcon
    michael

    26.07.2015 22:15

    Inne

    zawarlem umowe z ta firma. Bylem w dyspozycyjnosci.bylem miesiac w dyspozycyjnosci czekalem na zaplateza caly miesiac juz mialem dosyc czekania wiec zrezygnowlem. po 3 miesiacach dostalem wezwanie do zaplaty za zrezygnowanie z umowy w przypadku gdybym nie zaplacil bede w krajowym rejestrze długów {komornik). zaplacilem bo nie chce miec problemow. wszystkich przestrzegam nie zawierajcie umów z ta firma ona robi ludzi w(usunięte przez administratora) najgorsza firma jaka jest na rynku. JA IM JESZCZE POKAZE!!!!
    ReviewUserIcon
    llo

    10.08.2015 13:32

    Inne

    To się dałeś zrobić w balona. Nie maja prawa nakładać żadnych kar a umowę możesz zerwać kiedy ci się podoba powodów znajdzie się cała masa.Firma sama nie respektuje żadnych praw pracowniczych . Mi wysłali pisemko dwa lata temu ze swojej windykacji więc im odpisałem z wytknięciem ich błędów i się odczepili.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    21.10.2015 18:50

    Inne

    Witamy, w umowie, którą Pan podpisał jest informacja o tym, że każda ze stron może rozwiązać umowę w formie pisemnej z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. Takie wypowiedzenie gwarantuje, zarówno firmie jak i pracownikowi, dopełnienie jej warunków a tym samym brak w Pana przypadku, wezwania do zapłaty. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    kiki

    26.07.2015 16:28

    Inne

    A tobie co znowu nie pasuje na Rossmannie?Dopiero co czytałam ze jest praca ok a pan Zielonka jest spoko koleś.Mi osobiście się podoba na Rossmannie żadnej filozofi jeśli chodzi o wykonywaną prace . Ja osobiście nie poznałam tego pana ale jakoś inni sobie go chwalą.
    ReviewUserIcon
    mały

    26.07.2015 12:48

    Inne

    Nie polecam tej firmy masakra i tyle a w Rossmannie niech Zielonka zap......a sam
    ReviewUserIcon
    gringo

    11.08.2015 00:02

    Inne

    tez mam okazje tam jechac w najblizszym czasie jak to wyglada na miejscu?
    ReviewUserIcon
    ISSP

    21.10.2015 18:55

    Inne

    Witamy, jeśli ma Pan zastrzeżenia, dotyczące współpracy z nami, prosimy o taką informację na nasz adres e-mail: [email protected] .Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.07.2015 16:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    27.07.2015 07:23

    Inne

    Naucz sie fiszke czytać, jak byk masz napisane, że za dodatek nocny jest policzone. w biurze dają wzór fiszki, wiec to nie jest filozofia umieć się z tym obchodzić. Normalnie za nocki jest płatne, tylko trzeba min. 2 h pracowac na nocce, co też jest napisane. Wyadaje mi się, że takie osoby same sobie psują opinie, a nie firmie, bo jak dla mnie wszytsko jest jasne, a potwierdzenie ubezpieczenia dostałem od razu w biurze jak tylko wysłałem maila z prośbą. Może trzeba umiec napisać??? A nie pisać, że się nie dostaje???
    ReviewUserIcon
    chce jechac

    24.07.2015 11:54

    Inne

    We wtorek jest wyjazd do Bedburg praca OBI ktos cos wie na te temat ? gdyz mam mieszane odczucia wszystko jest za piekne przedstawione a z tego co tu czytam to sie zastanawiam ..
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.07.2015 11:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik_DHL

    27.07.2015 07:28

    Inne

    Ja tez nie miałem problemu z ubezpieczeniem, a jakbyś słuchał co w biurze mówią to byś wiedział, że umowa jest zawsze na rok, a praca na tyle ile klient zamówil lub zalezne od tego czy się ludzie sprawdzą. Jak widze jak niektórzy pracują ( nie przychodzą po weekendach do pracy, bo trzeźwieją) to sie nie dziwie, ze niektóre projekty się kończą. Mój się skończył w weekend, bo banda de....kradła na hali! I przez takich gnoi potem pracy nie ma, ale dostaliśmy od razu propozycję przejścia na inny projekt, więc nie mam żadnych zastrzeżeń.
    ReviewUserIcon
    ISSP

    21.10.2015 18:59

    Inne

    Witamy, wszystkie uwagi prosimy przesyłać na nasz adres: [email protected]. Proszę napisać imię, nazwisko, projekt na którym się pracowało i sytuacje,które zaniepokoiły. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    hehehe

    24.07.2015 07:37

    Inne

    a u Nas na Edece hit sezonu, trzy osoby spie..., bo nie będą pracowac 6 dni w tygodniu. Zamiast się cieszyć, że jest duzo pracy, mamy płacone za godzinę i pracujemy w niedzielę, gdzie jest dodatek. Sobota wolna. jakby było mało pracy, to by uciekli bo jest malo i kiepskie pieniadze wtedy. jak jest duzo też nie dogodzisz. A potem pewnie beda tu pisac, ze firma jest taka i siaka i owaka. Plisss ludzie nie psujcie nam tu grupy, jak ktos chce duzo pracy, zapraszamy. nie to wypad!
    ReviewUserIcon
    gość

    24.07.2015 07:19

    Inne

    Myslicie, że na tego pearla odbędzie się wyjazd?? Bardzo chce tam wrócic. Byłam rok temu na wakacje i normalnie to miejsce .... trzeba samemu się przekonać :-))))
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    23.07.2015 17:01

    Inne

    Jedzie ktos moze w sobote do niemiec na do pracy w dhl ? i co wiecej mozecie o tym powiedziec jutro jade do wroclawia umowe podpisac :)
    ReviewUserIcon
    gosc

    23.07.2015 16:43

    Inne

    zapraszam do rhenusa do eisenach darmowa sauna i fitnes plus zajebiste mieszkania bez kluczy a na marginesie to sauna jest na tali poziomie numer 1 i 2 zero przeciagów duszno gorąco masakra fitnes poniezaz robisz dziennie około 25 km ciągnąc za sobą ciężki wózek z książkami i płytami plus ranna zmiana gdzie wstajesz o 3:30 bo praca zaczyna sie o 5 lub 4 rano oprócz tego lokatorzy którzy mają inne zmiany czyli na 14 a wiec imprezują ile się da a więc nie masz kiedy spac aaaaaaaa i jest jeszcze zoo hala obok przy dobrych wiatrach trafisz na 8 lub 9 godz na tira gdzie pakujesz paczki i układasz po 40 50 i 60 kg zapraszam aha i jeszcze jest kara zeby nie mozna było zrezygnowac norma na tali to 150 szt na godz a na zoo 50 pikniec skanerem nie zaleznie od sztuk
    ReviewUserIcon
    gość

    24.07.2015 07:17

    Inne

    w takie upały wszędzie masz teraz gorąco na każdej hali. My jesteśmy na Rossmannie, praca super, ale niestety ten gorąc trzeba przetrwać. W zeszłym roku byłam z moim facetem na Rhenusie i praca tez spoko i nie wiem jakbys musiał tam kiepsko pracować, żeby normy nie wyrobić, bo tam nawet nikt tego nie sprawdza...
    ReviewUserIcon
    ISSP

    21.10.2015 19:05

    Inne

    Witamy, zależy nam, aby zastrzeżenia trafiały do nas jak najszybciej. Pozwoli nam to na reagowanie i działanie w celu wyjaśnienia i zmiany na lepsze. Pozdrawiamy, ISSP Sp.z o.o.
    ReviewUserIcon
    marcinek

    20.07.2015 18:56

    Inne

    Witam wie ktoś coś więcej może o ich ofercie pracy "Pakowanie/komisjonowanie artykułów elektronicznych i biurowych na terenie Niemiec/Buggingen" ?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    19.07.2015 22:27

    Inne

    Co do konta walutowego to polecam ING, BZWBK lub Alior :) Ja mam w ING, głównie dlatego, że mam tam też konto w PLN, ale oferta jest dosyć ciekawa jeśli chodzi o konto w EUR. Ja też wyjeżdżam we wtorek z parkingu przy Ślężnej (godzinę mają podesłać sms-em) , więc raczej na pewno ten sam bus :) W razie czego pisz na [email protected]
    ReviewUserIcon
    pracownik

    19.07.2015 15:48

    Inne

    Też jadę we wtorek do Eisenach, założyłem konto walutowe ze względu, że wypłaty będą w euro i na polskim będzie zawsze strata na przewalutowaniu + płacąc kartą w sklepie z rachunku polskiego też będzie prowizja za przewalutowanie. Możesz wziąć kartę do konta, które podałaś i korzystać z niej w Niemczech, ale najlepiej w poniedziałek załóż sobie konto walutowe, potem będzie tylko kwestia żeby ktoś dostarczył Ci kartę do Niemczech lub abyś odebrała ją w razie jak wypadnie ten weekendowy zjazd do PL. Co do opinii to ja nie zwracam zbytnio uwagi na nie, pracowałem już w kilku firmach, o których opinia jest tragiczna (m.in Amazon) i jakoś tragedii nie było :) Kolega już robił przez ISSP rok czasu i bardzo chwalił sobie samą pracę i warunki mieszkanowie (pracował w Kolonii). Z Wrocławia jesteś?
    ReviewUserIcon
    jusi3993

    19.07.2015 21:14

    Inne

    Szczerze powiedziawszy trochę mnie uspokoiłeś. Dziękuję za rady dotyczące konta walutowego, na pewno je jutro założę. :) Jestem z okolic Wrocławia i jadę z Wrocka (dokładnie z parkingu przy Ślężnej) do Eisenach we wtorek, godziny jeszcze nie znam. Jak mniemam, mogę wywnioskować, że będziemy jechać jednym busem. :)
    ReviewUserIcon
    jusi3993

    19.07.2015 15:00

    Inne

    Witam, w ten wtorek 21.07 jadę do Eisenach. Czy może mi dać ktoś szczerą opinię na temat tego miejsca? Po tym, co przeczytałam jestem przerażona i nie wiem, co o tym myśleć.. Jeszcze jedno, czy jadąc tam zakładaliście KONTO WALUTOWE? Ja podałam polskie, ale nikt nie zwrócił mi uwagi, że 20 sierpnia dostanę kasę do Polski i nie będę miała jej w Niemczech. Bardzo proszę o pomoc!
    ReviewUserIcon
    pytanie

    18.07.2015 20:44

    Inne

    Pytanie od osób już pracujących: Czy w mieszkaniach w bloku jest dostępna pościel czy należy zabrać ze sobą? Chodzi o Eisenach.
    ReviewUserIcon
    gość

    18.07.2015 00:53

    Inne

    Prawda jest taka, że patrząc na opinie praktycznie wszystkich firm to wychodziłoby na to, że nie ma dobrej pracy :) Z reguły opinie tworzą nieroby, których zwolnili i teraz muszą się wyładować, tacy którzy nie mają doświadczenia zawodowego i wydaje im się, że jest to bardzo ciężka praca, bo nie mają porównania z inną lub tacy, którzy celowo piszą te opinie, aby było mniej chętnych, przez co ich szansa na pozostanie lub zatrudnienie wzrasta :) Tak więc morał z tego taki: Jak sam nie spróbujesz to się nie przekonasz.
    ReviewUserIcon
    gość

    17.07.2015 15:02

    Inne

    Jestem po pierwszej wypłacie na projekcie Hammer, wszystko się zgadza, wypłata nawet wcześniej, bo 20-ego niby na kontach, a już część mieliśmy wczoraj. Praca tez spoko. Nie mam zastrzeżeń
    ReviewUserIcon
    ISSP

    21.10.2015 19:07

    Inne

    Witamy, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się bardzo, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję działać przy kolejnych projektach. Pozdrawiamy, ISSP Sp. z o.o.

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.