opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11141)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11141)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 82
    • 83
    • 84
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Klara

    03.03.2018 08:42

    Inne

    Też idę. Nie będę uczestniczyła w tym procederze. Na picie mam 5%tego co zrobiłam.
    ReviewUserIcon
    Tobi

    03.03.2018 08:38

    Inne

    Ja idę do urzędu skarbowego i radzę zrobić to każdemu.
    ReviewUserIcon
    Kilo

    03.03.2018 04:55

    Inne

    Państwo już się tymi zł i osz zajmie.
    ReviewUserIcon
    Zgredek

    28.02.2018 12:14

    Inne

    Jeżeli chodzi o wyjazdy zagraniczne to powiem tak ... wszystko zależy od tego na jakich ludzi i na jakie kierownictwo trafisz. Ja przeważnie trafiałam na spoko ekipę i ludzi, a czasem było wręcz (usunięte przez administratora) Zdarzało się, że na hotelu był z nami inny team i mieli odmienne zdania, ze względu na panującą atmosferę w innym teamie. Generalnie jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą, to dobry sposób na zarobienie szybkiej kasy! :) Mimo wszystko uważam, że to nie jest praca " na stałe" :P
    ReviewUserIcon
    Zmartwiona

    24.02.2018 16:38

    Inne

    Ksawery, co znaczy zwrot "Setki godzin nagrane" ? Na taśmie szpulowej nagrałeś film jak liczysz towar czy co ? To jakiś slang ? Czytam sobie ten poniższy bełkot i aż mi się śmiać chce :D "czy ktos wyjerzdrza" , "invent to samobujstwo", "jakaś ochydna ruda madzia z ze wsi włocławek jak ten keczup ale keczup jest spoko" - Serio ? To napisały niedouczone 10-latki czy dorośli ludzie ? Byłam z Inventem w Niemczech i moja opinia jest taka: Organizacja wyjazdu jest bardzo zła: prawie do ostatniej chwili nie wiedziałam czy pojadę bo nie odbierali telefonów. A potem jak już wszystko było ustalone to kilka razy dziennie dzwonili do mnie (za każdym razem ktoś inny) i dopytywali się czy chcę jechać bo złożyłam CV :D Totalny chaos. Gdzie kucharek 6... :D Praca sama w sobie łatwa i przyjemna - nie mam bladego pojęcia jakim trzeba być idiotą żeby robić dużo błędów na strefach. Zakwaterowanie to loteria - albo czysty i estetyczny hotel, działające kaloryfery i fajne śniadania... albo jakaś żenująca i nie sprzątana przez obsługę zimna rudera z jednym kiblem na piętrze...brr, w takich warunkach to się tylko zaziębić można, po powrocie musiałam tydzień odchorowywać. Najgorszym elementem tej układanki są ludzie - połowa to pospolite imbecyle i zapijaczona patologia, która się do niczego nie nadaje. Część pojechała tam chyba tylko po to, żeby chlać wódę i odwalać żenadę po pijaku. A jak gębę otworzą to aż wstyd i hańba przebywać w takim towarzystwie. Głośne wulgarne prostaki. Chcesz się wyspać po nocce... a pijaczki rozkręcają imprezę jakby pierwszy raz w życiu na kolonie pojechali. Bardzo dobrze, że osoby złapane na kradzieżach (co za żenada !) i nadmiernym chlaniu są wyrzucane. Zamiast narzekać na koordynatorów i kierowników zadajcie sobie jedno proste pytanie: ile znacie sensownych i dobrze zorganizowanych osób, które chciałyby pracować z takimi ludźmi i w takich warunkach ? Kasa - na razie problemów z pensją nie miałam, czekam na wypłatę za luty, zobaczymy. Ogólnie polecam (pod warunkiem że przygotujecie się na niedogodności, dobrze dobierzecie ludzi do pokoju i będziecie się trzymać z daleka od zapijaczonych idiotów).
    ReviewUserIcon
    Dudek

    26.02.2018 23:04

    Inne

    Zgadzam się!
    ReviewUserIcon
    Ksawery

    24.02.2018 00:47

    Inne

    Sprawa już jest w prokuraturze. Setki godzin nagrane łamane prawa BHP, itp. Omijaj Invent z daleka.
    ReviewUserIcon
    Ama

    23.02.2018 13:50

    Inne

    Jestem zdziwiona. Brałam równiez udział w inwentaryzacji nie pracowałam 14-15 godzin.. Fakt jest to zbieranina osobników i kultura na bardzo niskim poziomie. Szefowie powinni reagowac na te wulgaryzmy, patologię. Osoby chamskie powinny byc wyeliminowane z wyjazdu.
    ReviewUserIcon
    pokicoanonim

    19.11.2017 03:55

    Inne

    Zamierzam wnieść o odszkodowanie przeciwko W/w firmie. Dotyczy Ona brak wypłacenia wynagrodzenia za wykonaną pracę jak również naliczenie kary umownej wraz z niesłusznym zwolnieniem z pracy z racji tego iż miałem goraczkę. Osoby poszkodowane proszę o meile z informacją dotyczącą niesłusznego traktowania przez Firme na adres [email protected]
    ReviewUserIcon
    Raf

    17.02.2018 20:47

    Inne

    Witam ja jestem w czechach i mnie zwolnili za to ze zaspalem a wczesniej nie spalismy dwa dni bo byla przeprowadzka i od razu do pracy
    ReviewUserIcon
    Oszukany przez invent.

    17.02.2018 12:36

    Inne

    Dzien dobry. Dziekujemy za zgloszenie na wyjazd 15.02.2018 Kaufland CZ Informujemy ze z powodu duzej liczby zgloszen niestety nie udalo sie wpisac Panstwa na liste na 15.02 na co nie pozwalal nam transport . Dlatego biuro organizuje dojazd w kolejnych dniach 17.02 i 18.02 stycznia. Zgodnie z umowa przesuwamy dojazd reszty osob max dwa dni. Jutro poinformujemy o wyjezdzie w dniu 17.02. Przepraszamy za zwloke. Biuro Invnet Dzien Dobry Bardzo dziekujemy za chec podjecia pracy przy projektach na inwentaryzacji z nasza firma. Z powodu wielkiej ilosci zgloszen nie jestesmy w stanie wszystkim zapewnic podjecia zlecania w terminach 16,17,18 Luty . Dlatego informuje ze najblizszy weekend biuro nie organizuje wyjazdow zagranicznych za zaistniala sytuacje przepraszamy. Zapraszamy do sledzenia naszej strony i terminow na marzec. Tyle się napracowałem hehe. Umowa podpisana na wyjazd zapisany a nawet na niego nie wyjechałem bo braklo miejsc ...
    ReviewUserIcon
    Oszukany przez invent.

    17.02.2018 12:39

    Inne

    Zapomnialem dopisać że ... Żeby się dowiedzieć czy wgl jadę musiałem się 5razy prosić w recepcji w piatek żeby się spytała działu rekrutacji a jak mnie przełączała do nich to od razu rozlaczał telefon i z tej strony miałem zero odzewu . Chociaż sms mi napisali że nie jadę ...
    ReviewUserIcon
    anonim2009

    16.02.2018 17:22

    Inne

    Coś z tą firmą jest nie tak u mnie zapisałem się na pierwszy wyjazd 3.02 i miało być 9 zjazdów a byłem tylko na 2 bo co mial być wyjazd następny to dzień wcześniej dostawałem SMS że wyjazd jest odwołany lub jest za dużo osób to jak tu pracować
    ReviewUserIcon
    Gosik

    15.02.2018 10:21

    Inne

    Czy ktos wybiera sie 17.02 na czechy?
    ReviewUserIcon
    Gosiek

    15.02.2018 16:44

    Inne

    Gosia Jany , napisz i dogadamy sie ;)
    ReviewUserIcon
    urban

    15.02.2018 17:42

    Inne

    no hej gosia wyslalem ci zaproszenie na fejsa ale jakos cie nie ma ja jestem z okolic zawiercia
    ReviewUserIcon
    zdegustowany

    11.02.2018 23:33

    Inne

    Zapisałem sie na inwentaryzacje kilka tygodni wcześniej,a oni dzień wcześniej przysyłają smsa żebym nie przychodził na zbiórkę bo mają za dużo osób. Jeżeli ja bym nie przyszedł na in wentaryzację musiałbym zapłacić kare,tymczasem oni nie ponoszą żadnych konsekwencji.
    ReviewUserIcon
    wiki

    13.02.2018 08:43

    Inne

    Nic bys nie musial :) Ja tez raz odmowila. Postraszyli postraszyli i tyle.
    ReviewUserIcon
    zdegustowany

    14.02.2018 23:07

    Inne

    No,ale nie zmienia to faktu,ze odwoływanie wyjazdu dzień przed albo nawet tego samego dnia, co tez sie zdarzyło ostatnio to jakieś nieporozumienie. Wgl dużo wyjazdów odwołują w ostatnim czasie. Organizacja w tej firmie nie istnieje.
    ReviewUserIcon
    Bambi

    05.02.2018 14:34

    Inne

    Hej, skąd wiadomo do jakiego lekarza się zgłosić? Nie ma żadnej informacji na stronie, a chcę mieć to z głowy. Jestem z Bydgoszczy, ale możecie pisać jak to u Was wyglądało :)
    ReviewUserIcon
    Bambi

    13.02.2018 08:55

    Inne

    Niby dopóki nie prześlesz badań to nie dostaniesz wypłaty
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.02.2018 16:40

    Inne

    badania sądarmowe musisz tylko iść tam gdzie jest z tej strny napisane ja dziś byłem i wszystko załatwiłem
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    10.01.2018 16:58

    Inne

    Witam czy któs pracował na inwenteryzacji w Czechach lub ktoś się wybiera 19?? Prosiłbym o opinie
    ReviewUserIcon
    ANKA

    13.02.2018 19:48

    Inne

    Byłam i było świetnie , teraz jadę już 3 raz
    ReviewUserIcon
    Iri

    14.02.2018 15:17

    Inne

    Co ty piszesz w Niemczech teraz kauflandy i wstajesie po poludniu lub pod wieczor i spi caly dzien a pracuje w nocy 21lub 22 do 4-6 bo ja teraz jestem tam ...a w Czechach tez kauflandy są
    ReviewUserIcon
    Zaiteresowana

    21.01.2018 22:35

    Inne

    Jedzie ktoś 15 lutego? Warto?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    13.02.2018 07:37

    Inne

    Ja jadę Mateusz z tej strony z Chorzowa
    ReviewUserIcon
    ANKA

    13.02.2018 19:44

    Inne

    Ja też jadę z Katowic :)
    ReviewUserIcon
    Ala

    13.02.2018 09:44

    Inne

    Czy ktoś również nie dostał wypłaty za 2-4 lutego? Jaki jest mail lub telefon żeby skontaktować się z inventem w tej sprawie? Te dostępne na stronie nie odpowiadają. Dodam, że mój chłopak dostał od nich przelew za ten okres normalnie w piątek przed południem. Dziś mamy wtorek, a ja przelewu nie dostałam. Czy to normalne w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    ZażenowanyOrganizacją

    03.02.2018 12:37

    Inne

    Wczoraj dostałem telefon z Inventu z prośbą o zrobienie odprawy na inwentaryzacje jako koordynator, ale jest mały problem, nie dostałem listy osób (którą miałem dostać wczoraj [02.02] na mój adres e-mail) które mają się stawić (03.02) na wyjazd do Żyrardowa. Organizacja wyjazdów jest przekomiczna. Prośba moja taka mała, czy mógły mi ktoś podać rzetelny numer telefonu do spółki Invent? z góry dzięki.
    ReviewUserIcon
    Eliza

    09.02.2018 18:27

    Inne

    Mam podobną sytuacje, co zrobiłeś?
    ReviewUserIcon
    samson

    07.02.2018 10:05

    Inne

    Ja byłem na 10-cio dniowym wyjeździe i było to względnie dobre przeżycie, zaliczka była przysłana, bardzo ciekawe miasto, czas po pracy na spokojny relaks.
    ReviewUserIcon
    Wqurwiony

    06.02.2018 20:10

    Inne

    Witam wszystkich. Szczerze? NIE POLECAM!!!! Logistyka tej firmy siada na pysk każdego dnia. Nikt nic nie wie, co 3 minuty liderzy dzwonią do siebie bo nic nie ogarniają. Czasami chodzi się wokół sklepu w którym jest zlecenie 10 minut bo nikt nie wie gdzie ma się wejśc. Logistyka do dupyyy. NIE POLECAM za żadne pieniadze.
    ReviewUserIcon
    Reth

    31.01.2018 06:34

    Inne

    Kto wyjezdza 15/02 z Katowic. Czechy
    ReviewUserIcon
    Iri

    01.02.2018 10:32

    Inne

    Gdzie znalezles Czechy 15.02 oferte
    ReviewUserIcon
    anonymous

    05.02.2018 18:18

    Inne

    tak jade 15 .02
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    pomocy

    05.02.2018 13:18

    Inne

    Witam co mogę zrobic jeśli zarejstrowałem się w bydgoszczy na 2 inwentaryzację a nie mogę się zjawić nie chcę płacić kary dzownię do tej firmy pół dnia i dodzwonić się nie da
    ReviewUserIcon
    gosc009

    03.02.2018 12:10

    Inne

    jak to wyglada jesli sie nie wstawie na inwentaryzacje, dostaje od nich jakis list i termin platnosci tej kary ?
    ReviewUserIcon
    Nick00473

    03.02.2018 13:35

    Inne

    Jak bedziesz pracowal to wezma z wynagrodzenia jak nie to nic Ci nie zrobią wystarczy olewac sprawe.
    ReviewUserIcon
    Kuzyn

    02.02.2018 12:40

    Inne

    Komus tez zanizyli wynagrodzenie za siedlce? Mi prawie o 20zl...
    ReviewUserIcon
    taki już nasz los

    03.02.2018 12:13

    Inne

    Invent wpisuje tylko pełne godziny pracy, jak przepracowales np 8h 30min, to odejmuja ci 30 minut i masz placone za rowne 8h
    ReviewUserIcon
    Gapcio

    02.02.2018 15:19

    Inne

    Witam czy ktos wyjerzdrza na inwenteryzacje 05 luty teraz w poniedziałek, nikt nic nie mowi co i jak,, wyjazd mam z legnicy nie mam wyznaczonej godz, ani gdzie ma byc zbiorka, dzwonie i nikt nie odbiera, Co robic??
    ReviewUserIcon
    Ja

    31.01.2018 20:51

    Inne

    W którym miejscu 2.02.2018 przy UMK jest zbiórka?
    ReviewUserIcon
    ma-ruda-90

    30.01.2018 00:00

    Inne

    Wyjazd z Torunia, napisane że spod Auli UMK. Ale gdzie dokładnie będzie stał bus? Ktoś wie może? W tym tygodniu jadę pierwszy raz na inwentaryzację wyjazdową i chciałabym wiedzieć dokładnie w ktorym miejscu czekac na busa. Parking pod aulą jest dość duży...
    ReviewUserIcon
    Ja

    31.01.2018 20:45

    Inne

    Też chciałabym się dowiedzieć konkretnie w którym miejscu k.UMK
    ReviewUserIcon
    AsiaEska

    31.01.2018 17:35

    Inne

    Czy ktoś wie kiedy przyjdą PIT-y do rozliczeń? Ewentualnie jak się z nimi skontaktować, żeby wysłali.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    30.01.2018 18:15

    Inne

    Jak można zrezygnować z racy dla tej firmy
    ReviewUserIcon
    Marek

    31.01.2018 13:18

    Inne

    poprostu nie zglaszaj sie na inwentaryzacje a umowa sama wygasnie
    ReviewUserIcon
    Mrągowo

    21.01.2018 01:00

    Inne

    Proponuję założyć sprawe w sądzie.Zbiorowy proces.Proszę się dopissywać poniżej.
    ReviewUserIcon
    Lala

    29.01.2018 16:13

    Inne

    I dalej nie ma pieniedzy za inwentaryzacje za tamten tydzien.ktos dostal pieiadze juz
    ReviewUserIcon
    Kuzyn

    30.01.2018 17:21

    Inne

    Jak zapisywalem sie przez telefon na Siedlce to mowili ze do piatku nastepnego tygodnia wyplaca czyli 2.02
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    16.11.2017 14:54

    Inne

    Było w Invencie kilku fajnych kierowników ale już niestety nie pracują...
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    19.01.2018 17:03

    Inne

    A ja Wam mówię, że może być dobrze tylko niech wrócą ci kierownicy...
    ReviewUserIcon
    Krystyna

    27.01.2018 20:10

    Inne

    Teraz Michał jest spoko koordynatorem.
    ReviewUserIcon
    żenua

    24.01.2018 14:21

    Inne

    Organizacja dojazdów zajmuje sie chyba jakiś przedszkolak. 1. Wyjazd z Włocławka muszą wysiąśc dwie osoby bo nie zmieszcza sie osoby z Płocka,które "po drodze" zabieramy,po zabraniu osób z Płocka okazuje się,że w busie są jeszcze 4 wolne miejsca:) 2. Inwentaryzacja w Kutnie,bus z Włocławka zabiera osoby z Płocka i tym samym zamiast jechac godzine jedziemy dwie...następnego dnia inwentaryzacja w Płońsku,gdzie płock jest po drodze- jada dwa busy.
    ReviewUserIcon
    Mrągowo

    23.01.2018 08:52

    Inne

    Za 12,13,14,15,16 stycznia mamy czekać do przyszłego piątku 26 stycznia.Takie mam informacje z pod numeru 717507700
    ReviewUserIcon
    Nonono

    23.01.2018 12:54

    Inne

    Mi powiedziano że przelewy poszły w czwartek.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    19.01.2018 17:34

    Inne

    Ewa z550zł dostałam 256zł więc nigdy więcej nie jadę na zadna
    ReviewUserIcon
    demon

    22.01.2018 17:33

    Inne

    a po co ten kretynski tekst:nie narzekaj,ze wiecej nie pojedziesz,skoro babka napisala ze ja oszukali ,to jesli ma godnosc, to na pewno nie pojedzie,przynajmniej z ta firma
    ReviewUserIcon
    Mrągowo

    23.01.2018 08:51

    Inne

    Za 12,13,14,15,16 stycznia mamy czekać do przyszłego piątku 26 stycznia.Takie mam informacje z pod numeru 717507700
    ReviewUserIcon
    Halohalo

    22.01.2018 06:10

    Inne

    Czy ktoś wie w jaki sposób firma oblicza wynagrodzenia? Jak z kwoty brutto wychodzi netto? Ponieważ moja wypłata w żaden sposób nie pasuje do ustawowych %. Invent to po prostu (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Náchod

    22.01.2018 04:36

    Inne

    Invent to pełna profeska z empatią na dokładkę. Nawet pizzę pomogą przeliczyć nuworyszom inwentur, co by nie złapali przeziębienia na lodówkach :)
    ReviewUserIcon
    Bla

    20.01.2018 14:28

    Inne

    Mam pytanie. Czy jezeli stawka napisana jest 13.70 badz 16.22 to jest brutto czy netto?
    ReviewUserIcon
    blabla

    20.01.2018 15:38

    Inne

    brutto
    ReviewUserIcon
    anonymous

    20.01.2018 11:01

    Inne

    Ta firma faktycznie nie płaci bądź zaniża wynagrodzenia swym pracownikom? Pytam, bo dostałam tel od owej firmy i zamierzam/łam popracować.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    20.01.2018 11:57

    Inne

    Dziękuję za informację. :)
    ReviewUserIcon
    Olsztyniak

    19.01.2018 15:10

    Inne

    Czy ktoś wie cokolwiek na temat wypłat za poprzedni tydzień.dzwoniąc do firmy usłyszałem że przelewy zostały zrobione. Ale niestety nie mam ani gorsza. Ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    Oszukana

    19.01.2018 13:37

    Inne

    Zamiast wynagrodzenia w wysokosci 241 zl, dostalam 13 zl... Smiech na sali. Czyzby to kara za brak badania lekarskiego? Gizycko nie dostalo informacji na temat, gdzie takie badanie wykonac. A moze za niestawienie sie na inwentaryzacji? Firma zostala poinformowana o mojej nieobecnosci telefonicznie, przekazalam tez zwolnienie lekarskie. Nie zostawie tej sprawy bez wyjasnienia.
    ReviewUserIcon
    zirytowana

    18.01.2018 16:39

    Inne

    Witam. Zwracam się do pracowników z Giżycka. Czy ktoś z państwa ma jakieś informacje na temat lekarza dla naszego miasta? Dostałam dziś ponaglenie odnośnie uzupełnienia dokumentów. Placówka nadal nie ustalona, a ja zirytowana brakiem profesjonalizmu. Będę wdzięczna za informacje
    ReviewUserIcon
    Ona

    19.01.2018 00:02

    Inne

    A gdzie to jutro inwentaryzacja miala byc?
    ReviewUserIcon
    Mrągowo

    19.01.2018 11:22

    Inne

    W Ostrodzie ale za malo osob sie zapisalo

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.