opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6209 ocen
Opinie(11132)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11132)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 59
    • 60
    • 61
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Maciej

    01.04.2022 09:20

    Pracownik

    Polecam firmę INVENT. Praca lekka, przyjemna, praca ok 7-9h. Dojazdy do pracy - nie ma tragedii. Noclegi super, atmosfera również. Polecam!!!
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    01.04.2022 09:42

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię i zapraszamy na kolejne inwentaryzacje! :)
    ReviewUserIcon
    Natalia

    30.03.2022 12:52

    Pracownik

    Polecam pracę w tej firmie. Bardzo dobre warunki zamieszkania oraz wynagrodzenie na czas. Praca lekka, atmosfera w porządku, koordynatorzy wyrozumiali i pomocni.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    30.03.2022 12:59

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię i zapraszamy na kolejne inwentaryzacje! :)
    ReviewUserIcon
    Dominika O 27.04.2022 08;00

    27.03.2022 08:00

    Pracownik

    Pracownik Byłam pierwszy raz na 2 miesięcznym wyjeżdzie na intwentaryzacji w Niemczech przez firme INVENT. Moge każdemu z czystym sumieniem polecić tą firme .Warunki hotelowe bardzo dobre ,praca nie jest trudna tylko trzeba skupic się na liczeniu . Napewno jescze pojade na inwentaryzacje z INVENT. ;
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    28.03.2022 09:07

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe! :) Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    PRAWDA

    16.03.2022 09:42

    Były pracownik

    Natłok tak wielu pozytywnych opinii jest spowodowane tym, że do obowiązków prócz inwentaryzacji należy również reklamowanie firmy za co mamy osobno płacone. Choć prawdę mówiąc jeśli chodzi o agencje to wszystko na +. Ludzie jak to ludzie są różni i sami sobie lubimy wszystko komplikować ale jeśli chodzi o pracę, noclegi.. organizacja to wszystko na WIELKI plus. Polecam z czystym sumieniem i ten kto się zastanawia to proszę jechać, próbować i nie ma czego się obawiać. Jedna z NAJLEPSZY firm, które zajmują się inwentaryzacjami przez jaka byłem zatrudniony! Z czystym sumieniem polecam. I pisze to za darmo.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    22.03.2022 11:05

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię, zapraszamy na kolejne wyjazdy z Inventem :)
    ReviewUserIcon
    Krystian

    24.03.2022 15:49

    Były pracownik

    Nie wiem, ja byłem. Przepracowałem kontrakt. Mieszkania były na bardzo wysokim poziomie. Co do wypłaty masz jasno ile masz na dniówkę a nie na godzinę. Co do niektórych kierowników to się zgodzę. Ja robiłem z Patrycją i nie miałem do niej najmniejszych zastrzeżeń. Ale wiem że są też inni którzy chyba mają bardzo małe ego i sobie muszą je podbudować, ale ogólnie polecam. Było super :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.03.2022 00:13

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Faktem

    24.03.2022 11:38

    Były pracownik

    Faktem jest po części to co piszesz, ale z doświadczenia wiem że tacy ludzie co kłócą się o to że kanapki zjeść w spokoju nie mogą są najbardziej uciążliwi. To jest praca zespołowa. Pamiętajmy że mamy płacone za sznurówkę a nie na godzinę więc prawda jest taka, że każdemu zależy na tym aby jak najszybciej skończyć. Pocieszający jest również fakt, że te osoby które zostały Twoim zdaniem wyrzucone otrzymały od firmy bilet powrotny. Weź pod uwagę, że są takie, które bez problemu wyniosły by rzeczy z hotelu i dowidzwnia. Ja firmę będę polecać bo źle jeszcze nie trafiłem. Choć z ręką na sercu niektórzy liderzy to tacy nieudacznicy życiowi gdzie mogą sobie ego podbudować tym, że komuś mogą zwrócić uwagę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    neutralny

    18.03.2022 15:48

    Pracownik

    Witam przeglądam komentarze regularnie i widzę,że te niewygodne dla firmy znikają dosyć szybko.Nie wiem jaka jest tego przyczyna ,ale myślałem,że firma nie cenzurje komentarzy w których nikt nikogo nie obraża i stara się przedstawić rzetelne opinie i oczewkiwania wobec firmy.i
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    22.03.2022 11:12

    Pracodawca

    Dzień dobry, na naszej stronie pojawiają się różne opinie, bardziej i mniej pozytywne, zachęcamy do zapoznania się z nimi. ;) Na wszystkie staramy się odpowiedzieć. Usuwane są jedynie te komentarze, które nie zawierają żadnych merytorycznych argumentów i są częścią przepychanek słownych, które utrudniają zainteresowanym znalezienie konkretnych opinii, a także te zawierające wulgaryzmy. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Kci

    15.03.2022 16:40

    Pracownik

    Polecam Zarobek mały ale ludzie warunki i firma duży +++++++++
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    22.03.2022 11:05

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    patryczeq44

    19.03.2022 11:27

    Pracownik

    Bardzo serdecznie polecam prace w tej firmie szybki łatwy zarobek zakwaterowanie na plus warunki ok Koordynatorzy bardzo mili pomocni jednym słowem polecam :)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    22.03.2022 11:05

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)
    ReviewUserIcon
    Krystian Fajkowski

    22.02.2022 11:26

    Były pracownik

    Mianowicie nie polecam firmy po pierwsze warunki umowy nie za bardzo się zgadzają mowa o przerwach ich po prostu nie miałem mogłem coś kupić na szybko jak skończyliśmy sklep i do busa a taka przerwa to nie przerwa powinien mieć 15minit przerwy i robić co chce iść zapalić kupić coś pogadać przez telefon tam po prostu nie było czasu. Po drugie sprawa zaliczki w piątek wysłali we wtorek nadal nie dostałem czyli już 2 punkt umowy został nagiety. 3 sprawa po 3 dniu słyszałem żeby szybciej pracować mimo braku wprawy i to bylo nie możliwe. Jeśli chodzi o biuro brak kompetencji że strony pracowników przekieruja cię do przepierowanych przekierować żeby coś się dowiedzieć co powinno trwać 5minut walczę 2 dzień nie odbierają mimo tego że biuro powinno być otwarte. Całe szczęście że jedzenia nią dawali bo jeśli było by takie same jak warunki w firmie to mógł bym oddać je bezdomnemu a on by stwierdził że nie jest głodny. Nie polecam...
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    22.02.2022 15:52

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. Prosimy zatem o wiadomość e-mail na [email protected] z dokładnym opisem sytuacji/sprawy, a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Biorąc pod uwagę treść opinii tylko oficjalne zgłoszenie pomoże nam wyjaśnić i odnieść się do niej kompleksowo. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Kck

    15.03.2022 16:38

    Pracownik

    Nie zgadzam Się Za dużo oczekujesz Ja zawsze przed i po pracy miałem te 15 minut Może z tobą coś nie chalo?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    17.02.2022 17:50

    Inne

    Nie polecam. Mój partner wyjechał do pracy do Niemiec początki były super chwalili go. Niestety wybierali sobie osoby mój partner dowiedział się że ma wyjazd 2 h wcześniej brak kompetencji co do pracowników. Koordynatorki bardzo chamskie. Nie polecam jeżeli chce ktoś zarobić najmniejsza krajowa to też może tyle zarobić w Polsce na miejscu a nie wyjeżdżać. Warunki mieszkaniowe dobre ale niestety jedzie się do pracy gdzie powinna być dobra atmosfera pracowniki traktowani powinni być równo a niestety tak nie było. Z całego serca odradzam
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    25.02.2022 15:42

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. Prosimy zatem o wiadomość e-mail na [email protected] z dokładnym opisem sytuacji/sprawy, a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Biorąc pod uwagę treść opinii tylko oficjalne zgłoszenie pomoże nam wyjaśnić i odnieść się do niej kompleksowo. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Kci

    15.03.2022 16:35

    Pracownik

    Nie jest tak. Albo albo partner byliście nie fair Ja byłem raz i nie narzekam. Jak jesteś człowiekiem to tak cię traktują, więc sorry nie masz racji.
    ReviewUserIcon
    nihil novi

    14.02.2022 15:53

    Pracownik

    a wam się coś z wypłatami za styczeń nie pomyliło?? Ludzie za 12-13 dni pracy biorą od 600 do 900 pln
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    25.02.2022 15:45

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Prosimy o wiadomość e-mail na [email protected], a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Biorąc pod uwagę treść opinii tylko oficjalne zgłoszenie pomoże nam wyjaśnić i odnieść się do niej kompleksowo. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Kck

    15.03.2022 16:29

    Pracownik

    Ja zarobiłem więcej niż powinienem,firma ok.
    ReviewUserIcon
    Ilona

    20.02.2022 19:46

    Kandydat

    Czy na wyjazdach zagranicznych, przysługują jakieś dni wolne ?
    ReviewUserIcon
    Tomek

    01.03.2022 00:46

    Pracownik

    Witam, jeździmy na wyjazdy zagraniczne od kilku miesięcy, na każdym projekcie zawsze były dni wolne (w zależności od sklepu / projektu - 1 lub 2 dni wolnego od pracy w tygodniu). Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kck

    15.03.2022 16:27

    Pracownik

    Nie 5 dni pracy w tygodniu. Boli brak dodatku za nocki.
    ReviewUserIcon
    zyga

    14.03.2022 15:46

    Pracownik

    Cóż powiedzieć ogólnie to wszyscy czekamy na wyższe stawki np.promocje wiosenną,bo skoro jest świąteczna to dlaczego ma nie być wiosennej .Bajlando amore piękna historia.Poza tym kasa na czas tylko dobrych liczących czasem brak.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.03.2022 09:20

    Pracownik

    Dobre warunki mieszkaniowe, przyjazna atmosfera oraz pieniądze zawsze na czas. Bardzo fajna firma. Polecam!
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    14.03.2022 09:32

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)
    ReviewUserIcon
    Natalia

    12.03.2022 17:45

    Pracownik

    Praca w porządku, można zdobyć nowe doświadczenie. Warunki bytowe jak i praca na super poziomie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    14.03.2022 08:10

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów z Inventem :)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    11.03.2022 08:44

    Pracownik

    Praca dynamiczna i ciekawa, w fajnym zespole. Zakwaterowanie w dobrych warunkach i super atmosfera. Polecam!
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.03.2022 09:02

    Pracodawca

    Dziękujemy, staramy się :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy z Inventem!
    ReviewUserIcon
    Patryk

    11.03.2022 08:43

    Pracownik

    Praca w super zespole, inwentaryzacje szły sprawnie i szybko.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.03.2022 09:01

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych zapisów :)
    ReviewUserIcon
    Sandra K

    10.03.2022 23:52

    Pracownik

    Polecam wyjazdy z inventem. W dogodnym dla siebie terminie można bezproblemowo dorobić. Firma organizuje przejazdy i noclegi więc niczym nie trzeba się martwić.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.03.2022 08:34

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Zapraszamy na kolejne inwentaryzacje i pozdrawiamy :)
    ReviewUserIcon
    Jakub P.

    09.03.2022 20:33

    Były pracownik

    Bylem na trzytygodniowym wyjeździe na inwenteryzacje w Niemczech i mogę z czystym sumieniem polecić :) Zaletami które pozwalają więcej uzyskać sa darmowe przejazdy oraz darmowe zakwaterowania 10/10
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    10.03.2022 09:32

    Pracodawca

    Dziękujemy, zachęcamy do kolejnych zapisów! ;)
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    09.03.2022 21:48

    Były pracownik

    Naprawdę polecam inwentaryzacje zagraniczne w firmie Invent. Przyznam, że miałam na początku pewne obawy co do takiego wyjazdu. Jestem jednak pozytywnie zaskoczona. Praca nie jest trudna, wymaga jednak skupienia i dokładności. Obsługę skanera można szybko opanować. Koordynatorzy i kierownik inwentaryzacji okazali się bardzo pomocni i życzliwi. Noclegi były zapewnione najczęściej w 2-3 osobowych pokojach z łazienką. Warunki bytowe w porządku. Wynagrodzenie i zaliczka jest wypłacane na czas. Można indywidualnie uzgodnić z firmą okres pracy za granicą, przykładowo 2-3 tygodnie. Nie ma się czego obawiać, warto pojechać i samemu się przekonać czy jest to praca dla niego. Myślę, że ja wybiorę się ponownie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    10.03.2022 09:31

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię i zapraszamy na kolejne wyjazdy :) Pozdrawiamy!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Marta

    09.03.2022 10:19

    Pracownik

    Praca nie jest trudna, osoba w każdym wieku sobie poradzi. Koordynatorzy oraz kierownicy bardzo przyjemnie oraz pomocni. Wiadomo jak trzeba to zwrócą uwagę, ale robią to delikatnie nie krzyczą (mowa o większości, bo wiadomo zdarzają się wyjątki). Wypłata zawsze na czas.
    ReviewUserIcon
    Andrzej 13

    08.03.2022 13:46

    Pracownik

    Czytam różne opinie.Jedne pozytywne, drugie negatywne. Zarówno jedne jak i drugie tylko w części prawdziwe. Wszystko zależy od Ciebie. Od Twoich wyobrażeń na temat pracy, noclegów, ludzi, które zderzarzają się z "szarą rzeczywistością". Zdobądź więcej informacji na temat tej pracy.Podejmij świadomą decyzję. Jedź, zobacz jak jest naprawdę. Jeśli Ci odpowiada , możesz jechać kolejny raz, jeśli nie - zrezygnuj. Ja jeżdżę kolejny rok. Praca dla mnie nie jest ciężka a wynagrodzenie dobre i na czas. Polecam tą pracę, tym świadomym i nienarzekajacym.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    09.03.2022 08:31

    Pracodawca

    Dziękujemy za merytoryczną opinię. :) Zachęcamy do kolejnych zapisów!
    ReviewUserIcon
    Andrzej 13

    08.03.2022 14:18

    Pracownik

    Jeżdżę kolejny rok z firmą Invent. Dla mnie praca nie jest ciężka a wynagrodzenie dobre i na czas. Polecam. Jedź,zobacz. Jeśli praca będzie Ci odpowiadać - zapisz się na kolejny wyjazd, jeśli nie - znajdź inną.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    09.03.2022 08:28

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych zapisów. :) Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    PameM

    08.03.2022 15:01

    Pracownik

    Serdecznie polecam pracę w firmie INVENT. Po pierwszym turnusie mogę z czystym sumieniem potwierdzić liczne pozytywne opinie, jeszcze nie raz wybiorę się z tą firmą do Niemiec. Praca przyjemna choć wymaga skupienia i dokładności, można poznać wiele fantastycznych ludzi . Naprawdę nie ma się czego obawiać warto pojechać! Pozdrawiam serdecznie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    09.03.2022 08:25

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych zapisów. :) Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Malina C.

    08.03.2022 15:17

    Były pracownik

    Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Bardzo dobrej jakości hotele. Zaliczka w wysokości 850 zł przyszła w wyznaczonym terminie, nie było żadnych problemów z wypłacalnością ze strony firmy. Po trafieniu do dobrego zespołu można bardzo szybko kończyć pracę. Po każdym sklepie była możliwość przerwy, kupienia sobie czegoś do jedzenia czy wyjścia, by zapalić. Zarobki bardzo dobre.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    09.03.2022 08:25

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych zapisów. :) Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Malina C.

    08.03.2022 15:25

    Były pracownik

    Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Bardzo dobre warunki zakwaterowania, hotele świetnej jakości. Zaliczka w wysokości 850 zł przyszła w wyznaczonym terminie. Przy trafieniu do odpowiedniego zespołu można kończyć pracę bardzo szybko. Po każdym sklepie mieliśmy możliwość kupienia czegoś do jedzenia bądź wyjścia na papierosa. Praca nie była zbyt wymagająca fizycznie, chociaż trzeba było umieć szybko liczyć. Polecam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    09.03.2022 08:24

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych wyjazdów. :) Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    J Ch

    08.03.2022 15:53

    Były pracownik

    Pierwszy raz wyjechałem z firmą Invent do Niemiec. Bardzo mi się podobało! Praca była przyjemna, był w tym wszystkim lekki element przyjaznej rywalizacji, co dla mnie zawsze jest plusem. Czas pracy bardzo zależał od tego jakie lokalizacje nam się danego dnia trafiły, ale w sprawnym zespole praca nigdy nie zajęła nam więcej niż 7 godzin. Firma zapewnia dojazdy i zakwaterowanie, oba były 10/10. Ogólnie polecam każdemu kto akurat ma chwilę wolnego czasu i chce sobie dorobić, chociaż warto pamiętać żeby wybrać pasujący do swoich zdolności projekt.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    09.03.2022 08:23

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych zapisów. :) Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    zyga

    08.03.2022 18:57

    Były pracownik

    Proszę nie usuwajcie prawdziwych i rzetelnych opiniii spostrzeżeń ,ludzie przestańcie pisać o darmowych noclegach i dojazdach do pracy.W dobie pandemii przy dzisiejszym kursie euro (usunięte przez administratora) euro chyba to nieco mało jak za 8-9 h pracy ,ale coż każdy ma swój rozum i wybór.
    ReviewUserIcon
    Konstancja

    08.03.2022 13:36

    Pracownik

    Polecam pracę w firmie invent Wyjechałam do Niemiec z Iventem pierwszy raz na 2 tygodnie i po kilkudniowej przerwie wyjechałam po raz drugi. Zarobki spoko, bardzo dobre warunki zakwaterowania /hotel, pensjonat/, współpracownicy sympatyczni i pomocni. Praca nie wymaga większych umiejętności. Podczas wyjazu jest czas na zwiedzanie okolicy. Plusy Darmowy przejazd do Niemiec, dojazd do pracy, zakwaterowanie (bardzo dobre warunki - dostęp do kuchni, pralki), POLECAM
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    08.03.2022 13:46

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych wyjazdów. Pozdrawiamy ;)
    ReviewUserIcon
    Laura

    04.03.2022 01:06

    Kandydat

    Dzień dobry czy może ktoś wybiera się do Niemiec na inwentaryzacje 13.03??? Ktoś już pracował w sklepie Netto ?jakies opinie ? Wyjeżdżam pierwszy raz
    ReviewUserIcon
    nihil novi

    07.03.2022 08:59

    Pracownik

    co do tego rozkładu zeby jeszcze invent to tak rozkładał to by było ok, a jak sam wiesz zdarza się team gdzie( nie mówie o koordynatorach) masz 1 ogarniającego reszta świezyzna
    ReviewUserIcon
    Lara

    07.03.2022 19:07

    Pracownik

    Dużo właśnie zależy od kierownika i teamu. Jedne teamy nawet przy zmieniających sie ciagle ludziach kończą koło 13, innym dasz 4 doświadczonych, a i tak wcześniej niż 15 nie wyjdziesz.
    ReviewUserIcon
    Agata

    07.03.2022 18:48

    Były pracownik

    Polecam firmę INVENT. Zaliczka oraz wypłaty są przelewane na czas. Praca jest zapewniona na 5 dni w tygodniu, po których następują 2 dni nieprzerwanego wypoczynku. Dojazd do pracy oraz zakwaterowanie jest darmowe. Zakwaterowanie w dobrych warunkach oraz na terenie dużych miast. Praca także dla osób bez doświadczenia w inwentaryzacjach, ponieważ przeprowadzane jest szkolenie oraz koordynatorzy służą pomocą na każdym etapie pracy.
    ReviewUserIcon
    Andrzej 13

    07.03.2022 17:02

    Pracownik

    Jedna rzecz na którą nie mogę narzekać to wynagrodzenie zawsze na czas, reszta (czas pracy, atmosfera w zespole, godziny pracy, warunki mieszkaniowe itp.) jest wypadkową kilku czynników np. ludzie z którymi pracujesz, czy znają się na tej pracy czy nie, czy są empatyczni czy nie.Jesli potrafisz skupić się na swojej robocie i chcesz zarobić dobre pieniądze to polecam wyjazd z Inventem
    ReviewUserIcon
    Sławomir

    07.03.2022 02:46

    Były pracownik

    Serdecznie polecam pracę z firmą Invent , wszystko dograne i na czas natomiast zakwaterowanie poprostu sztos po raz pierwszy spotkałem się z taką fajną współpraca ,nie raz jeszcze się wybiorę.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    07.03.2022 08:48

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów :)
    ReviewUserIcon
    Paweł

    03.03.2022 13:28

    Były pracownik

    Praca ok, tylko trzeba wstawac rano zwykle przed 6. Dojazd na miejsce. Byłem w Niemczech przez 3 tygodnie. Dobra organizacja, dobre warunki mieszkanowe. Praca odbywa się w miłej atmosferze. Firma jest też elastyczna, jeśli chodzi o deklarowany okres pracy za granicą. Weekendy wolne, więc był i czas na odpoczynek.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    04.03.2022 09:23

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię i zapraszamy na następne wyjazdy. :)
    ReviewUserIcon
    Ja

    04.03.2022 23:01

    Pracownik

    Zależy od sklepów bo Rossmany i Kauflandy robi się wieczorem
    ReviewUserIcon
    Aniela Dyła

    03.03.2022 17:06

    Pracownik

    Polecam prace w INwencie .bardzo zgranie ludzie.wspierające tłumacz.warunki mieszkaniowego na 5.polecam bardzo
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    04.03.2022 09:24

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów. :)
    ReviewUserIcon
    Marek T

    03.03.2022 14:01

    Były pracownik

    Dzień dobry. Pracowałem w Invent na projekcie od 16 stycznia do 25 lutego. Jestem pozytywnie zaskoczony. Przełożeni byli bardzo pomocni,zakwaterowanie bez zarzutu. Średnio pracowaliśmy po7 godzin. Jest to dobre zajęcie na poprawę swoich funduszy. Dla chętnych szybki wyjazd bez zbędnych formalności i wkładu własnego, bo transport jest zapewniony. Polecam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    04.03.2022 09:23

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię! Zachęcamy do kolejnych zapisów i zapraszamy. :)
    ReviewUserIcon
    IgorR

    02.03.2022 18:23

    Pracownik

    Pierwszy raz wyjechałem z Invent do pracy za granicę. Byłem w Niemczech, nie wiedziałem czego się spodziewać i miałem obawy. Teraz po powrocie z turnusu chcę podzielić się wrażeniem. Praca nie jest trudna ani skomplikowana i polega na liczeniu produktów przy używaniu skanera. Korzystanie ze skanera też proste. Mnie wystarczyło 5 minut, żeby się nauczyć. Weekendy wolne. Czas pracy 6-8 godzin w zależności od sklepu. Dojazd z Polski i powrót oraz dojazdy do miejsca inwentaryzacji za darmo. Niema czym się martwić. Zakwaterowanie bardzo na poziomie. Było ciepło, czysto, łazienka, aneks kuchenny z niezbędnymi naczyniami. Koordynatorze w pracy bardzo uczciwi i zawsze pomogą. I na końcu byłem zaskoczony zarobkami. Łatwy sposób na zarobienie pieniędzy. Długość turnusu można umówić przed wyjazdem. Mam namiar wkrótce wyjechać na inwentaryzację z Invent. Polecam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    03.03.2022 08:25

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię, cieszymy się, że wyjazd był udany :) Zachęcamy do zapisów na kolejne!
    ReviewUserIcon
    Julia

    02.03.2022 11:11

    Były pracownik

    Polecam współpracę z firmą invent, zarówno na krótkie wyjazdy jak i na dłuższą metę. Przyjemna atmosfera, koordynatorzy profesjonalni i chętni do pomocy. Wynagrodzenie wypłacane terminowo, wszystko się zgadza. Warunki na zakwaterowaniu ok. Bardzo łatwy i szybki kontakt z biurem w razie potrzeby
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    03.03.2022 08:23

    Pracodawca

    Pani Julio, dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów z INVENTEM :)
    ReviewUserIcon
    Paweł

    01.03.2022 18:53

    Pracownik

    Wszystko jak najbardziej w porządku (organizacja, praca, warunki transportowe i mieszkaniowe oraz stawka), tylko niektórzy mogli zapomnieć o tym, że wyżywienie we własnym zakresie...
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    03.03.2022 08:23

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię, staramy się. :)
    ReviewUserIcon
    Krystian p.

    01.03.2022 17:12

    Pracownik

    Polecam, szybki sposób na zarobienie pieniędzy. praca nie jest trudna :)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    03.03.2022 08:14

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych zapisów. Pozdrawiamy :)

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.