opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11132)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11132)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 57
    • 58
    • 59
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Sylwester

    03.08.2022 22:36

    Pracownik

    Lekka praca, w sam dla dla studentów chcącyć dorobić w krótkim czasie. Noclegi zapewnione w hotelach.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    04.08.2022 08:14

    Pracodawca

    Dzień dobry, Aktualne stawki: • od 215 zł netto/dzień - Liczący, • od 250 zł netto/dzień - Liczący ze znajomością języka niemieckiego, • od 295 zł netto/dzień - Liczący z prawem jazdy kat. B. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Student

    04.08.2022 16:30

    Kandydat

    Najlepsze jest to ze nie zapisuja studentow/osob z legitymacjami. Ha Ha ha
    ReviewUserIcon
    Ann

    04.08.2022 12:45

    Pracownik

    Polecam pracę w Invent. Byłam Pierwszy raz na turnusie zagranicznym. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Praca na inwentaryzacji nie jest ciężka na początku jest szkolenie, kierowniczka i koordynator zawsze pomogli wyjaśnili wszystko atmosfera w teamie miła i przyjazna dodatkowym plusem była lokalizacja blisko jeziora więc praca połączona z zwiedzaniem i wypoczynkiem. Wypłata na czas. Polecam i myślę, że pojadę jeszcze na taki turnus.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    03.08.2022 16:32

    Pracownik

    Łatwa i przyjemna praca, można zwiedzić ciekawe miejsca wyjeżdżając do takiej pracy
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    04.08.2022 08:16

    Pracodawca

    Dziękujemy za przesłanie opinii i życzymy kolejnych udanych wyjazdów. Pozdrawiamy :D
    ReviewUserIcon
    Maro

    03.08.2022 18:37

    Pracownik

    Bardzo fajna zgrana grupa ciekawi ludzie, fajna i nie ciężka praca chętnie pojadę na pewno
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    04.08.2022 08:15

    Pracodawca

    Dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii. Pozdrawiamy :)
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    02.08.2022 13:51

    Pracownik

    Polecam pracę z invent. Praca jest łatwa i przyjemna. Na miejscu zapewnione bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Bardzo przyjazna atmosfera i przyjaźni ludzie. Na pewno wybiorę się tam jeszcze raz.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    03.08.2022 08:43

    Pracodawca

    Pani Sylwio, bardzo dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii ???? Życzymy kolejnych udanych wyjazdów z Inventem. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Weronika

    02.08.2022 13:57

    Pracownik

    Praca i zakwaterowanie super, zaliczka 850 po tygodniu na plus i na czas. Polecam firmę Invent.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    03.08.2022 08:42

    Pracodawca

    Dziękujemy za wystawienie opinii. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Angelika

    02.08.2022 21:48

    Pracownik

    Ogólnie okey. Zakwaterowania lepsze niż się człowiek spodziewał (możesz trafić na domek, internat lub 4 gwiazdkowy hotel). Praca spoko, poprostuj licz porządnie, nikt z stoperem ci nad głową nie siedzi. U nas weekendy były wolne to był nawet czas pozwiedzać. Gorąca pogoda dała nam się trochę we znaki ale to już siła wyższa. Planuje jechać ponownie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    03.08.2022 08:29

    Pracodawca

    Bardzo nas cieszą pozytywne doświadczenia naszych Liczących. Życzymy kolejnych podróży z Inventem. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    P.

    02.08.2022 23:03

    Pracownik

    Polecam!
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    03.08.2022 08:28

    Pracodawca

    Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Michał

    02.08.2022 23:09

    Pracownik

    Praca jak najbardziej na plus. Współpracownicy bardzo pozytywnie. Koordynatorzy bardzo pomocni. Wolne weekendy - jest czas na regenerację i poznawanie nowych miejsc. Serdecznie polecam
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    03.08.2022 08:27

    Pracodawca

    Panie Michale, dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii i życzymy kolejnych udanych zleceń inwentaryzacyjnych. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Kamilos

    02.08.2022 13:39

    Były pracownik

    Polecam każdemu,młodszemu i starszemu.Praca lekka,bez stresu.Srednio 7-8h dziennie,nikt nie pogania,pieniądze zgodne z.umowa,naprawdę warto spróbować,bo praca odpowiednią by sobie dorobić,ale i na dłuższy czas .
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    02.08.2022 13:42

    Pracodawca

    Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii i życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Wojciech

    29.07.2022 17:12

    Pracownik

    Atmosfera była super. W moim przypadku nie mogłem narzekać na warunki mieszkaniowe, choć kuchnie mogłyby być lepiej doposażone. Jak na wakacyjny wypad do pracy zagranicę ze znajomymi idealnie. Więcej plusów niż minusów.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    01.08.2022 09:53

    Pracodawca

    Panie Wojciechu, dziękujemy za wystawienie opinii i życzymy kolejnych udanych wyjazdów. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Anita12323

    30.07.2022 04:00

    Pracownik

    Można poznać dużo pozytywnych ludzi.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    01.08.2022 09:53

    Pracodawca

    Wierzymy, że przyjemna atmosfera w pracy to podstawa! Dziękujemy za wystawienie opinii. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Jacek

    31.07.2022 08:33

    Pracownik

    Firma ok,polecam :)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    01.08.2022 09:52

    Pracodawca

    Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    30.07.2022 13:01

    Pracownik

    Nie słyszałem o pracy od poniedziałku do niedzieli proszę mnie oświecić jakie sklepy w którym timie
    ReviewUserIcon
    Kasia

    28.07.2022 18:11

    Pracownik

    Praca w sklepie nieklimatyzowanym do tego nieraz po 12h od 5 do 16. W hotelu 1 łazienka na kilka osób . Jeśli chodzi ogólnie o pracę da się wytrzymać. Gorzej jeśli chodzi o ludzi w teamie;) Za takie pieniądze to się nie opłaca więcej nerwów niż to warte.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    24.07.2022 13:17

    Były pracownik

    Sama praca nie jest ciężka, polega na liczeniu towaru, w moim przypadku w dużych sklepach budowlanych, i wprowadzaniu danych do skanerów. Wszystko zależy od tego, na jaki dział trafisz, ten budowlany i drewniany to oczywiście dużo cięższe produkty niż kwiatki na ogrodzie czy zawiasy na dziale metalowym, ja nadźwigałem się więcej, niż ustawa przewiduje, plecy szybko wysiadają. Sklepy nieklimatyzowane, w których temperatura wynosiła nawet 35 stopni, a praca trwała od 5 rano do 15, czasami i dłużej z tylko jedną przerwa 15-minutowa, którą musisz spędzić na zewnątrz sklepu w słońcu albo nagrzanych busach pracowniczych. Do tego długie dojazdy, często ponad godzinę do dwóch, co wydłuża Twój czas poza „domem”, czasu na sen mało, warunki w hotelu znośne, choć toaleta na korytarzu na 8 osób, kiedy wszyscy wstają o 2:30, to jakieś nieporozumienie. Koordynatorzy bardzo pomocni i zorganizowani, ale co z tego, kiedy i oni są wykończeni, co przekłada się na atmosferę w zespole. Generalnie nie polecam, bo jak sobie wszystko dobrze przeliczyć, to tyle samo zarobisz w Polsce za 300 godzin pracy w miesiącu, a przynajmniej jesteś na swoim.
    ReviewUserIcon
    AS

    26.07.2022 18:28

    Pracownik

    trzeba się zgodzić, że jak na pracę zagranicą, to stawki porównywalne do tych w Polsce, za około 250 godzin pracy w miesiącu dostajesz 5000 zł, co równa się stawce około 20 zł/godzina
    ReviewUserIcon
    Asia

    23.07.2022 18:04

    Kandydat

    Był ktoś na drogerii Rossmann? Może napisać jak się pracowało?
    ReviewUserIcon
    ja

    25.07.2022 09:17

    Pracownik

    Właśnie wróciłam z projektu Rossman. Sam charakter pracy jak dla mnie ok. Inwentaryzacje odbywają się w nocy, czas bardzo szybko leci, nawet się nie obejrzałam jak był już koniec tygodnia. Wszystko zależy od tego do jakiego teamu trafisz. Byłam w dwóch: 12 ( w Augsburgu ) i 23 ( w Osnabruk ) bardzo różniły się od siebie zarówno pod względem zarządzania zespołem przez kierowników jak i ludzi, pracujących w nich Generalnie ja skupiłam się na samej pracy a reszta mnie nie interesowała. Przy okazji mogłam zwiedzić, w wolnym czasie, te miasta. Pozdrawiam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    26.07.2022 08:33

    Pracodawca

    Dziękujemy za przesłanie opinii. Życzymy kolejnych pozytywnych doświadczeń oraz ciekawych podróży! Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    P.P

    25.07.2022 09:22

    Pracownik

    Jeśli potrafisz liczyć, i potrafisz żyć z innymi, to praca ci się spodoba. Warunki mieszkaniowe, są dobre, pieniądze na czas. Reszta zależy od ciebie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    26.07.2022 08:31

    Pracodawca

    Dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii! Życzymy udanego tygodnia.
    ReviewUserIcon
    ja

    25.07.2022 09:26

    Były pracownik

    Polecam każdemu, kto potrzebuje szybkiego zarobku. Praca, niewymagająca specjalnych kompetencji aczkolwiek skupienie przy czynnościach inwentaryzacyjnych jest niezbędne. Pracowałam przy projekcie Rossman w dwóch teamach 12 i 23. Przy okazji można zwiedzić niektóre miejsca w Niemczech. #InventSpzoo
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    26.07.2022 08:30

    Pracodawca

    Dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii :) Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji i pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Natalia

    25.07.2022 12:10

    Pracownik

    Zdecydowanie polecam, praca jest przyjemna szczególnie przy zgranym i zorganizowanym teamie, na inwentaryzacji zagranicznej byłam po raz pierwszy i zawsze mogłam liczyć na pomoc, atmosfera była bardzo dobra tak samo jak warunki mieszkalne i wynagrodzenie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    26.07.2022 08:28

    Pracodawca

    Dziękujemy, Pani Natalio, za przesłanie pozytywnej opinii. Pozdrawiamy! :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Magda

    21.07.2022 15:54

    Pracownik

    Dużo terminów, można wyjechać na krócej lub na dłużej, jak komu pasuje. Fajnie, że można szybko dorobić i troche pozwiedzać. Polecam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    25.07.2022 09:08

    Pracodawca

    Dziękujemy, Pani Magdo, za wystawienie pozytywnej opinii ???? Życzymy kolejnych udanych wyjazdów.
    ReviewUserIcon
    PJP

    19.07.2022 21:45

    Kandydat

    Dobry wieczór.Ile czasu trwa jedna inwentaryzacja za granicą?I co ile są projekty?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    20.07.2022 10:55

    Pracodawca

    Dzień dobry, Wszystko zależy od naszego klienta. Niektóre inwentaryzacje prowadzone są od poniedziałku do piątku, inne od poniedziałku do niedzieli. System pracy na inwentaryzacji, także zależny jest od klienta. Inwentaryzacje mogą być zarówno nocne, jak i dzienne. Czas trwania inwentaryzacji zależny jest od ilości towaru i wielkości sklepu. Może zdarzyć się sytuacja, w której inwentaryzacja trwa 4 godziny, ale może to być nawet 12 godzin. Nasze aktualne terminy wyjazdów: • 24.07.2022 – 26.08.2022 – Niemcy, • 27.07.2022 – 05.09.2022 – Niemcy, • 07.08.2022 – 05.09.2022 – Niemcy. W razie kolejnych pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z działem rekrutacji pod numerem: 71 750 77 00 ????
    ReviewUserIcon
    PJP

    21.07.2022 20:30

    Kandydat

    Rozumiem ale co będzie jeśli inwentaryzacje będą często po 4 godziny?Wtedy będzie bardzo słaby zarobek.Czyli jedna inwentaryzacja trwa około 2 miesiące?
    ReviewUserIcon
    Andrzej 13

    04.04.2022 09:10

    Pracownik

    Jeżdżę kolejny rok z firmą Invent i nie narzekam, jak dla mnie praca nie jest zbyt uciążliwa, wynagrodzenie na czas, warunki mieszkaniowe zmienne ale ogólnie dobre. Jeżeli chcesz spróbować czegoś nowego, zarobić dobre pieniądze to polecam pracę z Inventem.
    ReviewUserIcon
    Tomi

    20.07.2022 00:32

    Kandydat

    Powiedz ile wyciągłeś za miesiąc na czysto.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    20.07.2022 10:47

    Pracodawca

    Dzień dobry, nasze aktualne stawki wynoszą: • od 215 zł netto - Liczący, • od 250 zł netto - Liczący ze znajomością języka niemieckiego, • od 295 zł netto - Liczący z prawem jazdy kat. B. Pozdrawiamy ????
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    13.07.2022 16:09

    Kandydat

    Żadnej informacji na stronie, że wyjazdy na inwentaryzacje zagraniczne nie są dostępnę dla studentów, a w formularzu logowania normalnie wypełnia się dane z legitymacją studencką. Mogliby to napisać, a nie wszędzie ogłaszane jest, że jedyny warunek wyjazdu na inwentaryzacje to ukończone 18 lat.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    19.07.2022 15:47

    Pracodawca

    Panie Bartoszu, w przypadku studentów możliwość wyjazdu jest weryfikowana indywidualnie. Jeśli nie udało się Panu wyjechać za granicę to zapraszamy do zapisów na inwentaryzacje odbywające się na terenie Polski.
    ReviewUserIcon
    Julia

    15.07.2022 22:42

    Kandydat

    Dobry wieczór Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy jest możliwość wyjazdu na inwentaryzajce zagraniczną jako student i czy wtedy wynagrodzenie jest wyższe skoro nie trzeba odprowadzać ZUSu?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    19.07.2022 15:46

    Pracodawca

    Pani Julio, wynagrodzenie dla każdej osoby rozpoczynającej z nami współpracę zaczyna się od 215 zł netto/dzień. Osoba, która posiada prawo jazdy kat. B lub zna język niemiecki w stopniu komunikatywnym, może wykonywać dodatkowe czynności, za które przysługuje dodatek finansowy, za każdy dzień pracujący. Jeżeli ktoś z nami regularnie wyjeżdża to może liczyć na wyższą stawkę podstawową — rośnie ona wraz z doświadczeniem pracownika.
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    19.07.2022 09:19

    Pracownik

    Polecam INVENT. Dobre pieniądze w krótkim okresie czasu, dogodne zakwaterowanie, szybki kontakt na infolinii w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    19.07.2022 09:56

    Pracodawca

    Dziękujemy, Pani Wiktorio, za wystawienie opinii. Pozdrawiamy ????
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    19.07.2022 09:09

    Pracownik

    Z całego serca polecam firmę, dobre pieniądze w krótkim czasie
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    19.07.2022 09:56

    Pracodawca

    Pani Wiktorio, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią ???? Życzymy kolejnych podróży i inwentaryzacji. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    kuki

    16.07.2022 20:47

    Kandydat

    Mam pytanie, ile dni w tygodniu się pracuje? i czy można pracować np. 7 dni w tygodniu? czy może zdarzyć się tak że przez tydzień nie będzie pracowało się ani razu? mam na myśli miesięczny wyjazd za granice
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    18.07.2022 09:08

    Pracodawca

    Dzień dobry, nasza firma podczas turnusu zapewnia 5-6 dni pracujących i 1-2 dni wolne w tygodniu. Czas trwania jednej inwentaryzacji to około 10 godzin. Inwentaryzacja może być dzienna lub nocna, w zależności od projektu. W razie kolejnych pytań, prosimy o kontakt ;) Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Adrian T

    14.07.2022 13:26

    Pracownik

    Polecam pracę w INVENT. Praca łatwa, przyjemna i szybka, zakwaterowanie w dobrych warunkach czasami nawet w bardzo dobrych, wynagrodzenie na czas. Nie mam żadnych zastrzeżeń polecam każdemu kto chce spróbować swoich sił za granicą oraz dobrze zarobić.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    15.07.2022 12:44

    Pracodawca

    Dziękujemy, Panie Adrianie, za wystawienie opinii i zapraszamy na kolejne zlecenia :)
    ReviewUserIcon
    Maro

    14.07.2022 09:21

    Pracownik

    Obecnie jestem na turnusie i nie narzekam warunki mieszkaniowe dobre a i praca nie jest ciężka. Polecam
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    15.07.2022 12:43

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię :) Zachęcamy do kolejnych zapisów!
    ReviewUserIcon
    patryczeq

    13.07.2022 15:10

    Pracownik

    Polecam serdecznie wyjazdy z tą firmą to przyjemność. Dobre zarobki super atmosfera oraz mieszkania bardzo przyjemne warunki. Polecam gorąco!
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    15.07.2022 12:42

    Pracodawca

    Bardzo dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy dalszych sukcesów i wyjazdów z nami :)
    ReviewUserIcon
    Artur

    08.07.2022 22:26

    Kandydat

    Bardzo chętnie wziął bym udział w pierwszym etapie rekrutacyjnym,natomiast bardzo duże wątpliwości wzbudzą konieczność podania numeru PESEL przy wypełnianiu formularza na Państwa stronie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    15.07.2022 12:40

    Pracodawca

    Panie Arturze, dane osobowe takie jak numer PESEL i numer dowodu osobistego są wymagane do zawarcia umowy zlecenie, która jest niezbędna do podjęcia pracy przy inwentaryzacji. Na podstawie tych danych następuje zgłoszenie zleceniobiorcy do ZUSu oraz wypłacane jest wynagrodzenie. Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania i przechowywania danych znajdują się w dokumencie „Polityka Prywatności”, który dostępny jest na naszej stronie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z biurem :) Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    mika

    13.07.2022 13:28

    Pracownik

    Polecam dla osób które chcę rozpocząć pracę w Niemczech i lubią dużo czasu spędzać w podróży i jeździć z jednego krańca Niemiec na drugi. Nigdy nie wiecie gdzie i jak długo będziecie jeździć więc dla lubiących niespodzianki i chaos jak znalazł.
    ReviewUserIcon
    Anka

    22.06.2022 14:47

    Pracownik

    Jadę pierwszy raz na inwentaryzacje zagraniczna, ile tak wziąć pieniędzy na 3 tygodniowy wyjazd?
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    23.06.2022 00:36

    Były pracownik

    150 euro wystarczy, powodzenia, bo czasem można trafić na kierownika lub kogoś w zespole na wulgarna, zwłaszcza raka pani i Pan zero kultury do ludzi, niewiem dlaczego oni tam jeszcze pracują...
    ReviewUserIcon
    Anonim

    09.07.2022 09:49

    Pracownik

    A co to ma do rzeczy, w stosunku do pytania?
    ReviewUserIcon
    Aneta

    06.07.2022 06:39

    Kandydat

    Czy ktoś z okolic DZIERŻONIOWA ÷- 20 KM jedzie 17 07. ?
    ReviewUserIcon
    10.07

    28.06.2022 22:16

    Pracownik

    Witam, jedzie ktoś na wyjazd od 10 lipca?
    ReviewUserIcon
    Pajączek

    01.07.2022 17:13

    Pracownik

    Ja się wybieram
    ReviewUserIcon
    Ann

    05.07.2022 15:41

    Pracownik

    Taj ja jadę
    ReviewUserIcon
    Robert

    24.06.2022 13:15

    Kandydat

    Był ktoś może na inwentaryzacji w sklepie Toom? Jak się pracowało mógłby ktoś się podzielić opinia?
    ReviewUserIcon
    Olek

    27.06.2022 22:10

    Były pracownik

    Wszystko spoko, tylko najgorsze jak pracujesz od 6 rano do 15 lub 16 plus dojazd za taka sama stawke zawsze, jak obliczysz sobie ile zarobiles na godzine pracy to nie oplaca sie tam jezdzic
    ReviewUserIcon
    Manolis

    29.06.2022 18:24

    Były pracownik

    No zgadza się 200zl to w Polsce zarabiam,no cóż ...
    ReviewUserIcon
    Darek

    23.06.2022 13:56

    Kandydat

    Witam, czy płacone jest za każdy dzień pobytu na wyjeździe czy tylko pracujące dni?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    23.06.2022 15:55

    Pracodawca

    Płacone jest za każdy dzień pracujący ;)
    ReviewUserIcon
    Anna

    23.06.2022 14:16

    Kandydat

    Gdzie jest przeważnie zbiórka we Wrocławiu?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    03.06.2022 06:06

    Kandydat

    W jakiej zakładce na stronie podane są zarobki!?
    ReviewUserIcon
    ja

    22.06.2022 21:25

    Kandydat

    Od lipca jaka stawka dla liczącego ?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    23.06.2022 08:46

    Pracodawca

    Stawka od lipca wygląda następująco: • od 215 zł netto/dzień jako Liczący, • od 250 zł netto/dzień jako Liczący ze znajomością języka niemieckiego, • od 295 zł netto/dzień Liczący z prawo jazdy kat. Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku, by być na bieżąco ;)

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.