opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11129)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11129)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 48
    • 49
    • 50
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Marcin

    25.01.2023 17:04

    Kandydat

    Czy jedzie ktoś 19.02 na netto? Jak jest na netto, ponoć jest jeden team gdzie każdy omija szerokim łukiem, czy naprawdę pracownicy nie mogą z tym zrobić porządek? Zgłosić gdzieś w odpowiednie miejsce itp
    ReviewUserIcon
    Czarnula

    23.01.2023 21:50

    Kandydat

    Dajcie znać jak będziecie mieli już zaproszenie:)może nie będzie trzeba ,aż tak długo czekać:)
    ReviewUserIcon
    Czarnula

    23.01.2023 21:47

    Kandydat

    Hej,wybiera się ktoś w terminie 19.02.23 z Wrocławia?? Może byśmy się jakoś spisali ;) zawsze będzie rażniej;) pozdrawiam i czekam na odzew ????
    ReviewUserIcon
    K

    12.01.2023 17:47

    Inne

    Hej, jedzie ktoś 29.01. z Teamem 15 z Katowic? Można by się jakoś zgadać... :)
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    21.01.2023 23:36

    Pracownik

    Daj jakieś namiary na siebie.Ja jadę.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    21.01.2023 23:38

    Pracownik

    Ja jadę.Daj jakieś namiary na siebie.
    ReviewUserIcon
    Patkaa

    21.12.2022 10:09

    Pracownik

    Polecam firmę invent Bardzo miła atmosfera Nie musicie się martwić firma zapewnia hotele wyposażone w pościel naczynia itp. Aplikujcie odrazu!!!
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    22.12.2022 09:29

    Pracodawca

    Bardzo się cieszymy, że poleca Pani pracę z nami. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)
    ReviewUserIcon
    Marta

    21.01.2023 16:09

    Kandydat

    Zapewnia hotel ale ale bezpłatny czy odtrącają z wypłaty ?
    ReviewUserIcon
    Aniula

    14.01.2023 12:15

    Pracownik

    Jedzie ktoś 19.02.2023 z kielc?
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    18.01.2023 11:25

    Kandydat

    Hej, jak długo czekałaś na potwierdzenie? Po jakim czasie oddzwonili do Ciebie?
    ReviewUserIcon
    Marta

    21.01.2023 15:46

    Pracownik

    Ja jadę 19 lutego ale z Katowic tylko jak na razie czekam na zaproszenie godziny co i jak ciekawe kiedy dadzą odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Mała czarna

    20.01.2023 07:59

    Kandydat

    Hejka jedzie ktoś 19.02.2023 z Wrocławia ? Ja mam jechać pierwszy raz i troche się denerwuje gdyby ktoś chciał się poznać przed wyjazdem zapraszam na ig. karolcia446
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.01.2023 15:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    18.01.2023 21:35

    Kandydat

    Czemu?
    ReviewUserIcon
    (:

    18.01.2023 21:55

    Kandydat

    Dlaczego? Opowiesz coś więcej?
    ReviewUserIcon
    Marta

    18.01.2023 19:48

    Pracownik

    Witam jest ktoś kto pracuje dłużej i jak jest z zarobkami czy dużo wychodzi na przykład za 41dni inwentaryzacji....wyjazd 19 lutego do 31 marca??
    ReviewUserIcon
    Werka

    17.01.2023 15:48

    Pracownik

    Witam czy spotkał się ktoś z czymś takim że miałam mieć wyjazd busem invent . A dzisiaj się okazało że jego jedyna indywidualnie muszę jechać normalnym busem z Polski a w Niemczech mnie koordynator odbierze ????
    ReviewUserIcon
    Marlena

    18.01.2023 15:43

    Pracownik

    Tak, dzieje sie tak wtedy gdy ktoś z danego teamu do którego jedziesz wraca do PL i muszą kogoś dosłać na wymianę. Wówczas dosyłają kogoś indywidualne. Nie ma czego się bać :) Na plus że za wszystko płaca nie musisz sama kupować biletu.
    ReviewUserIcon
    Mariam

    13.01.2023 18:08

    Pracownik

    Polecam firmę IVENT ! Warunki pracy są korzystne, atmosfera w pracy przyjemna. Praca nie jest skomplikowana lub ciężka. Kierownicy oraz koordynatorzy bardzo pomocni i mili , wyrozumiali .Zakwaterowania atrakcyjne, pokoje dobierane po wcześniejszym uwzględnieniu uwag potencjalnych współlokatorów. Mile wspominam turnus !
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    18.01.2023 14:45

    Pracodawca

    Dziękujemy za miłe słowa :) Zachęcamy również do oddania głosu w formie gwiazdek w opiniach Google. :)
    ReviewUserIcon
    Natalia

    14.01.2023 16:47

    Pracownik

    Witam polecam tą firmę z czystym serduchem jest super jestem właśnie na wyjeździe warunki super ludzie są mili pomocni pieniądze zawsze na czas więc nie trzeba się martwić
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    18.01.2023 14:44

    Pracodawca

    Dziękujemy, Pani Natalio, i oczywiście zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)
    ReviewUserIcon
    K

    18.01.2023 13:19

    Pracownik

    Jedzie ktoś z Wrocławia do team 1 dnia 19.01?
    ReviewUserIcon
    Wika

    18.01.2023 10:55

    Pracownik

    Jedzie ktoś jutro z Wrocławia do team 1
    ReviewUserIcon
    kandydat

    18.01.2023 10:11

    Pracownik

    Czesc jak długo czekaliście na potwierdzenie zgloszenia? Zawsze rozpatruja pozytywnie zgłoszenie?
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    18.01.2023 10:41

    Pracownik

    My czekaliśmy parę dni.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    17.01.2023 10:12

    Pracownik

    Wyjazdy dotychczas udane, wypłata się zgadza, osobiście polecam współpracę z Inventem :)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    18.01.2023 10:23

    Pracodawca

    Dziękujemy, Pani Karolino! Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)
    ReviewUserIcon
    .p

    17.01.2023 17:11

    Pracownik

    Ktoś wie z jakiego miejsca się wyjeżdża dokładnie z Wrocławia?
    ReviewUserIcon
    W

    18.01.2023 08:58

    Kandydat

    Parking "Park & Ride Wzgórze Andersa" przy ul. Ślężnej (plac przy wzgórzu Andersa/nie przy Aquaparku
    ReviewUserIcon
    W

    18.01.2023 09:02

    Pracownik

    Parking "Park & Ride Wzgórze Andersa" przy ul. Ślężnej (plac przy wzgórzu Andersa/nie przy Aquaparku
    ReviewUserIcon
    Nick

    17.01.2023 21:11

    Kandydat

    Kiedy będą wysłane zaproszenia na wyjazd 29.01 do Niemiec?
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    17.01.2023 14:47

    Pracownik

    Siema. Jedzie ktoś może 23-01-2023 z Katowic? Team 12
    ReviewUserIcon
    Anka

    27.12.2022 22:14

    Pracownik

    Jedzie ktoś team 14 od 8.01?
    ReviewUserIcon
    Paula

    13.01.2023 13:04

    Kandydat

    Ja jadę z chłopakiem 29.01 z Wrocławia
    ReviewUserIcon
    jotek

    16.01.2023 13:42

    Pracownik

    jaki macie team?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branże: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    RuTeK

    27.12.2022 21:17

    Kandydat

    Uzupełniając swoje pytanie: trzeba planować swoje życie a czytając regulamin Invent wychodzi na to, że mają prawo na 24h przed przysłać informację, że się człek zakwalifikował... Zaznaczyć należy, że bezkosztowy czas na rezygnację mamy na 14 dni przed planowanym wyjazdem... Gryzie się to niesamowicie... Proszę o rzetelną informację
    ReviewUserIcon
    Rozgoryczony

    16.01.2023 08:53

    Były pracownik

    Kolego,tak samo już potwierdzone wyjazdy dzień przed potrafią Ci anulować,bez podania przyczyny,zmyślone coś,kpina jakaś.bulem z nimi kilka razy,ale po tym,jak się zachowali ostatnio to żenada.wyjazdy przekładają po kilka razy,kierownik Damian żal i szkoda czasu w ogóle na opisywanie tego zachowania.dla ludzi bez ambicji super praca i podejście do człowieka,
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    14.01.2023 09:22

    Kandydat

    Witam,jedzie ktoś 29.01. z Katowic?
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    15.01.2023 09:42

    Pracownik

    Cześć, tak, my. Team 15? :)
    ReviewUserIcon
    Jotek

    15.01.2023 21:11

    Pracownik

    Tak.Ja jadę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.01.2023 03:00

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    czarnula

    15.01.2023 12:42

    Kandydat

    witam , Ja jadę :)
    ReviewUserIcon
    Andziks

    15.01.2023 19:54

    Pracownik

    Kurcze to może fajnie by było się coś poznać przed wyjazdem :) napisz do mnie [email protected] ????????
    ReviewUserIcon
    Wiki

    11.01.2023 15:25

    Pracownik

    Hejka jedzie ktoś do teamu 31 z Katowic dnia 19.01.2023 ?
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    12.01.2023 00:23

    Pracownik

    Hej, wyjeżdżam w tym samym terminie z Katowic :) Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Werka

    15.01.2023 15:50

    Pracownik

    Hej ja jadę fajnie by było się wcześniej poznać napisz do mnie :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Andziks

    15.01.2023 03:09

    Pracownik

    Witam czy jedzie może ktoś w terminie 19.01.2023 z Katowic ????
    ReviewUserIcon
    Andziks

    15.01.2023 03:08

    Pracownik

    Witam czy jedzie może ktoś w terminie 19.01.2023 z Katowic ????
    ReviewUserIcon
    Jasiu

    12.01.2023 14:39

    Kandydat

    Hej jedzie ktoś pod koniec stycznia i chce się zabrać razem na inwentaryzację to piszcie na mail : [email protected] Pozdrawiam Serdecznie :)
    ReviewUserIcon
    czarnula

    13.01.2023 12:42

    Kandydat

    hej napisałam
    ReviewUserIcon
    Marcin

    03.01.2023 14:15

    Pracownik

    polecam pracę z firmą Invent jadę po raz trzeci i jestem bardzo zadowolony pracą. gorąco polecam!!!!!!
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.01.2023 14:03

    Pracodawca

    Dziękujemy, Panie Marcinie! :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów.
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    03.01.2023 23:17

    Kandydat

    czy jest wymagany konkretny strój?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.01.2023 14:03

    Pracodawca

    Praca przy inwentaryzacji to przede wszystkim praca na stojąco. Dlatego wygodny strój, nie krepujący ruchów, to podstawa. Najlepiej sprawdzą się długie spodnie materiałowe (nie dres) lub długie, wygodne jeansy i zakryte obuwie. Te ostatnie zalecamy nie tylko ze względu na komfort pracy, ale też na bezpieczeństwo w sytuacjach, gdy pracujemy z cięższym asortymentem. Poza tym dobrze też wziąć ze sobą cieplejszą bluzę, która szczególnie przyda się w sklepach, gdzie ze względu na przechowywaną żywność jest chłodniej.
    ReviewUserIcon
    Anna ST

    07.01.2023 18:50

    Były pracownik

    Jeśli chcesz wykorzystać urlop żeby zarobić dodatkowe pieniądze polecam Invent. Sam decydujesz czy chcesz pracować przez cały czas trwania projektu czy krócej.Mozesz dołączyć w trakcie, możesz wyjechać wcześniej, wystarczy zgłosić i zorganizują indywidualny dojazd/powrót. Praca spokojna, warunki mieszkaniowe ok, pensja na czas (z bonusem), a przy okazji można pozwiedzać. Trzeba tylko pamiętać, że praca to też ludzie, więc dobrze pojechać z kimś, żeby się nie okazało, że współlokator to porażka.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.01.2023 14:03

    Pracodawca

    Dziękujemy za tę opinię! :)
    ReviewUserIcon
    :)

    08.01.2023 15:16

    Pracownik

    Orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z zaliczką jeśli ktoś miał przerwę w wyjazdach przez 2 miesiące? Czy ona jest automatycznie czy trzeba gdzieś pisać lub zgłaszać :) z góry dziękuję za odpowiedź
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.01.2023 14:02

    Pracodawca

    Zaliczka jest wypłacana automatycznie dla każdej nowej osoby oraz dla osoby, która miała przerwę między zleceniami, wynoszącą minimum 30 dni kalendarzowych. Tak, więc w przypadku osób, które miały przerwę 2 miesiące zaliczka zostanie wypłacona po spełnieniu standardowych warunków i nie trzeba nam tego zgłaszać.
    ReviewUserIcon
    PrzemeK

    10.01.2023 19:42

    Pracownik

    Cześć, Bardzo proszę o pomoc w przygotowaniach do pierwszego wyjazdu. Takie praktyczne wskazówki. Pralka, jedzenie, spanie... Z góry dziękuję P.S. Jakby co to Team 31, wyjazd 19.01 z Wrocławia
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.01.2023 14:01

    Pracodawca

    zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.invent.ag. W zakładce „Dla pracownika” znajdziesz wiele przedatnych wskazówek oraz informacji dotyczących inwentaryzacji zagranicznych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem. Możesz wysłać do nas wiadomość na adres [email protected], napisać do nas na czacie lub zamówić połączenie na naszej stronie. Jesteśmy również dostępni pod numerem 71 750 77 00 :)
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    10.01.2023 10:50

    Kandydat

    Brałam udział w procesie rekrutacji na stanowisko biurowe w firmie Invent. Mimo obiecanej ze strony rekrutera odpowiedzi zwrotnej odnośnie pracy, zero odzewu. Nie polecam :(
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.01.2023 14:01

    Pracodawca

    Niestety na podstawie komentarza nie jesteśmy w stanie zweryfikować kim Pani jest, a w związku z tym, że prowadzimy równolegle kilka procesów rekrutacyjnych nie jesteśmy w stanie ustalić, na jakie stanowisko Pani aplikowała. Przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź Rekrutera, ale najprawdopodobniej proces rekrutacyjny, w którym wzięła Pani udział trwa nadal. Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Po zakończeniu procesu rekrutacji będziemy się z Panią kontaktować, aby udzielić informacji zwrotnej, ponieważ wszystkim kandydatom udzielamy takiej informacji. Jeżeli potrzebuje Pani szybszej odpowiedzi to prosimy się zgłosić telefonicznie lub mailowo bezpośrednio do Rekrutera, który zapraszał Panią na rozmowę do biura. Pozdrawiamy :)
    ReviewUserIcon
    Marcin

    04.01.2023 11:14

    Pracownik

    Polecam pracę z invent! Wyjeżdżam już trzeci raz i jestem bardzo zadowolony!
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    10.01.2023 09:21

    Pracodawca

    Cieszymy się, Panie Marcinie, że po raz kolejny sprostaliśmy zadaniu. :D
    ReviewUserIcon
    Piotr

    05.01.2023 14:25

    Pracownik

    Polecam prace w firmie INVENT ,bardzo przyjemna atmosfera ,warunki mieszkaniowe bardzo dobre ,wynagrodzenie zawsze na czas ,serdecznie polecam
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    10.01.2023 09:21

    Pracodawca

    Dziękujemy, Panie Piotrze! :)
    ReviewUserIcon
    ANNA ST

    07.01.2023 19:15

    Były pracownik

    Jeśli chcesz wykorzystać urlop żeby zarobić dodatkowe pieniądze- polecam Invent. Sam decydujesz czy chcesz pracować przez cały czas trwania projektu czy krócej... Możesz dołączyć w trakcie, możesz wyjechać wcześniej, wystarczy zgłosić i zorganizują indywidualny dojazd/powrót. Praca spokojna, warunki mieszkaniowe ok, pensja na czas (z bonusem), a przy okazji można pozwiedzać. Trzeba tylko pamiętać , że praca to też ludzie, więc dobrze pojechać z kimś, żeby się nie okazało, że się nie okazało, że współlokator to porażka. POLECAM!!!
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    10.01.2023 09:20

    Pracodawca

    Dziękujemy, Pani Anno! Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)
    ReviewUserIcon
    Natalia

    08.01.2023 15:20

    Były pracownik

    Polecam firmę INVENT Byłam na inwentaryzacji przez miesiąc czasu bardzo dobre warunki mieszkalne oraz bardzo dobry transport do pracy oczywiście noclegi i transport do pracy mamy zapewniony przez firmę . Wypłatę dostaję się na czas I taki plus wyjazdu za granicę do pracy to w tym samym czasie można zwiedzać dodatkowo :)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    10.01.2023 09:19

    Pracodawca

    Dziękujemy, Pani Natalio, za miłe słowa. :) Zachęcamy do zapisu na kolejne wyjazdy!
    ReviewUserIcon
    win.a

    09.01.2023 17:38

    Pracownik

    Polecam współpracę z firmą Invent. Praca przyjemna, świetni kierownicy, warunki mieszkalne na wysokim poziomie. Można poznać interesujące osoby, pozwiedzać zagraniczne miasta.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    10.01.2023 09:18

    Pracodawca

    Dziękujemy z opinię :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!
    ReviewUserIcon
    Anka

    30.11.2022 12:50

    Pracownik

    Jedzie ktoś w styczniu od 8.01? Może ktoś chciałby się zgadać wcześniej i wspólnie wyjechać?
    ReviewUserIcon
    Anka93

    06.01.2023 17:58

    Pracownik

    Też jadę 9 z Wrockawia i team 18
    ReviewUserIcon
    Patka

    07.01.2023 21:27

    Pracownik

    To się spotkamy bo też do 18 jadę
    ReviewUserIcon
    Bogusia

    07.01.2023 05:20

    Pracownik

    Witam serdecznie byłam na inwentaryzacji polecam tym którzy się wąchają ,kadra bardzo miła i pomocna warunki mieszkaniowe super wypłata w terminie przy okazji można pozwiedzać Polecam pracę z Inwentem Pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.