ZooM Advertising Sp. z o.o.

Opinie o ZooM Advertising Sp. z o.o.

wul

rzeczywiście jeśli mają robić takie problemy to bez sensu

magdalena - 2010-10-08 16:25:01 To dziwne, bo ja też wygrałam w tym konkursie, zadzwoniła do mnie Pani z Agencji i otrzymałam nagrodę. Może jeszcze do Pana przyjdzie. Nikt się z Panem nie kontaktował? A co do płatności, to szczerze pytam.. kto teraz płaci w terminie? Ja również pracuję na własny rachunek i na przelewy czekam czasami nawet kilka miesięcy! Sama jak muszę komuś coś wypłacić a nie mam, zwlekam - taka jest niestety dzisiejsza rzeczywistość :/ [usunięte przez moderatora]. zapewne przez to dostałaś nagrodę że pracujesz w/w firmie.

magdalena

janusz

Wygrałem nagrode w konkursie Candy,która ta agencja miała mi przesłac.Pomimo telefonów i zbywania mnie nie otrzymałem do dzis nagrody,Nikt nie odbiera telefonów i unikaja kontaktu.[treść usunięta przez admina]

Marek

nie płacą w terminie, podwykonawcom płacą po kilku miesiącach (o ile ma się to szczęscie że w ogóle zapłacą). [usunięte przez moderatora] i bałagan, straszny przemiał ludzi, większosć nie wytrzymuje nawet 3 miesięcy..

Zostaw opinię o ZooM Advertising Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZooM Advertising Sp. z o.o.