Ankorp Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Ankorp Sp. z o.o.

bezrobotny

W chwili obecnej firma poszukuje pracowników przez Grodzki Rząd Pracy na stanowisko produkcja musztardy. Początkowo była stawka 12 zł/h, a teraz zmienili na 3 000 złotych brutto miesięcznie, więc chciałbym zapytać czy to prawda? Telefonów nie odbierają, CV tylko na e-mail.

xxxxx

no widze,że kolega jest chyba jedyną osobą ,który był zadowolony z pracy w tej Firmie...Pracowałem też kiedyś w tej Firmie i mam odmienne zdanie,małe zarobki, a pracowników traktuje się jak tanią siłę roboczą...jedno stanowisko pracy,a obowiązków jak za 3osoby

Zostaw opinię o Ankorp Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ankorp Sp. z o.o.