Sikora Lech Amr Campania

Jastrzębie-Zdrój

Sikora Lech Amr Campania

Opinie o Sikora Lech Amr Campania

Luidzi

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jaka jest atmosfera w pracy?

Kasia

aaa nie zgodzę się ze swoim przedmówcą powyżej.. Firma bardzo rzetelna, a i fachowców nigdy nie było w niej brak.. robili dekoracje w wielu miastach między innymi Krakowie - ich słynne anioły, konstrukcje spawane.. wątpliwe, by takie miasto pozwoliło sobie na współpracę z firmą w której pracują rzekomo fachowcy byli od siedmiu boleści.. to jakieś kompletne bzdury! Osobiście miałam z nimi kontakt, kiedyś wykonywali mi małą robótkę... efekt: zadowolenie i zwykły uśmiech na twarzy, bo i do klienta mają podejście. Zatem POLECAM!

nie polecam

dałem im osłone aluminiwą zeby mi na nowo pospawali, kase nie mała wzieli a jej stan po spawaniu nie różnił sie niczym od wczesniejszego, fachowcy od siedmu boleści, jestem rozczarowany i nie polecam

ostryga

Przyłączę się do opinii powyżej. W firmie panowała przyjacielska atmosfera. Prezes wspaniały człowiek, który z problemem NIGDY Cię nie zostawił samego. Życzę prężnego rozwoju oraz wszystkiego dobrego.

Zostaw opinię o Sikora Lech Amr Campania - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sikora Lech Amr Campania