Opinie o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Sobiekursk

Rozum

Moze sie produkcja za robote wezmie zamiast firmę swoim prymitywizmem w internecie komptomitowac????

@Rozum

jaka płaca taka praca

Do ciekawego

A czyżbyś ty byl sfrustrowana zazdrosna koleżanka lub kolega ktory nic miedzy nogami nie ma skoro sie za babskie ploty wzial????żałosne.do prawdy żałosne.

ciekawy7
@Do ciekawego

a czyzby pisala ta osoba co jest jak torwar ze cala polska po niej sie slizgala ? Nie po prostu chce wiedziec czy przyszly maz wie to co wyprawia ....

kolega
@Do ciekawego

Ciekawy, nie bądź taki ciekawy, dołączam się do odpowiedzi, żenada i jeszcze raz żenada,brak słów na te wszystkie ploty, czytając to wszystko można tylko wywnioskować na jakim poziomie jesteście.Jaka praca tacy ludzie, piszecie o Starej że nie szanuje ludzi a Wy się szanujecie!Nie dosyć że Ona robi cyrk to jeszcze Wy go robicie i w nim uczestniczycie, wstyd i jeszcze raz wstyd.

Ciekawy7

To moze skoro do nie doszlo do niczego to plotki chyba ze ktos cos widzial . czyzby byla pania lekkich obyczajow?

norek

Praca w tej firmie to koszmar.Niedlugo prezesowa będzie musiała wybudować przy firmie stolowke,przedszkole i club gogo bo za same pieniadze nikt tam nie usiedzi

Przedstawiciel Handlowy

Pełen profesjonalizm. Oby więcej pracodawców którzy prowadzą rekrutacje w ten a nie inny sposób. Przedstawione wszystko czarno na białym, bez żadnych niedomówień. Dostałem pracę i jestem bardzo zadowolony i podekscytowany nowym wyzwaniem

Standardowe o doświadczenie na podobnym stanowisku, poruszana kwestia mojej mobilności

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Ciekawy7

Z tego co mi wiadomo to ma wesele swoje niedlugo. Ale puszcza sie czy jak ?

Ten

O S to Prawda prawda nie jedna osoba widziała..

Renia i Ewelina

Nie interesuj się nie twój biznes A jak masz odwagę to się podpisuj swoim imieniem i nazwiskiem A jak jesteś taki ciekawy to zapytaj się nas osobiście z chęcią Ci odpowiemy na każde pytanie

następna

kariera do końca wakacji ha ha ha

@następna

a co ze starą Panią Dyrektor się stało i kim jest ta nowa?

norek

Jak wiadomo pani prezes ma same dobre pomysły:)a jakie podejscie do ludzi!!pewnie dlatego w firmie taki (usunięte przez administratora) co 5 min nowa kadrowa.co 3 min nowa dyrektorka.co minutę nowy handlowiec.zwalnia najlepszych pracowników albo sami odchodzą bo nie wytrzymują takiego traktowania.pani prezes dobra rada niech pani zatrudni dobrego managera.z jajem i haryzmom.a sama opuści królestwo może wtedy dirma na nogi stanie.

Polak

Pozwalniali lepszych pracowników (pakowaczki) oczywiscie jeszcze co nie ktorzy zostali z tych lepszych pracownic a zostawili tych którzy się opierdalaja jak tylko mogą ....te co są pozwalniane wszędzie stawały na maszynach i starały się bynajmniej żeby co zmiana nakręcić i nabic normę ... A te co nawet połowę normy nie zrobią na całej zmianie , które się opierdalaja jak tylko mogą , itp już nie będę mówił bo każdy dobrze wie o co chodzi kto tam pracował to nadal pracują ... chyba powinno być odwrotnie... głupota jest zwalniać naprawdę dobrych pracowników a zostawić same niemoty ... prezesowa chyba nie wie co robi... A filipini (usunięte przez administratora) co zrobią taka prawda i za marne pieniądze pracują W miesiącu mają 324 H ... długo nie popracuja A prezesowa jeszcze będzie dzwoniła do tych co pozwalniala żeby wróciły .... tylko wątpię czy któraś by wróciła lub wrócił .... co w tej firmie się dzieje to głowa mała .....

Fakolo
@Polak

Pani P wie co robi , bo to Pani P ma dużą głowę. Myśli i myśli a jak wiadomo jej pomysły są @ . No i tym razem wymyśliła że zamiast białych murzynów będzie mieć czarnych murzynów. Nic się nie zmieni tylko kolor. Szkoda tylko że w tej dużej głowie , gdzieś się zdrowy rozsądek zgubił. Jednym cytatem można to określić tak : " Ciemno wszędzie ! Czarno wszędzie - co to będzie ? Co to będzie ? " Nie przyzwyczajać się ! Wszystko i tak prędzej , czy później c..j strzeli ! No ale teraz na wakacje można wyjechać za półdarmo lub za darmo, wystarczy przyjść pod M-pack i poczuć się np. jak na Majorce

Dino

No i macie rację nie ma co się przejmować.... A co to za filmik może jakiś link?

Piekna

Zegnamy sie.... Ale mamy (usunięte przez administratora)

uuu

My święte krowy żegnany Mpack. Do zobaczenia Kasiu.

Prawda

W biurze to sie pudelki prezesowej karolina i asia drapia.asia już na aucie.powodzenia przemyslawie niedługo zostaniesz sam na placu boju.

xxx

Jaki film na (usunięte przez administratora) dajcie jakiś link

MARTA

Kto tym razem?

Malibu

No i kolejne zwolnienia się posypały....

Xira

Hahaha ... Kasiu Ty lepiej najpierw zobacz na siebie... może się spotkamy jaka taka odważna jesteś wypisujac o nas... chętnie usłyszę to na żywo co masz do powiedzenia na nasz temat.... pusta paskudo haha

Xira

Tomaszkowa ty się lepiej nie udzielaj . Te święta krowy chociaż się nie opierdalaja tak jak Ty to robiłaś... hahaha .

Volia

No i już posypały się zwolnienia ciekawe kto następny. ...

Katarzyna
@Volia

Następne będą święte krowy :)

uuuuuuu
@Katarzyna

Katarzyno nie możesz sie pogodzić ze wyleciałaś z tej firmy ? Przykro mi no ale takich śpiących księżniczek Jak Ty było w tej firmie na pęczki ! hahaha Wydaje mi sie ze nie powinnaś narzekać skoro przez całe 12 h siedziałaś tylko i wyłącznie z telefonem w ręku !

katarzyna
@uuuuuuu

Pani uuuuuu niedługo Ty wylecisz,i te wszystkie święte krowy ciężko pracujące :)nikt tak się nie opi... jak wy, sztuczny tłum robicie :)wielkie cwaniary, słoma z butów wystaje ale najmądrzejsze na świecie :)

@katarzyna

i w biurze już się drapią ciekawe czy i tam zastapią ich kolorowi?

Zostaw merytoryczną opinię o MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sobiekursk

• Jak się pracuje w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 592 ocen.

MAZOVIAN PROPERTY INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ