Detruck Rental Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Detruck Rental Sp. z o.o.

kola

ja tez nie rozumiem takich oskarżeń i lamentacji w internecie, ale to pewnie hejterzy pisza. ta firma ma w wózkach widłowych ma dobrą renomę i jej nie zepsują

SZKODA ŻE WŁAŚCICIEL I K.ORL.TRAKTUJĄ PRACOWNIKÓW JAK NAJGORSZE ZŁO I SĄ PRZEKONANI ŻE WSZYSCY PRACOWNICY ICH OKRADAJĄ.O WYPŁATACH NIE WSPOMINAM

zgadzam się osobą powyżej. Firma traktuje ludzi jak przedmioty, co nowa wizja to pracownik ma nowe obowiązki. Zostawanie po godzinach to już norma, jak chcesz wyjść o czasie to patrzą się na ciebie jakbyś z roboty uciekał. Oczywiście na liście wszystko jak w najlepszym porządku. Po odejściu z firmy tyłek na bank masz obrobiony. Nie polecam za taką kasę tam pracować bo więcej wydasz na leki na nerwice niż tam zarobisz

dealer

Nie polecam. W firmie niby atmosfera przyjazna, ale olbrzymie zaległości, w sumie dziś pracujesz jutro już nie, o ostatnim czasie masa zwolnień redukcje etatów. wymagania wysokie kasa praktycznie żadna. Duża rotacja sprawia, że z profesjonalizmem kiepsko.

Zostaw opinię o Detruck Rental Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detruck Rental Sp. z o.o.