Opinie o hansgrohe.pl - Hansgrohe w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hansgrohe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hansgrohe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hansgrohe Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Serhii

Witam, jestem z okolicy Poznań czy można do państwa o dołączenie do zespołu, mam doświadczenie o produktach, pracowałem jako projektant wnętrz gdzie bardzo dużo sprzedawał produkcję Hansgrohe, Axor; ogólnie w kraju Ukraina, posiadam pobyt stały Pozdrawiam

Czym w Hansgrohe Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Cześć:) W tamtym roku ktoś wspomniał, że osoby pracujące w biurze mają bardzo atrakcyjne warunki. Niestety nie widzę ani jednej aktywnej oferty:( Często szukali w tamtym roku Przedstawicieli ds. Obsługi Rynku Inwestycyjnego, wiecie czy w tym roku będą jakieś nabory? To praca mobilna, wszystkie koszta z tym związane pokrywa pracodawca? Chcą konkretnego doświadczenia, minimum 4 lata:) To jakie zarobki są w stanie zaoferować?

Serhii Nowy wpis

Gośka Nowy wpis

Po co tutaj wymagany jest angielski? Chcą od kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta poziomu komunikatywnego. Ale czy to jest potrzebne, bo w firmie są osoby spoza PL i trzeba z nimi rozmawiać, czy raczej chodzi o komunikację z klientami spoza PL? Może chodzi tez o wyjazdy służbowe za granicę?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hansgrohe Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel/ka ds. Obsługi Rynku Inwestycyjnego? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy firma Hansgrohe Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

GroheHans

Pakiet medyczny, dofinansowanie kursów, raz w roku wyjazd integracyjny, pożyczka pracownicza, codziennie świeże owoce, kawa, atrakcyjne warunki pracy biuro/HO.

Malena

Hej, jaki jest poziom zarobków na stanowisku przedstawiciela na rynku inwestycyjnym? Ktoś coś może napisać ?

Wader
@Malena

Ogólnie jak pracujesz w spożywce, to pensja atrakcyjna. Porównując do innych z branży, raczej w ogonie

Malena
@Wader

Ok, a jakiś konkret ?

Katarzyna
@Wader

To jak w zasadzie pracuje się w tej spożywce w takim razie? oprócz samych finansów co jeszcze mogłoby tutaj za pracę przysługiwać?

Wader
@Malena

Konkrety będą na rozmowie. Myślę że GoWork nie jest miejscem do tego

Katarzyna

Opinii dawno nie było ale widzę że jedna pani deklarowała zatrudnienie w firmie jako promotorka przy czym można było liczyć na dobrą kasę, to tak w sumie chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy na tym stanowisku skoro można dobrze zarobić. pytanie tylko ile na dzień dzisiejszy? o jaki zakres obowiązków tak naprawdę chodzi?

Kuchinox

Wronka

Pracowałam jako promotorka firmy. Świetna atmosfera, bardzo dobre pieniadze. Wszystko szczerze i prawdziwie! Polecam

njdide

Widocznie nie pokazują się żadne oferty pracy @bang bang, bo każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie. Ale skoro są benefity socjalne to się nie dziwię, że każdy się trzyma swojej posady u nich teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Hansgrohe Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Hansgrohe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hansgrohe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hansgrohe Sp. z o.o.
  • Sowia 12