Hansgrohe

Tarnowo Podgórne

Opinie o Hansgrohe

Zuzanna

Każdy znajdzie miejsce dla siebie w Hansgrohe. Firma posiada bogaty program dla studentów i absolwentów, jak też dla profesjonalistów. Jeżeli chodzi o studentów to tu znajdziecie wszystkie programy firmy: http://www.hansgrohe.com/en/28426.htm To już zależy od Was który program wybierzecie. A tu znajdziecie oferty pracy dla ośób z doświadczeniem http://www.hansgrohe.com/en/28293.htm Spróbujesz pracy w Hansgrohe?

Zuzanna

@Wronkato dobrze, że dobrze czułaś się w pracy. A co uważasz za największe jej plusy? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.

Kuchinox

Wronka

Pracowałam jako promotorka firmy. Świetna atmosfera, bardzo dobre pieniadze. Wszystko szczerze i prawdziwie! Polecam

njdide

Widocznie nie pokazują się żadne oferty pracy @bang bang, bo każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie. Ale skoro są benefity socjalne to się nie dziwię, że każdy się trzyma swojej posady u nich teraz.

Zostaw opinię o Hansgrohe - Tarnowo Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hansgrohe