Parget Kowalski Michał

Mysłowice

Parget Kowalski Michał

Opinie o Parget Kowalski Michał

oszukani

Witam Firma Parget Myslowice to poraszka,mielismy przyjemnosc pracowac z tym calym Michalem czyli szefem...i powiem tak nie dosc ze oszust to w dodatku zlodziej jakich malo!!!!!!!!!wkorzystuje ludzi ile sie da nie patrzy na innych tylko na swoje ciel.....jesli bedziecie mieli przyjemnosc z nim kiedy kolwiek wspolpracowac to przestrzegam jeli bedziecie z nim zalatwiac finase to uwazajcie bo jak zacznie mowic NO NO NO NO to juz wasz oszukuje tak ze uwazajcie dordzy klijenic jesli nie chcecie stracic swojich PIENIEDZY nie podejmucie wspolpracy z tym partaczem a zaoszczedzicie jak i na zdrowiu tak i na waszych oszczednosciach!!!!

marco4x4

Firma dużo wymaga , ale i też dużo daje , praca wg kwalifikacji . Przede wszystkim stawia na jakość nie na ilość . Wynagrodzenie indywidualnie wg. umiejętności . Chociaż mało kto się załapuje .

Zostaw opinię o Parget Kowalski Michał - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Parget Kowalski Michał