Vita Medical - Instytut stomatologii

Kraków

Opinie o Vita Medical - Instytut stomatologii

elza

Ja zatsanwiałam się cyz nie zgłosic sie do nich d przychodni, kilku dobrych lekarzy podobno mają, znajomi chodzą tam całymi rodzinami, zatsanaiwam sie czy sama też sie nie wyrać, polecacie?

niki

Profesjonalne podejście, miła obsługa. Leczyłam się u dr Kosałki, którą poleciła mi moja koleżanka. Gorąco polecam tego lekarza! Teraz mają sporo promocji, więc warto korzystać:) Obecnie w Vita Medical leczy się cała moja rodzina :)

joanna

bardzo fajne miejsce pozbyłam się strachu przed wiertłem i w dodatku wcale nie za takie duze pieniadze ,czesto maja dobre oferty dla stałych pacjentów .pozdrawiam

pacjentka

Miła obsługa, profesjonalni dentyści,ale ceny bardzo wysokie!!! Myślę, że można spokojnie w krakowie znaleźć taki sam poziom usług dużo taniej. Tylko dla pacjentów z grubym portfelem.

Zostaw opinię o Vita Medical - Instytut stomatologii - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vita Medical - Instytut stomatologii