Opinie o Barakuda w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Barakuda. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Barakuda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barakuda w Warszawa

Standardowo 3 miesiące próbnego?

pracująca

Umowa zlecenie i w większości sami studenci,ale wolne na studia dają. (usunięte przez administratora) stara się organizować zastępstwa i ogólnie to nie taka zła praca,jeśli faktycznie jest coś do zrobienia to fakt trzeba się narobić dość sporo,ale często tak nie ma.Większości można posiedzieć, jeśli oczywiście wszystko jest na sklepie ok i nie ma klientów. (usunięte przez administratora), i reszta nie jest taka zła jak piszą. No może (usunięte przez administratora) trochę dziwak,ciężko się z nim dogadać,ale po jakimś czasie to i on robi się normalny ;-) Polecam

nadal pracuje

Witam wszystkich, nareszcie ktos wypowiedzial sie choc troche pozytywnie... Dlaczego pracujecie skoro tak wam sie nie podoba!? Tylko dlatego ze w wiekszosci, nie mowie ze we wszystkich sklepach w centrach handlowych nie daja takich pieniedzy, tzn zarabia sie na reke 1000-1500 i stoisz caly dzien na bacznosc.Narzekacie na zarobki, to znajdzcie prace z wieksza pensja ( ale dlatego trzeba miec kwalifikacje) i mysle ze doskonale zdajecie sobie z tego sprawe. Uzalacie sie nad soba i wylewacie na forum wasza zlosc przez co niszczycie wizerunek firmy, a tak naprawde zamiast siedziec i wypisywac bzdury powinnyscie robic cos zeby poprawic swoja sytuacje np. zaczac szukac pracy (chyba ze nikt was nie chce, a w takiej sytuacji powinnyscie byc tylko wdzieczne ze Barakuda dala wam mozliosc zarobkow). Co do szefostwa... tak narawde nigdy nikt nie powiedzial mi nic zlego, wiadomo denerwuja czasami czlowieka ale jak to w pracy, nigdzie nie jest idealnie! (usunięte przez administratora), mimo ze czasami wybuchnie nigdy nie odmowil pomocy. W gruncie rzeczy to fajny gość.Trzeba czlowieka zrozumiec. A (usunięte przez administratora) jest moim zdaniem za malo doswiadczony i oddany firmie, by przejac obowiazki (usunięte przez administratora)! Dla mnie osobiscie jak na ten moment jest to praca idealna, kasa ok,bardzo wymagajaca nie jest, generalnie to cisza i spokoj( a podkreslam ze mieszkam w warszawie- gdzie sie przeprowadzilam bo tu studiuje- z pensi oplacam szkole, utrzymuje samochod, wynajmuje mieszkanie itp.Od rodzicow nie dostaje kasy I udaje mi sie nie glodowac :). Dlatego uwazam ze zle opinie wynikaja z faktu ze nie nadajecie sie do tej pracy! Dostajecie reprymendy, bo robicie cos nie po ich mysli, popelniacie bledy itp. nikt bez powodu nie podnosilby na was glosu. Jak najbardziej polecam prace w tej firmie!!!!

barakudka
@nadal pracuje

to chyba pisal ktos z kierownictwa ;p

pracująca

Masz racje szef jest ciężki,ale to nie oznacza,że (usunięte przez administratora) może być arogancki w stosunku do innych. Pracuje tam też (usunięte przez administratora) i też mają szefa na głowie i normalnie się odnoszą z godnością do człowieka!!!! Mi (usunięte przez administratora) nie przeszkadza,ale czasem słyszę od dziewczyn jak się do nich odnosi. Widzę,że ma nerwa przez Pana (usunięte przez administratora),ale naprawdę uważam,że powinien być bardziej humanitarny dla dziewczyn. Czasami ciężko jest komuś odpowiedzieć logicznie, jak stres podczas rozmowy bierze górę. Opinia nieudolna, gotowa!!!!!!! (usunięte przez administratora) więcej luzu i miłości do pięknych dziewczyn które Cię otaczają:-) Szacunek to podstawa!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Barakuda? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
taka jedna

dajcie spokoj (usunięte przez administratora)!!! dla mnie nie byl nie mily ani razu,a jak jestescie nieudolne to nie dziwie sie ze wyprowadzalyscie go z rownowagi.Gosc ma wszystko na glowie i co najwazniejsze szefa ktory na nim nie zostawi suchej nitki. co do ogolnej sytuacji w BARAKUDZIE nie wypowiadam sie. Idzcie pracujcie same zobaczycie. pozdrawiam (usunięte przez administratora):):):) trzeba zrozumiec czlowieka i miec podejscie a nie patrzec tylko na swoj czubek nosa!!

Wera

Nie rozumiem, podejścia (nie nawidzę tej pracy ,ale muszę pracować)!!!! Kto Cię trzyma, teraz tyle jest pracy w handlu a już w W-wie to naprawdę do wyboru, fullll!!!! Daj sobie spokój i się zwolnij:-) Ja też nie zachwycam się tą pracą,ale żeby nie nawidzić, to aż tak nie. Mogliby faktycznie podnieść troche pensje,tak o 150zł na rok, czasami coś (usunięte przez administratora) obieca a potem trzeba się prosić!!! No i co mi strasznie przeszkadza to Sadysta (usunięte przez administratora)!!!!!!! Głupie docinki, burczenie do telefonu!!!(usunięte przez administratora) nie widzi jak przez jego okropne zachowanie ludzie odchodzą i boją się dzwonić do firmy. Spoko jest (usunięte przez administratora) i to On powinien mieć bezpośredni kontakt ze sklepami. (usunięte przez administratora) to wstyd dla firmy!!!!:-) Życzę wszystkim Wesołych Świąt:-)

a ja i tak ma te firme w doopie

może ty kierowniczka masz i dobrze. ale ja pracownica nienawidze tego hamstwa i obiecanek a potem won!!! przecież tu pracownicy przychodzą i odchodzą po kilku dniach!!! ja żeby nie mus też bym tu nie byłą

kierowniczka sklepu

Dziewczyny,opisujecie tu takie straszne rzeczy,przecież Was nikt nie trzyma na siłę w tak złej pracy jak piszecie same. Jest takie powiedzenie " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", pracuję krótko w Barakudzie ,ale nie zauważyłam jak piszecie chamstwa,obłudy i wyszości. Szef jest specyficznym człowiekiem,ale można się do Niego przyzwyczaić i tak najczęściej pracuje się z (usunięte przez administratora),która jest naprawdę ok. Piszecie,że wydzwania to chyba normalne ma biznes to pyta czy wszystko wporządku i ile jest obrotu.(usunięte przez administratora) to bardzo dobre szefowe. Co do (usunięte przez administratora)(dyrektor handlowy) to taki jest szorstki już chyba z natury, nerwowy i może być czasami gburowaty,ale ogólnie to z nim nie pracuję więc mam jego dziwne zagrania w (usunięte przez administratora)! (usunięte przez administratora) (dyrektor regionalny) też jest ok, potrzebuję czegoś zawsze stara się pomóc, można z nią porazmawiać i praktycznie ze wszystkim się do Niej zwrócić,(usunięte przez administratora) wiecznie nie ma czasu ,więc można spokojnie dzwonić do (usunięte przez administratora). Jest normalną dziewczyną i nie nosi głowy w górze jak inne menagerki czy dyrektorki z którymi miałam doczynienia w byłej pracy. Ja polecam tę firmę,dziewczyny pracowałam w wielu innych firmach i wiem ,że może być dużo gorzej.

Dziewczyno wierutne bzdury wypisujesz, pracowałam w Barakudzie i nie jest tam super ciekawie,ale nie przesadzaj z tak chamską opinią o ludziach. Jesteś rozżalona i opowiadasz głupoty!Nie chciałaś pracować to ok,ale świństwo robisz innym pracującym tam ludziom!!!! Dziewczyny to nie jest firma marzeń,ale są tam osoby które pracuję nawet po 8 lat i dają radę. Myślę,że ja też pracowałabym tam do dziś dnia gdyby nie moje prywatne sprawy. Pozdrawiam (usunięte przez administratora):-)

jola

bylam na rozmowie. Ale dziewczyna powiedziała mi ze sie mega kiepsko sprzedaja- coraz mnniej klientów i nie mam co liczyć na ta premie po 2 zl od sztuki. Napiszcie prosze jak jest pzdr

była pracownica

najgorsze miejsce pracy jakie można sobie wybrać dziewczyny pracowałam tam trochę czasu miłe uśmiechy i zapewnienia o zarobkach pryskają wraz z dniem pierwszej wypłaty... zarabia się grosze 2 zł od sprzedanej rzeczy to kpina bo bywają dni że nie sprzedaje się nic! Atak na klienta wieczne kontrole wieczne pretensje Strata czasu

zarbki w barakuda

szkoda czasu,1000zl +2 zl za kazda sprzedana rzecz,umowa na zlecenie na trzy miesiace a potem zobaczy sie..

Zostaw merytoryczną opinię o Barakuda - Warszawa

Barakuda
1.7/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Architektów 1B
    35-105 Warszawa