WINSEL Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o WINSEL Sp. z o.o.

e
użytkownik zarejestrowany

to że się zna na robocie to jakimś papierem dokumentem powinien mieć potwierdzone. w usługach wodno kanalizacyjnych wszystko musi być potwierdzone referencjami lub jakimiś istotnymi punktami w cv, takie mam zdanie

Rik

Szkoda na tą firmę czasu. Miałem zostać w tej firmie elektrykiem i Prezesunio dał mnie na sprawdzenie hydraulikowi :) czy układając rurki PCV nadaję się na ELEKTRYKA :) SERIO !Tak było! Hydraulik Pijaczyna i na pierwszej szychcie prubował wyłudzić odemnie bym postawił mu piwo, a że mało kto zaczynając dopiero co pracę ma kasę więc mu tego piwa nie kupiłem. Tak więc według hydraulika do pracy na stanowisku elektryka się nie nadawałem :) To było co prawda jakiś kawał czasu temu ale jak w tej firmie jest cały czas ten sam Prezesunio - a on to zwykły OSIOŁ to nagle OGIER się z niego nie zrobi. Więc tak jak na wstępie tego postu - Darujcie sobie tą firmę.

XXX

Winsel to jest bagno, gościu jest niewypłacalny, na firmie siedzi komornik. [usunięte przez admina] . Nie pakuj się w to bagno

Zostaw opinię o WINSEL Sp. z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WINSEL Sp. z o.o.