Opinie o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. w Rzeszowie w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. w Rzeszowie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. w Rzeszowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. w Rzeszowie w Rzeszów

Bart

Witam wszystkich. Zerknolem sobie na te opinie z czystej ciekawosci. Bylem zwizany kiedys z OVB. Niedlugo bo poprostu sie do tego nie nadawalem. Dobrze wspominam szkolenia ktore daly mi sporo w pozniejszym czasie mojego zycia. Wspomne ze moja historia z OVB odbyla sie jakies 14 lat temu we Wroclawiu. Z tego co widze to osoba ktora mnie szkolila jest teraz dyrektorem. Gratulacje :) Ja jednak korzystajac z okazji ze sa tu ludzie ktorzy szukaja dodatkowego zrodla utrzymania lub tez stalego zrodla dochodu chcialbym zaproponowac wspolprace w biznesie internetowym nie wymagajacym zbytnio wysilku ani fizycznego ani psychicznego. Poswiecajac na to okolo 10 minut dziennie. Pewnie teraz wiele z Was sie zastanawia co to za szarlatan - praca 10 minut dziennie i jeszcze mozna zarobic i to jeszcze nie ruszajac sie z domu. A jednak - taka jest prawda. Oczywiscie wyniki waszych zarobkow zaleza tylko od Was i od tego jak do tego podejdziecie. Kazdy zarabia tyle ile de facto chce i ile poswieca temu uwagi. Jesli kogos zainteresowalem to prosze o kontakt mailowy albo poprostu Zarejestruj sie uzywajac tego linka ponizej: (usunięte przez administratora) Kontakt do mnie poprzez email: wicekbp@o2.pl Pozdrawiam Bartek

sandro

Dobra firma!!! HAHAHAH śmiech na sali, okradają Ludzi jak mogą z danych robią ubezpieczenia za Twoimi plecami a później masz płacić, wypłaty wszystko fajnie tylko to co zarobisz musisz później opłacać ubezpieczenia a jak tego nie zrobisz pozwą cię do sądu, A a wynagrodzenie jakie otrzymasz nie ważne ile będziesz pracować jak odejdziesz z firmy musisz oddać podwójnie więc lepiej nie pracujcie u nich!!! I jak jesteście na rozmowie i słyszycie tak ten facet pisze głupoty bo go odrzuciliśmy każcie walnąć im się czymś ciężkim w głowe. Pracowałem tam i te wszystkie ich kłamstwa znam na wylot, a poźniej okazuje się że są zwykłymi złodziejami, Zawsze zamydlą wam oczy byście tylko płacili a oni na tym zarabiają

Mateusz Szala
@sandro

Po pierwsze - umowy nie są zobowiązujące (działa na zasadzie płacisz to masz, nie płacisz - to nie masz). Natomiast z oddawaniem prowizji, to oddajemy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy klient zrezygnuje z umowy (do 24 miesięcy) - czyli jak źle zrobimy naszą robotę. I nigdy nie oddajemy więcej niż dostaliśmy, tylko mniej (stosunki miesięcy - za każdą wpłaconą składkę, mniej prowizji oddajemy). Poza tym, nie ma czegoś takiego, że "Wy" płacicie, a "Oni" zarabiają. Z każdej pracy, współpracownik ma prowizję odpowiadającą jego stopniowi. I nic więcej - każdy efekt pracy jest odpowiednio wynagradzany i nie ma sposobu, żeby ktoś zarabiał, a "Ty" nie. Pozdrawiam, Mateusz Szala, Kierownik Oddziału, dla OVB Allfinanz.

pau

Właśnie przez takie opinie, ludzie myślą, że to jest niewiadomo jaka firma. OVB jest na rynku 45 lat, w Polsce już prawie 25. Gdyby wszystko to co wypisują tutaj osoby, którym się nie udało bo: 1) nie chciało im się pracować 2) poprostu się do tego nie nadają 3) wolą sprzedawać ciuchy czy tam buty po galeriach na fantastycznej umowie o pracę, która nie gwarantuje dzisiaj ani godziwej emerytury ani "bezpieczeństwa", no chyba że dla kogoś 1200zł na rękę co miesiąc jest bezpieczne zamiast za pomocą swojego wysiłku 2500-5000zł/mc Gdyby to wszystko było prawdą to firma nie miałaby racji bytu, a jednak kondycyjnie nie narzeka ani sam holding, ani pracownicy, którzy jednak w tej firmie zarabiają :-) Praca w OVB polega na Doradztwie Finansowym. Oczywistym faktem jest, że Doradztwo w tym sektorze będzie związane ze sprzedażą produktów. Do użytkownika nade mną - w OVB nie sprzdaje się polis, polisy sprzedają banki. Doradztwo Finansowe w OVB Allfinanz jak sama nazwa wskazuje to kompleksowy dobór produktów pod kątem klienta tak, aby zabezpieczyć jego kapitał, zdrowie oraz przyszłość. W ofercie OVB znajdziesz produkty największych na świecie towarzystw ubezpieczeniowych, firm z rynku finansowego oraz bankowego. Rola doradcy nie polega na "bieganiu" po mieście i "wciskaniu" produktów inwestycyjnych. Zadaniem osoby w OVB jest przede wszystkim kompleksowa obsługa klienta w zakresie jego finansów i produktów ubezpieczeniowych. Jeśli ktoś uważa, że ubezpieczać się nie warto to z tych produktów poprostu nie korzysta (Polak mądry po szkodzie). Jako gracz OVB, masz dostęp do całej masy produktów i informacji, które przydadzą się nawet Tobie. Ile ludzi w Polsce korzysta z ulg podatkowych? Ile ludzi redukuje koszty związane z obsługą kredytu hipotecznego? Ile ludzi się ubezpiecza? - no właśnie. Zarobki oczywiście są prowizyjne. W Polsce jak ktoś słyszy o prowizjach to odrazu ucieka, a jest to normalna forma wynagrodzenia ADEKWATNEGO do własnego wkładu. Ludzie nauczcie się, że jeśli chcecie zarabiać to musicie coś potrafić! Każdy z Was chciałby dostawać 2000-2500zł na rękę za pierdzenie w stołek i zero wysiłku, ale świat nie jest tak stworzony. Żeby mieć trzeba zapierniczać! Nie ważne czy będzie to OVB, pośrednictwo mieszkaniowe czy kredytowe - tam wszędzie są prowizje! Szkolenia, wyjazdy będą za darmo, ale nie dla osób które nic nie robią, a dla osób które mają jakiś wynik - to chyba oczywiste? Jeśli interesują Was dokładne kwoty to nie da się tego wprost powiedzieć ponieważ każdy pracuje na siebie. Są oczywiście osoby, które zarabiają grubo ponad 10000zł czy 20000zł/mc ale tylko i wyłącznie poprzez swoją ciężką pracę! Osoba, która zaczyna, w pierwszych miesiącach JEŚLI PRACUJE I CHCE SIĘ UCZYĆ może spokojnie zarobić 2000-2500zł. Wystarczy załapać szkolenia, produkty i można je klientom proponować. Nie wciskać. Jeśli nie czujesz sie na siłach by proponować ludziom produkty oszczędnościowe, ubezpieczeniowe, zdrowotne lub majątkowe to nie masz czego tutaj szukać, to nie jest dla Ciebie i tyle. Są osoby, które są dumne z tego co robią, za co otrzymują wynagrodzenie i z szacunku dla nich i ich klientów, którzy z produktów korzystają i są w z nich zadowoleni. Praca polega na sprzedaży samodzielnej lub nie. To nie jest zajęcie dla leniów, którym się nic nie chce i oczekują "bezpiecznego" etatu za 1500zł, gdzie ich głównym zadaniem będzie obsługa drukarki. P.S co do pracy biurowej - każdy inaczej ją postrzega, zdecydowana większość obowiązków odbywa się w biurach, więc nie rozumiem oburzenia ludzi. Jeśli ktoś przyszedł kserować dokumenty lub przeglądać fejsa w ramach swoich obowiązków to nic dziwnego..

irmina

Tylko Ci którym nie wyszło będą krytykować firmę OVB, inni będą mówić że nie warto , że to oszuści itp.... Ja żałuję tylko że przespałam rok po podpisaniu umowy, ale w miesiąc wszystko nadrobiłam. Polecam szczerze , firma uczciwa, wypłacalna,wszyscy pomagają na starcie bynajmniej w Zielonej Górze. Jest OK !

logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Rybak

No litości. Wszystko pięknie ładnie wygląda na rozmowie a później rzeźnia. Umowa nie ma charakteru o pracę, a pracuje się dlużej! Znajomy mi mówił że nadaje się do sądu pracy że umowa ma taki charakter. Przywalą im zalegle składki i mnie zalegle wynagrodzenie. Na dyrektora-prosze bardzo. Na doradce PORAZKA!

...

Witam. Od razu zaznaczam ,iż nie jestem 'byłem pracownikiem ' czy jakimś tam fanboyem OVB ,nie jestem również hejterem . Widzę ,że nie ma tu najświeższych wpisów tak więc uznałem za stosowne to nadrobić. Otóż, chciałbym tylko przestrzec tych którzy wierzą iż to praca biurowa ,umysłowa itd. tak jak piszą w ogłoszeniu. Było tu już kilka wpisów na ten temat i ja to z czystym sumieniem potwierdzam . Sam się wkopałem ,gdyż podpisałem umowę (oczywiście nikt mnie nie zmusił). Odpowiedziano na moje zgłoszenie i zostałem szczęśliwcem który przeszedł pierwszy etap...fart :) No to na drugim etapie powiedziano ,że już będę odpowiedzialny za rekrutacje oraz pracę biurową. Ok ,skoro chcę pracować to podpiszę tę zleceniówkę ,po czym za parę dni miało być szkolenie w Poznaniu w hoteliku itd. myślałem że tam się faktycznie dowiem coś odnośnie moich obowiązków ...i de facto tak się stało . Już tu ktoś opisywał przebieg szkolenia (4 h ) . Wciskanie polis ,dzwonienie po znajomych i wykupienie swojej polisy u nich.Sory to nie dla mnie i pytam się gdzie ta 'praca biurowa ' ?! Jest to jawne oszustwo. Na szczęście tak jak szybko się wplątałem tak i wyplątałem z tego bagna(w przeciągu tygodnia ) Gorzej gdybym popracował parę miesięcy ,pochodził na szkolenia i podpisał umowy z klientami . Wtedy już trudniej odejść. Tak jak napisałem ,tylko przestrzegam ludzi nie zdecydowanych bądź żyjących nadzieją że znaleźli pracę tak jak ja . Firma w ogłoszeniach nigdy nie podaje nazwy ,co drugi dzień są wrzucane oferty na popularnych portalach . 'PRACA UMYSŁOWA/STAŁA /DORYWCZA ' . Do mnie dzwonili jeszcze dwa razy w sprawie pracy , że znów przeszedłem pierwszy etap ...i zapraszają na rozmowę a ja nic nie wysyłałem Nie wiem jak w innych miejscach ale mój przypadek to : Biuro Poznań -Grunwald (okolice stadionu ),Szkolenie : Poznań. Mnie nikt nie ostrzegł i dostałem kolejną lekcje od życia.

gosc
@...

Ja też dzisiaj byłam na rozmowie i mam też w środę odpowiedzieć czy chcę podpisać tą umowę. Z twojego wpisu wynika że nie warto i chyba mi pomogłeś. Ja zrozumiałam na rozmowie, że na pierwszej umowie to się ma tylko szkolenia za darmo, a dopiero na drugiej umowie zlecenia dopiero będzie się zarabiać i trzeba założyć własną działalność. Czy możesz mi potwierdzić, że tak jest?

@gosc

Podpowiem Pani jedno! Jeżeli Pani będzie słuchać innych to się Pani nie przekona. Najlepiej samemu zobaczyć na czym to polega. Odnośnie wypowiedzi wcześniejszego Pana to rzeczywiście ktoś zawalił. Tak się nie pracuje, ktoś kto przeprowadził rozmowę był lasy na pieniądze więc kiedy siadzie na (usunięte przez administratora) Ja gdybym posłuchała ludzi wypowiadających się na forum nigdy nie doszlabym do tego miejsca gdzie teraz jestem. Kierownik Okręgu 8 lat w firmie z przerwą 2 letnią. Był powrót. Proponuję być czujnym i mądrym jednocześnie. Pozdrawiam W każdej branży, w firmie, w życiu zawsze znajdzie się czarna owca... Proszę przemyśleć

ariel

świetna firma dla niezwyklych ..etatowcy i wiesniaki tego nie pojmuj buahahaha

anna
@ariel

Pamiętajcie żłe opinie piszą Ci którym sie nie udało!! Chcą zabrać klienta firmie OVB to piszą głupoty , podszywają się pod kancelarie prawne!!.Prawda jest taka że szukają klientów rujnując umowy koncernowi OVB!!!Klient mądry nie da się wrobić naiwny pojdzie za tymi oszustami z niby kancelarii i TYLKO STRACI!!!!

stara baba

wlasnie wrocilam z rozmowy o prace w tej firmie ( w Poznaniu) ......zenada; dali ogloszenie, ze poszukuja pracownika kadrowo-administracyjnego......rozmowa "kwalifikacyjna" prowadzona miala byc rownoczenie dla 3 osob ( jak dla mnie szok!!!!) , wiec pytam grzecznie o co tu chodzi ....zadalam raptem 3 pytania, a "mlody synek"( okolo 25 lat) oddal mi CV i powiedzial , ze jesli na wstepie mam tyle pytan to mi dziekuja........kuriozum, hihi chyba szukaja niedoswiadczonych dzieci po studiach, niezdajacych pytan i slepo wykonujacych polecenia

roberto

Ja jestem klientem nie przychodzę i nie mam pretensji żadnych oni ze mną współpracują a decyzję jako klient podejmuję ja.Chyba że klientem jest matoł to ma problem hahaha

moderator

Moim zdaniem po prostu nie każdy się nadaje do pracy w sprzedaży, zwłaszcza ubezpieczeń. To nie są umiejętności, które nabędziesz szybkim szkoleniem, trzeba mieć do tego predyspozycje i ciągle się doskonalić. Tak to już jest, że niepowodzenia tłumaczymy czynnikami zewnętrznymi zamiast pomyśleć, że problem może tkwić w nas. Myślicie, że osoby pojętne i zdolne mają szansę rozwinąć się w tej firmie?

neutralny

To ja mam pytanie z innej beczki. Jeżeli jest to firma w której ponoć "oszukują" to dlaczego niektórzy pracuja w niej po kilka miesiecy a nawet i lat?? Jeżeli nie wypłacają pieniędy osukują klientów?? Jeżeli taki ktoś oszuka klienta to potem raczej ma problemy i to nie tylko w firmie ale i w sadzie??

Łukasz
@neutralny

Bo ludzie są łasi na pieniądze. A w tej firmie dzieli się skórę na niedźwiedziu w lesie. Zanim weźmiecie się za "pracę" tam to poczytajcie fora prawnicze a propo tej firmy. Pozdrawiam

@Łukasz

Fora zazdrosnych, zawistnych, niedowartościowanych Polaków rzeczywiście dobra rada hahahaha???? Gdybym 8 lat temu wzięła sobie do serca te bzdury, które oczerniają firmę to nigdy w życiu nie poznałabym tyłu wspaniałych ludzi i nigdy w życiu nie kupiłabym sobie mieszkania za gotówkę. Mam spore grono zadowolonych klientów jak i grupę wspaniałych pracowników. Najważniejsze to szkolić się, być dobrym człowiekiem i robić to z sercem wtedy wychodzi. Pozdrawiam

milena

bardzo dobra firma z ogromnymi tradycjami!!44 lata na rynkach europejskich!!jestem klientką od 2008 roku mam juz b dobre efekty w funduszach bo odkladam na emeryturę!!ale te inwestycje to dla świadomych ,cierpliwych i spokojnie dązących do celu i to są umowy długo terminowe i same się bronią nawet juz po 3,4 latach.POLECAM TĘ fimę a szczególnie b sympatyczną Panią Dyrektor Panią (usunięte przez administratora),kompetentną i z duża wiedzą,doświadczoną i rzeczową:))

On
@milena

Buhahahahahaha, odkładasz 5 lat i już masz b.dobre efekty ... (usunięte przez administratora)

oszkany przez doradcę z OVB
@On

KOCHANIUTKA bez ściemy taki doradca jak ty może bez wykształcenia finansowego,wciskasz LUDZIOM ubezpieczenia z funduszem.POWIEM CI PRAWDZIWĄ PRAWDĘ O TYCH FUNDUSZACH JESTEM W TYM FUNDUSZU OD 2010 R I JESTEM STRATNY JUŻ 9000 TYSIĘCY .TO NIE ZARABIA DLA MNIE TYLKO DLA WAS NA PROWIZJĘ I DLA TYCH ZŁODZIEJ W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH,LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ.

ala

od kiedy to Firma OVB ma produkty?? widac jaki obeznany jesteś żenada

bartek

Biedna ty "inteligentna bogno27 "wyrazy współczucia co zrobili z ciebie w tym Poznaniu.Zapamiętaj Firma OVB to nie Poznań a 14 krajów i radziłbym nie rzucać błotem bo może ci sie to sądem skonczyć żebraczyno.Naprawdę nie wiesz co piszesz....ale jak takich jak ty przyjęli na choćby chwilę to faktycznie bład nie do naprawienia buahahaha

?

"(...)grę w golfa i inne rozrywki" - no cóż widać dyrektora w tej firmie stać na kupno PlayStation ... Ale jak i firmie, tak i dyrektorowi słoma z butów ...

wxx

Jaki z Ciebie dyrektor jak takie bzdury piszesz o rozwalonym życiu osobistym!!ja też jestem dyrektorem i przy dobrej organizacji czasu to ma się czas dla rodziny,rozrywki i prwadziwych przyjaciól,grę w golfa i inne rozrywki,proponuję lekcję organizacji pracy to zdanie zmienisz a teraz "robisz w własne gniazdo"to dopiero obłuda!!

ala
@wxx

a JAK MYSLISZ?? JEŻELI JESTEŚ ZORGANIZOWANY TO WSZYSTKO MOZNA

dyrektor

no ja własnie wylałem dużo potu w tej firmie, doszedłem do stanowiska dyrektora i mogę napisać książkę o tej firmie..powiem krótko: ta praca musi stac sie Twoim życiem, jeśli nie masz innego poza pracą , zajdziesz daleko, jesli ważna jest dla Ciebie rodzina i pasje, uciekaj gdzie pieprz rośnie bo wszystko stracisz. zauważ, że każdy kto osiaga tam wyniki ma rozwalone zycie osobiste..coś Ci to mówi?fałszywe relacje przyjaźni i zycie w iluzji bogactwa.

@dyrektor

Przez przypadek wcisnąć lapkę????. Zależy od człowieka i jego podejścia. W firmie pracuję blisko 8 lat więc mogę się wypowiedzieć. Przestańcie pieperzyć bo nie można czytać tych bzdur jakie wypisujecie. Nie każdy się nadaje, bo nie każdy jest ok więc dlatego tak to wygląda. To tak jak w życiu, czasem ktoś udaje jaki to jest dobry i cudowny a okazuje się, że czarna owca, człowiek że złym sercem i podejściem do drugiego człowieka dlatego tak to wygląda. Pozdrawiam o zapraszam do współpracy z firmą.

Romek

olek - 2013-08-27 19:02:00 Wiesz daruj sobie zaścianku i idz na etetat i nie zajmuj sie firmą która nie jest dla Ciebie,z zazdrości siniejsesz że ktos zarabia...zarabiaj i Ty i nie mierz jedna miarą wszystkich .. A jak to będzie po Polsku?

olek

?

weg - 2013-08-23 17:00:12 Biedaczysko chachacha!!!kogo Ty pogrążac chcesz??chyba sam siebie bo za kasę siedzisz i głupoty piszesz .Większą głupotą jest sądzić, że z laika, który przychodzi z ulicy, firma "cyklem szkoleń" robi specjalistę od finansów. A potem chodzi taki domokrążca i jedyne co przy odmowie potrafi wydukać, to " czy może mi Pan/Pani podać nazwiska i nr tel. do 10 osób zainteresowanych naszą ofertą?" Niczym łańcuszek szczęścia. I na koniec. Niestety za pisanie prawdy jeszcze nikt tutaj nie płaci. Ale za wazelinę, która się wam uszami wylewa, chyba wam w tej pseudofirmie płacą. Zresztą jak ktoś chce poznać " z czym to się je", to wystarczy w wyszukiwarce wpisać "opinie o OVB" i wyskoczą inne strony, które można poczytać.

luki
@

Liczy sie oby złowić klienta,po to zatrudnia sie nowych zeby przynieśli kontakty,a potem sie ,,inwestuje,, ich pieniadze....Magda Barczewska mistrzyni w tym fachu ,kazdy kto nie mysli tak jak ona jest ,,głupi,, Klient dobry jak wpłaca kasę ,a potem to niech się buja... Pracownicy jak przynosza dobre kontakty,a potem się ich oczernia jak juz ich się wydoi ,a oni odchodza ,bo dostrzegaja bagno ,w którym sie znaleźli...

weg

Zostaw merytoryczną opinię o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. w Rzeszowie - Rzeszów

• Jak się pracuje w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. w Rzeszowie?

Zobacz opinie na temat firmy OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. w Rzeszowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. w Rzeszowie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. w Rzeszowie?

Kandydaci do pracy w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. w Rzeszowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. w Rzeszowie