OFI Sp. Z o.o. – Obsługa Funduszy Inwestycyjnech (a member of CITIGROUP)

Opinie o OFI Sp. Z o.o. – Obsługa Funduszy Inwestycyjnech (a member of CITIGROUP)

as

zgadzam sie z powyższym

jono

wpelnie sie zgadzam z przedmowca dodam jeszcze ze prezez to smierdzacy len ktory nic nie robi tylko przechadza sie po firmie zamiast szukac klientow ktorzy raczej nie sa zadowoleni z naszych uslug. Ten zarzad to powinien owcy pasc gdzies w tatrach a nie decydowac o operacjach finansowych

Zostaw opinię o OFI Sp. Z o.o. – Obsługa Funduszy Inwestycyjnech (a member of CITIGROUP) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OFI Sp. Z o.o. – Obsługa Funduszy Inwestycyjnech (a member of CITIGROUP)