Opinie o ROUTIER TRANS BIS w Kowala

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ROUTIER TRANS BIS. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ROUTIER TRANS BIS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROUTIER TRANS BIS w Kowala

Tomasz Nowy wpis

Firma pod każdym względem dobrze oceniana. Czy ta cisza na wątku to efekt dobrej pracy?

Kania Nowy wpis

Z płaca jak najbardziej prawda że zawsze na czas , ale to ze ludzi traktują jak psów to też jest prawda niekwestionowana,.Pan Piotr bardzo porządny człowiek, jak trzeba to opierdzieli ale też potrafi porozmawiać z pracownikiem jak równym sobie, jego żona niekoniecznie, pewne dlatego dogaduje się jak mało kto z "super spedytorem i nadczłowiekiem" w jednej osobie, który osoby z biura uważa za (usunięte przez administratora) kierowców też, no i oczywiście współpracowników z innych firm również. pomijając fakt samozachwytu własną osobą. Pensje nigdy nie są adekwatne do wykonywanych zajęć, obiecywane premie uznaniowe nie istnieją, no i premia świąteczna w wysokości 50 zł to kpina, a szefowa zjadła by z pod siebie. Tyle w temacie Routiera.

zuza Nowy wpis

To ze płaca w tej firmie jest na czas nie podlega dyskusji, ale.....no własnie to nieszczęsne ale, atmosfera jest tragiczna pracownik jest traktowany z góry, kierowcy sa traktowani jak popychadća i ja nie bede sie bać napisać przez kogo bo przez nikogo innego jak przez Pana spedytora [usunięte przez moderatora] który jest uważany w tej firmie za niekwestionowaną wyrocznie do spraw wszelkich, czasami nie wiadomo kto tam szefuje czy szef czy spedytor ale to ich sprawa, ogólnie nie polecam, a nawet jak ktoś jest zadowolony na początku pracy to po paru miesiącach mu się odechce

ja polecam ta firme wcześniej wypowiedzieli się jacyś debile pracuje zaledwie 3 miesiące ale kasa jest na czas praca poukładana a szef nie jest taki zły dla mnie to pozytyw dla tej firmy bo w radomiu są firmy które mają busy ale nie ma kasy na czas i ganiają jak psa tyle na ten temat

Zostaw merytoryczną opinię o ROUTIER TRANS BIS - Kowala

ROUTIER TRANS BIS