Opinie o ROUTIER TRANS BIS w Kotarwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ROUTIER TRANS BIS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ROUTIER TRANS BIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROUTIER TRANS BIS w Kotarwice

Magda Nowy wpis

Co wpływa na rotacje pracowników ?

tyu Nowy wpis

@dziekan a gdzie Ty widziales ta rotacje u nich ??

zyg - zak Nowy wpis

Firma pięknie się rozrosła przez ostatni czas, nowa flota samochodowa, nowe opcje nawiązania kontaktu z właścicielem, ale dlaczego spotkania w sprawie przyjęć do pracy odbywają się nieregularnie choć na stronie internetowej, ciągle dostępne są przyjęcia do pracy. Czy kurierzy są objęci ryzykiem związanym z wysokokwotową karalnością ze strony zleceniodawcy Pan Piotra K, oraz ostatnia najważniejsza kwestia to jak często zdaża się anulowanie, a co za tym idzie strata finansowa wychodzących z dyspozytorni zleceń??

były drajwer Nowy wpis

Pensja nie jest stała! Jest uzależniona od ilości obciążeń,a takie będziesz miał na pewno. Kierowce obciążają za wszystko. Jeśli chcesz pracować na kogoś to powodzenia, tam prędzej dorobisz się garba na plecach niż uczciwych pieniędzy. Szczerze nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ROUTIER TRANS BIS spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
debeściak

byłem, widziałem, pracowałem... z tego co widzę i wiem, to coraz gorzej się zaczyna robić, kiedyś trasy były do 10 dni, teraz widzę, że dążą do tego, żeby jeździć ok 4-5 tygodni, po prostu stwierdzili, że za jazdę po EU mają większy hajs niż na kółkach, a to, że kierowca domu nie widzi, to raczej mało ich obchodzi, chłopaki w biurze mają jakieś tam ludzkie odczucia, poza "nadspedytorem", którego nie wiem czemu wszyscy strasznie się boją... on tych ludzkich jakichkolwiek zachowań nie ma w większości przypadków.. róbcie tak dalej.. a zostaniecie sami chyba kierowcami w tej firmie.. kiedyś bym polecił.. teraz nie..

z tego co wiem to teraz coraz gorzej. Jak zarobki sie nie poprawia to kierowcy odejda (usunięte przez administratora)

ajajaj to ja

wra - 2012-08-29 23:46:37 przez takiego palanta co nazywa nas pseudo... zarabiamy 140zl za 24godz (usunięte przez administratora) ... na miedzynarodowcedzięki lipek

brakksensuwbezsensieznającsens

(usunięte przez administratora) ..nie uważałes na metematyce, bądż nie uważasz na znaki drogowe, Twoje wyliczenia to kompromitacja a zarazem kompilacja(usunięte przez administratora). 900 km busem to 14 godzin wie to każdy kto widział busa i zna cyfry arabskie (usunięte przez administratora), Zapraszam młodych gniewnych do zawodu kierowcy oraz tych którzy francuskie nacjonalki znają jak pająk swoją nić. Wtedy kasa się zgadza i czasu na sen nie brakuje. a opinie na ogól psują ..... słabe ch.........uderlaki spod cycusia mamy. Pozdro SZEROKOSCI

darek

W skrócie...powodzenia 140 za dobę śmiech..ile panie (usunięte przez administratora) jest do holandii i ile razy spaliśmy po drodze...---spedytor-który nie zna realiów życia....do bosha w hieldeshaim jest ok 900 bez spania spedytorku nie dojedziesz........a my w dobę robimy 2000 km za 140 zl śmiech policz z km TY KTÓRY TAM IDZIESZ,,,,,ZASTANÓW SIĘ

driver

pisze się na to zaraz dzwonie. zbiorówka da rade

darek

a może byśmy wszyscy poszli dochodzić swoich praw....jeśli macie cmr ksero l(usunięte przez administratora),czekam,(usunięte przez administratora)

darek k

P K powtrzam nie strasz(usunięte przez administratora)pozdrawiam.......odnosnie sprawy o te 3 000 to się poklep w główkę i tak przegrasz,,,,,,,zajmij się przepisywaniem cmr-k

Knoppers

Czyli nie warto tam iść. Jak tak gonią to kiedy czas na pare godz. snu? :) A bez doświadczenia na międzynarodówce biorą?

zbyszko prorok

expresy to są ciągle nawet jak we frachcie jest na godzine 15 nastepnego dnia to kierowca ma powiedziane na 8 rano i odrazu nastepny ładunek jak już pisali 24godz na dobe wiec trzeba sie zabić za 140zł,wszystkie firmy płacą albo z frachtu lub z km ale km są lepsze a co to jest 70zł za 12godzin jak można w tym czasie zrobić śmiało 1200km to daje 240zł więc niech każdy sie zastanowi czy warto narażać swoje zdrowie i życie dla 70zł a flote taką mają (usunięte przez administratora) przykładzie,pozdrowienia dla pana stasia i wielki szacunek bo to jedyna porządna osoba w tej firmie. pozdrowienia ZBYSZKO PROROK

Knoppers

A na ile zjazdy do domu? Bo rozumiem, że większość wyjazdów 3 tygodniowych. I czy dużo expresów jest czy raczej normalne czasy dojazdów?

Knoppers

To tam płacą dniówkę a nie od km? Co chwilę dają ogłoszenia w Anonsach w których podają że tylko z doświadczeniem przymują.Czyli jak mam doświadczenie w jeździe busem ale nie mam na międzynarodówce to zerowe szanse? I tak na marginesie, jak się sprawuje w trasie nowy Masterek? Da sie w nim przeżyć 3 tygodnie?

wra

kierowca mastera

zarobki 140pln/24h 70pln/12h 5.83pln/1h premia od -1000pln do +1000pln czas pracy wyjazdy od 5 do 25dni na jakim swiecie zyje ten kolega co twierdzi ze jest to ok!!! jezeli czlowiek zna sie na robocie to z przelozonymi nie ma wiekszych problemow a ten slynny spedytor pan (usunięte przez administratora).to racja nie jest osobom najmilszom ale na robocie zna sie jak malo kto. tabor ok nowe auta. ogolnie warunki pracy na minus spisz ok 10h od pon do sob jedynie na wikendzie cos wiecej a jak zaspisz to -pln miesiecznie robi sie od 17000 do 25000tys km jezeli wszystko zrobisz jak trzeba i w terminie to wcale nie jest powiedziane ze dostaniesz premie. i jak tu maja byc zadowoleni ludzie? jak sadze wiekszosc opini napisali byli kierowcy zaraz po zwolnieniu dlatego tyle w nich negatywow. i tak bedzie dalej jezeli wynagrodzenie nie ulegnie zmianie dobrzy drajwerzy beda odchodzic a ci gorsi zwalniani. pozdrawiam bylych i obecnych pracownikow firmy routier trans bis

Kierowcy

byly routierowiec - 2012-06-25 15:36:39 Pracowalem troche w tej firmie i powiem wam ze:1(usunięte przez administratora) zawsze dyspozycyjny,panikuje o pilne ladunki ale idzie przezyc robote umie ulozyc 2) z P. Klosem idzie sie dogadac 3)W tej firmie mozesz sie nauczyc jezdzic kiedys dawali na busy tylko mapy ale to tez plus bo uczyles sie orientacji 4)Szef wrazliwy w temacje obslugi auta ale zawsze wszystko zrobil.Pzdr dla firmy od kierowcy co na pierwszym wyjezdzie pszczola o nr rej WRA 13XR stal pod wrockiem ze zj.....nym alternatoremFirma to banda idiotów która nawet nie potrafi zapakować towaru rakiem gdy nie ma Pana (usunięte przez administratora) nad Spedytor szef wszystkich szefów mało co się nie zabił tym rakiem.Pan(usunięte przez administratora) .wyglądający bądź ubierający się jak szef mafii narkotykowej stara się być dobrą duszą tego zespołu kolejny Pan (usunięte przez administratora) jeżdżący super rowerem sam chyba nie wie co tam robi.Jak kierowca w tej firmie musisz być przygotowany ze twoje życie od podpisania umowy to:24h za kołkiem.24 h w zasyfiałym busie.24h traktowania jak robota a gdy wrócisz po trasie na bazę zostanie Ci powiedziane co tak wolno,czemu Pan tu nie wiechał itp.Zastawia mnie czy któryś z tych Panów dało by sobie rade gdyby tak nagle musieli jechać i jedyną prace która daje im chleb zabrano.A praca którą wykonują muszę dodać jest bardzo odpowiedzialna : 1.Przyjść rano włączyć komputer.telefon,zaparować (usunięte przez administratora) ę na siedzeniu.i już finito .I wyraźnie pisze szanujcie tych co u Was pracują też jesteśmy ludźmi też mamy organizmy które się meczą i nikt tu życia nie poświeci dla Pana Rafałka bo ma zły humor !!!Ta firma to nie twierdza kiedyś możemy trafić na siebie w Radomiu lub gdzie indziej i nie chciał bym wtedy mówić kto tu jest łosiem

byly routierowiec

Pracowalem troche w tej firmie i powiem wam ze:1)Rafal zawsze dyspozycyjny,panikuje o pilne ladunki ale idzie przezyc robote umie ulozyc 2) z P. Klosem idzie sie dogadac 3)W tej firmie mozesz sie nauczyc jezdzic kiedys dawali na busy tylko mapy ale to tez plus bo uczyles sie orientacji 4)Szef wrazliwy w temacje obslugi auta ale zawsze wszystko zrobil.Pzdr dla firmy od kierowcy co na pierwszym wyjezdzie pszczola o nr rej WRA 13XR stal pod wrockiem ze zj.....nym alternatorem

Zostaw merytoryczną opinię o ROUTIER TRANS BIS - Kotarwice

ROUTIER TRANS BIS