Firma Basior

Chorzów

Opinie o Firma Basior

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i nie obrażanie innych pracowników firmy. Czy w firmie Basior zaszły w ostatnim czasie zmiany, które są istotne dla jej pracowników? Jak wygląda praca w poszczególnych jej działach? Na jakie warunki pracy możecie liczyć obecnie? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat firmy jako pracodawcy.

arek
użytkownik zarejestrowany

hm @przypadkowy, nie wydaje mi się też, by firma Basior była nie wiadomo jak ważną instytucją, by chodzić w niej pod krawatem. Może szef firmy nie zadawał pytań na miejscu, ale ja bym firmy nie krytykował.

przypadkowy

HAHAHA pamiętam to coś sam nie wiem co. Na spotkanie w sprawie pracy właściciel przybył w japonkach i krótkich spodenkach, jakieś pół godziny spóźniony. Rozmowa niezapomniana do tej pory z pytaniami typu jakiej marki posiadam samochód ile ma lat itp. Co za ludź. Takich mamy byznesmenów pożal się boże. Śmiać się czy płakać nie wiem. Omijać z daleka bo szkoda czasu.

krasnoludek

Skoro tak nażekasz to dlaczego nadal tutaj pracujesz ?

izydorek

Kultura szefa w skali od 0 do 10 to -1 W dodatku półgłówek... To tak delikatnie powiedziane... Nie chcesz tracić nerwów to tam nie podejmuj pracy.... No chyba, że masz duże możliwości i wiele do przekazania.... :)

a...

Zgoda i jeszcze raz zgoda, furiat, delikatnie powiedziane. Z tej firmy odeszli już wszyscy wartościowi pracownicy, a reszta to desperaci, żal mi ich

Zgadzam się tragedia, gorszego pracodawcy ze świecą szukać, kretyn i jeszcze raz kretyn. Wyzysk straszny ijeszcze do tego(usunięte przez administratora) Pana tzw. szefa, donodszą kablują i inne tego typu przyjemności...

gazza

Absolutely tragedy.... Wlasciciel to kretyn jakich malo...(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Firma Basior - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Basior