Obis

Wrocław

Opinie o Obis

mark

ha! ha! ta firma to jakas farsa, caly szef obisu 2 zaluje ,by dac cos na swieta,do tego razem z zona gadaja na swojego synka i jego zone w pracy jak im nie wstyd a sekretarka wraz z ksiegowa tylko plotkuja zamiast pracowac ,do tego dlugio w pracy przez kogo? poza tym firma nie placi wszystkich skladek na pracownika inaczej w kopercie a inaczej oficjalnie ta sprawa nadaje sie do fiskusa

Hanna

@prawda, dyskusja powinna dotyczyć ogólnych warunków pracy, które oferuje Obis oraz służyć aktywnej wymianie informacji między pracownikami oraz między nimi i pracodawcą. Prywatne przygody pracowników, nie powinny być tutaj poruszane bo nie wpisują się w to co napisałam powyżej.

prawda

jest tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarowno w obisie 2 jak i jedynce tylko delegacje,chlopy zdradzaja zony,co chwile bankieciki a szef zatrudnia pod wyglad zamiast pod intelekt

Hanna

Na domenie firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy! http://obis.com.pl/?praca Które z tych stanowisk Was interesuje?

mgr inz. Witek

Inżynier/Kierownik w Obis-ie nie ma szans na podwyżkę. Stawka którą wynegocjuje się na początku będzie już do końca. Praca 10-12 h/dobę + 2-3 soboty w miesiącu. Za soboty i nadgodziny nie płacą. Często przymusowe wyjazdy w delegacje. Atmosfera w firmie zależy od budowy ale raczej słaba, brak pracy zespołowej.Dużo stresu i presja czasu.

Aro

Kierownik robót w Obisie pracuje od 7:00 do godz. 20:00. Zatrudniają mało inżynierów a z tych co maja chcą wycisnąć wszystko co się da.Z urlopem zawsze problem. Część wynagrodzenia przekazywana jest na konto a część " pod stołem" . Gdy coś zginie na budowie to ta część wypłaty którą Kierownik robót dostaje "pod stołem" zostaje mu potrącona na rzecz materiału/przedmiotu który zaginął na budowie. Ogólnie firma dla desperatów, kadra często się zmienia.

uu

Szkoda czasu na rozmowy kwalifikacyjne do tej firmy.

Rozczarowany

Na rozmowie Inżynierom obiecują złote góry ale po miesiącu prawda wychodzi na jaw!!! Ta firma swoją działalność opiera na okłamywaniu ludzi!! Szkoda czasu.

Były Niewolnik

Obis Cichocki Ślązak ma ogromne długi przez co oszczędzają na pracownikach. Nie ma pieniędzy na odzież ochronna, nie ma na podstawowe narzędzia. Prezesi Inżynierów traktują jak niewolników na których wyładowują swoje niepowodzenia!!!

Były Pracownik

UNIKAĆ!!!! Atmosfera w biurze fatalna, inżynierowie i kierownicy zmieniają się jak rękawiczki- nikt z Wrocławia tam nie chce pracować. Prezesi Obis Cichocki Ślązak to jedni z większych kombinatorów we Wrocławiu.

Młody

Świetna oferta na Doradcę Klienta w Krakowie, mam już spore doświadczenie i myślę, że warto wysłać do nich CV.

@$

Obis Cichocki Ślazak to firma w bardzo słabej kondycji finansowej. Nie polecam współpracy z nimi. Sami kierownicy mówią o zadłuzeniach w hurtowniach, stąd problemy z zaopatrzeniem w materiały. Ocena moja to = ndst. (Na szynach)

@.

Od kolegi "Luz" począwszy i skończywszy na "ofon" mam pytanie: Co wy tu robicie za zamieszanie nie dotyczące firmy Obis Cichocki ŚLĄZAK Sp.j. !?

Olek

Luz, tu chodzi o firmę Obis Cichocki Ślązak

Olek

Firma w tragicznej sytuacji finansowej i kadrowej. Nie płacą pracownikom, hurtownią ani podwykonawcą. Pracownicy uciekają jak tylko pojawi się okazja. W hurtowniach zadłużeni na setki tysięcy złotych. Z Podwykonawcy sytuacja wygląda podobnie jak z hurtowniami. Nawet ich stali zleceniodawcy się od nich odsuwają. Proponuje trzymać się od nich jak najdalej. Tam, żyje się tylko dobrze Prezesowi który wozi tyłek nowym Lexusem po Wrocławiu i kupuje sobie nowe nieruchomości.

aleksandra

a konkretnie ile osób jest zaatrudnionych możnaby tu zapisać i ewentualnie jak wygląda obecnie z ilością wolnych miejsc do wzięcia , albo chociaż tych które będą może się wkrótce zwalniać do wzięcia, bo tak naprawdę to obecnie się wysyła w ciemno cv i nawet nie za bardzo wiadomo co napisać w liście motywacyjnym

o.

Siergiej dane firmy Obis na stronie są mocno nie aktualne .

Jacek

Pracowałem w OBISIE prawie 2 lata i tyle mnie oszukiwali,ale nie miałem wyjścia.Ci co tam pracują to sami desperaci,jak dostali 300 zł.premii to tak się cieszyli jakby co najmniej 2 tysiące dostali.Nie polecam tej firmy chyba że jest się ciamajdą i nic nie możesz znaleźć.Nigdy w życiu OBIS!!!

Niestety wszystko prawda. (usunięte przez administratora) Premii brak. Umowa minimalna. W tym roku nawet bonów świątecznych nie dali (usunięte przez administratora). Chyba leci ku dnu to przedsiębiorstwo, trzeba szukać nowej roboty. Budowa się kończy niedługo. Za niezgłoszenie wypadków w pracy Prezio J.C. daje 100% urlopu (w nagrodę).

były nielegalny pracownik

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu jako pomocnik elektryka. (usunięte przez administratora) Jak zdarzały się kontrole na budowie to wszyscy nielegalnie zatrudnieni musieli sobie zrobić wolne. Pan (usunięte przez administratora) to typowy prywaciarz wyzyskiwacz. Potrafił zaczaić się na budowie, żeby podglądać czy pracownicy odpowiednio zapieprzają za śmieszne stawki. Takie coś jak BHP nie istniało w tej firmie.

Dyskretny

Fakt jest faktem i nie da się ukryć , marne stawki i wyzysk to powinno być logiem tej firmy banda złodziei niewolnictwo w 21 wieku ale nie do ruszenia za długie ręce mają właściciele pewnie aż do ministerstwa wystarczy zobaczyć gdzie na jakich obiektach zlecali roboty oczywiście wszystko przez firmy podwykonawcze swoich pracowników mają od roku.

To co pisz o obis to prawda. pensja brutto a część pod stołem. tylko trzeba patrzeć, żeby wpisali na umowie tyle ile się uzgadnia bo to zawsze zmieniają na swoja korzyść. nie płaci za nadgodziny. w ogóle to normalne ze ktoś pracuje za nadgodziny i nie widza w tym nic złego żeby nie zapłacić. uważać na prawa rękę ŚLĄZAKA-JASZTAL. osoba wredna, nie ufać, podstępna,działająca na niekorzyść innych ludzi. a sam (usunięte przez administratora) mówi jak to dba o pracownika itd.(usunięte przez administratora). NIE WIERZYĆ.

pracownik byly

swieta prawda , nigdy w zyciu ..... obis

były pracownik

Pracowałem w tej tzw.firmie dwa miesiące na umowe zlecenie (okres próbny),potym okresie,dałem sobie spokuj.Oszuści którzy szantarzują zwolnienim za niegodzenie się na nadgodziny.Starzy pracownicy się na to godzą,możliwe że niemają innego wyjścia.Zgadzam się z powyższą opinią.Odradzam tą firme zainteresowanym.Tą firmą powinien się zainteresować fiskus,i sąd pracy.

Były pracownik firmy

Jest to firma, w której nadgodziny za free to podstawa. W tej firmie "światło nie gaśnie". Widziałem przypadki zwolnień za odmówienie przyjścia do pracy w sobotę lub niedzielę. Dziwny jest fakt, że szefowie nie boją się takiej przyczyny wpisać w wypowiedzeniu. No ale co to dla nich złamać prawo raz więcej czy raz mniej. Za nadgodziny, oczywiście nic nie dostaniemy. Przyjmując się do pracy nie zostajemy informowani, iż część wypłaty dostaniemy "pod stołem". Początkowo w ogóle nie dostajemy umowy a gdy ją dostaniemy okazuje się, że kwota BRUTTO jest zminimalizowana a część wypłaty dostaniemy "pod stołem". Także jesteśmy oszukani już na wstępie, a później będziemy oszukiwani coraz częściej. Przy rozliczeniu końcowym nie zawsze pamiętają ile zarabialiśmy (przecież na papierze jest wpisane nasze wynagrodzenie). Jeśli ktoś planuje rozpocząć współpracę z tą firmą, radzę popytać ludzi, którzy tam pracowali.

Zostaw opinię o Obis - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obis