Obis

Gdańsk

Opinie o Obis

Poldek

Co takiego dzieje się w firmie, że od miesięcy nikt nie pisze?

Agnieszka

@zią, dlaczego uważasz, że to 'bajzel'? Powiedz więcej na ten temat.

Nikodem

Przeciez nie da sie niektórych rzeczy ukryć przed mediami, wystarczy jeden niezadowolony pracownik, nawet to forum to pewne media. Co takiego obecnie dzieje sie w obis, że tak odradzacie?

zią

nie wchodźcie w ten bajzel

witalij

ojej, na pytanie czy dasz radę możesz odpowiedzieć tylko Ty sam @styczeń. w końcu nikt tutaj raczej Cię nie zna. Inaczej wygląda sprawa co do pozostałych spraw które poruszyłeś. Sam chętnie dowiedziałbym się tego jak wygląda praca w obisie i na jakie wynagrodzenie właściwie można tutaj obecnie liczyć ?

lipton wykin podwykon

Lipa jakaś Nie polecam pracownicy nie dostają narzedzi nawet jak pracują dlugi b okres czasu. Robią duze inwestycje to fakt to za sprawą Pana (usunięte przez administratora)i jego majątku. Ale należy pamietac jedno ze robiac z nim jakikolwiek interes to tylko on jest w stanie na nim zarobic. W ostatnim czasie przestal płacić podwykonawcom i pracownikom bo niby kryzys jest. Nie polecam niestety.

smiech na sali

Smiech na sali

omijacz

Omijac wymijac

omijacz

Omijac wymijac

wydymany bez mydla

Ludzie bez honoru z tym majstrem robertem na czele dziękuję za internet ze mozna wyrazić opinie i pomoc tym innym omijac szerokim lukiem jakakolwiek wspolprace i prace ogolnie masakra wyzysk i5d

wydymany bez mydla

Majster nr 1 na swiecie robi przekręty nie z tej planety chodzi pijany 20 proc czasu masakra jak sie na niego trafi to lepiej uciekać jak najdalej bo potrafi oszukac kazdego pracownika klamca klamca klamca klamca

johny bez mamony

Placa brutto netto cześć pieniedzy dostajesz pod stołem a na koniec okazuje sie ze ich nie dostajesz. Ogolnie masakra nienpolecam nikomu. Jak nie chcesz pracowac po nocach to się latwo mozesz pozegnac z pracą a jak nie ma nic do roboty to wysylaja na miesiac bezplatnego uwazac omijać. AS i PS to przekretasy nie z tej planety nie wyplacaja podwykonawcom albo im ucinaja wynagrodzenia wedlug wlasnego widzimisię. Jeszcze raz pisze ze omijać

diabolo777

W porównaniu z innymi polskimi firmami wychodzi nie najgorzej. Jak Ciebie potrzebują to złote góry będą obiecywać. W zależności od tego na jakiego kierownika trafisz, bedzie albo znośnie albo nieciekawie. Kierownicy ostro robią przekręty. Ciężko dostać narzędzia nawet gdy długo pracujesz...

młody

Najwyższej klasy w mojej opini nie można przypisać, ale jak na polskie warunki nie jest źle. (usunięte przez administratora)

Marcin

firma najwyzszej klasy

Zostaw opinię o Obis - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obis