Mikołaj Wiepriew Teatr Nikoli

Opinie o Mikołaj Wiepriew Teatr Nikoli

Anna

Nie polecam. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko managera. Zaproponowano mi.. uwaga.. minimalną krajową!

Ilona
@Anna 11.12.2018 22:56

Aniu, czy posiadasz doświadczenie w tej branży? Skoro rekrutacja na managera do Teatr Nikoli w Krakowie nadal trwa, to czy ktoś jeszcze odbył rozmowę rekrutacyjną? Jeśli tak, to czy Wam też zaproponowano taką samą stawkę, jak użytkownikowi @Anna? A może ktoś inaczej wspomina przebieg rozmowy?

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

oijuygt

ojej a cóż to się stało ze tutaj taka cisza na tym form na temat Teatru Nikoli, nikt od dłuższego czasu nic nie pisze, a przecież wiadomo że teatr działa w przeciwnym wypadku nie prowadziliby jakiś rok temu rekrutacji na stanowisko specjalisty do spraw marketingu w Krakowie, więc nie wiem czemu tak jest

Witam, ja wiem o pracy w tym teatrze tylko tyle, że jeżeli nie masz widoków na przyszłość, nie chcesz zarobić, nie chcesz ubezpieczenia ani umowy no mi kasy, ktorą mogą być Ci winni to dajesz(usunięte przez administratora)

To sa niepoważni ludzie. Szef sprawia wrażenie niewinnego ale o kasę ciężko się doprosić. Jak na staż ok ale przyszłość żadna.

Lora

Witam, Z praca w tym teatrze jest tak, zwykle potzrebuja kogos do organizacji występów. szef i aktorzy sa ok-ale nie do końca. po pewnym czasie przeszkadza praca w samotni i zachowanie artystó rowniez. Jest dziwna atmosfera, nie potrafię do końca tego wytłumaczyć. I jeszcze jedna sporawa-niestety nie ma zadnego ubezpieczenia a w obietnice o nim nie naezy wierzyć.

Zostaw opinię o Mikołaj Wiepriew Teatr Nikoli - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikołaj Wiepriew Teatr Nikoli