PWB Media Spółka Jawna

Opinie o PWB Media Spółka Jawna

jigsaw

Stanowisko "Specjalista ds. reklamy" to nic innego jak bardziej rozwinięte call-center. Dzwonienie i zawracanie ludziom głowy. Umowa zlecenie, 8h na miejscu pracy (sic!), warunki finansowe na pewno nie "bardzo dobre", jak piszą w ogłoszeniu, ale też nie najgorsze. Umowa na czas nieokreślony, ale bez okresu wypowiedzenia - co oznacza tyle, że przychodzisz rano, a popołudniu możesz wyjść już bez pracy. ;-) Przemiał ludzi bardzo duży - z tego co wiem, w samym 2014 zwolnili już chyba z 5-6 osób. Nie wydaje mi się, żeby ktoś przepracował tam dłużej niż pół roku.

Zostaw opinię o PWB Media Spółka Jawna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PWB Media Spółka Jawna