hurtownia płytek ceramicznych CONSUS

Opinie o hurtownia płytek ceramicznych CONSUS

romeik

no jak na razie to nie ma w ogóle żadnych ofert pracy od nich, nawet jako pracownik magazynu tak naprawde.

WRZESIEŃ 2010

CONSUS JEST SPOKO :) PRACOWAŁEM TAM OD WRZEŚNIA TAMTEGO ROKU DO STYCZNIA I NIE ZAUWAŻYŁEM UŁOMNYCH LUDZI. KIEROWNICTWO WYDAŁO MI SIĘ BARDZO MIŁE. MAM NADZIEJE ŻE SIĘ TAM POLEPSZY I WYJDZIECIE Z PROBLEMÓW FINANSOWYCH. POWODZENIA :)

dakota

ja myślę, że pan dyrektor tak działa na ludzi

buła

raczej z warszawy

olecik

z warszawskiego oddzialu?

buła

nie polecam tam pracy,jeden z kierowników to normalnie na psychę siada jak mu nie podpasujesz

Zostaw opinię o hurtownia płytek ceramicznych CONSUS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hurtownia płytek ceramicznych CONSUS