HRX Poland

Opinie o HRX Poland

Maja

@zaplpl a co możesz powiedzieć jeśli chodzi o samą pracę? Jak ona wygląda? Czy w ciągu ostatnich miesięcy coś uległo zmianie jeśli chodzi o warunki zatrudnienia? Takie dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

Kierda
@Niki 10.10.2017 10:16
Maju jakie stanowisko Cię interesuje? Prezes jest niezmienny i jego zachowanie bardzo zaburza funkcjonowanie firmy i prace jej...

Ile godzin w ciągu doby się tam pracuje ?

Wacław Jarząbek
@Kierda 14.11.2017 13:20
Ile godzin w ciągu doby się tam pracuje ?

poniedzialek piatek 9-17 czasem 18 tylko Warszawa i okolice trzy razy w tygodniu ktos do Łodzi jedzie bez świat sobót i niedziel

Kierda

Pojawiła się oferta pracy na stanowisku kierowcy w tej firmie. Może ktoś podrzucić swoją opinię w tym temacie?

Maja

@Niki nie szukam obecnie pracy w HRX Poland, jednak dodatkowe informacje na temat pracy w firmie będą istotne dla osób, których interesuje podjęcie w niej pracy. Zależy mi na poznaniu tego jakim ta firma jest pracodawcą oraz by można było na tym wątku znaleźć merytoryczne i rzetelne informacje na jej temat. Tym bardziej, że aktywna jest rekrutacja na stanowiska Specjalisty w Dziale Transportu oraz w Dziale Handlowym. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o pracy w którymś z nich?

coco jambo
@Maja 18.10.2017 14:14

kierownika transportu też szukają czyli mocna rotacja poszła tam kierowcy, handlowcy, transport

Maja

@zniesmaczonaa Ty długo pracujesz w firmie? Chętnie dowiem się więcej na temat warunków zatrudnienia w HRX Poland.

zniesmaczona

Praca w tej firmie tylko dla ludzi o stalowych nerwach. Prezes, najgorszy z ludzi jakichkolwiek spotkałam, a ma się z nim do czynienia na co dzień. Nie szanuje ludzi. Dziewczyna po miesiącu pracy skończyła z wrzodami żołądka w szpitalu. Zamiast pójść na zwolnienie, chciała być uczciwa i sama się zwolniła , na co została obrzucona obelgami przez Prezesa. Nie polecam nikomu.

zaplpl
@zniesmaczona 16.03.2017 15:53

Tak, nie szanuje ludzi i jest uprzedzony do Polaków co lubi podkreślać. To absurd, że jest tu prezesem!!!!

aska

czy ja wiem czy marnie, moim zdaniem fajnie, ze wchodza tez na forum i zachecaja do rekrutacji tym bardziej uczestnicza w zyciu forum i wiedza co sie dzieje, poza tym teraz tez szukaja asystentki biura i pewnie nie łatwo znalesc odpowiednią osobę dlatego oglaszaja nabor tez tutaj

www
@aska 01.10.2016 16:48

asystentka biura jest poszukiwana co kilka miesięcy- to mówi samo przez siebie

qwert123

Atmosfera i ludzie super, umowę o prace ma około 94% pracowników, prezes - okropny facet.

notak

musi byc bardzo marnie skoro nawet tutaj prosicie o przesyłanie CV

kiero

zapraszam do przesłania CV umowa na 3 miesiace zlecenie potem umowa o prace praca poniedziałek - piątek obszar Warszawa i okolice ewentualnie 3 razy w tygodniu ktoś z kierowców jedzie do Łodzi i okolice

hulk

NIe polecam kierowcom pracowac tam

driver

Czytam, że szału nie ma, mieszkam blisko i chciałem się dowiedzieć czy warto tam się zgłosić. Tam już wszyscy się zmienili z Transportu?

kiero

Zmień informatora bo cytując Aarno it's a bullshit... Zlecenie jest przez pierwsze trzy miesiące potem normalnie umowa o pracę.

aniani

A ja mam info z pierwszej reki od osoby która nadal tam pracuje że umowe o prace ma tylko kilku wieloletnich pracowników. reszta tylko umowa zlecenie bez możliwosci zmiany na normalna. a w dodaktu mało kto ma okres wypowiedzenia. zwolnienia z dnia na dzien, takie zarzadzenie szefa. to głównie dlatego ciagle szukaja nowych ludzi, brak perspektyw

jacek

olo a co masz doświadczenia z nimi? pracowałes tam? jaka umowa i warunki?

olo

wszystkie informacje są świeże i aktualne, potwierdzam i również nie polecam

kasia

możesz powiedzieć coś więcej o tej firmie? Twój post jest najświeższy, więc pewnie masz aktualne informacje na temat współpracy.

wwww

Jakie stabilne zatrudnienie?? Kto Ci tak powiedział? Asystenci są traktowani jak śmieci w tej firmie, tzw. tania siła robocza i to na pewno sie nie zmieni dopóki Aarno tam jest

Kiero

To się zgłoś pracusiu bo póki co nadal rekrutują

cccc

Co miesiąc nowe ogłoszenia bo ludzie stamtąd uciekają gdzie pieprz rośnie!!

peter

Znikają negatywne komentarze kierowców bo szukaja kolejnych naiwniaków do pracy za nędzne pieniądze. Poprzedni odeszli sami z tego kołchozu

anymous

to się zgłoś dasz nam znać...

zainteresowany

widziałem ogłoszenia że znowu szukają ludzi do transportu jak obecnie wygląda sytuacja?

transport

najlepiej wierzyć komuś kto pracował. Miałam tą wątpliwą przyjemność. Odradzam, poniżanie pracowników, kierownik Sebastian przydupas Prezesa i kompletny ignorant bez żadnej wiedzy, każdym swoim błędem natychmiast obciąża pracowników działu transportu. Trzymaj się jak najdalej od tej firmy !!!

jestem na nie

Kiedys pracowalem w tej smiesznej firmie. Prezes, ktory nie zna sie na niczym, nie umie przeliczyc m2 na ladowne, ani zadnej innej prostej rzeczy. Lubi czasem powyzywac Polakow, albo wspomniec, ze jest u nas wciaz jak "za Stalina"(ze mamy pieczatki itp., a u nich w Finlandii tak postepowo, no i ludzie madrzejsi). Prowizji nie ma na umowach w zwiazku z czym mozecie byc pewni, ze kochany pan prezes nie bedzie jej wyplacal w takim wymiarze na jaki sie umowiliscie, za to za zwrocenie na to uwagi zareaguje furia. W firmie panuje mobbing-dobrze zyja tylko przydupasy szefa, jak kierownik transportu, ktory udaje, ze pracuje i prowadzi spotkania z kandydatami nawet jak obecnie nie ma zapotrzebowania(tak - na przyszlosc). Jesli lubisz byc ponizany za byle glupote przez prezesa, ktory jest polglowkiem i nie lubisz dobrze zarabiac to polecam. W innym wypadku - stanowczo odradzam.

Tony Halik

tez tam kiedys miałem wątpliwą przyjemnośc pracować, ogolnie takiego dzadostwa nie widziałem dawno. Stary sprzet, prezes bez pojęcia o robocie, system do bani, brak płynnosci finansowej. Zadnych plusów.

były manger

Pracowałem tam przez rok jako manager transportu Jeżeli prezesem wciąż jest Pan Aarno to współczuje tym co są tam zatrudnieni Lubi tych co się pucują i donoszą na innych. Cały dział transportu traktowany jak obsługa szwalni w Bangladeszu. Wymaga od wszystkich pracy po 12h, jednocześnie na nic nie ma pieniędzy (włącznie z płatnościami dla podwykonawców, naprawą aut i sprzętu)

piotrek

Byłem zaproszony na rozmowe " msgazynier" jakis brudas chyba kierownik nakrzyczał ns nnie ze nie zabraĺem z domu " cv" dla niego . Stanowczo odradzam.od razu mozna poznac sie na wariatach .

były pracownik

pracowałem tam jakiś czas temu; widząc wcześniejsze opisy nic się nie zmieniło i pewnie się nie zmieni; takie miejsca pracy powinny być zamykane przez odpowiednie inspekcje a "nadrzędne" kierownictwo karane finansowo - może wtedy nauczyli by się szanować ludzi i przepisy; Łotysze z tego co wiem też nie byli u siebie dobrze traktowani, natomiast problemem oddziału w Polsce jest Pan Prezes, który ma wieczne wizje a wiedzy na temat transportu żadnej - generalnie firma porażka

herkules

yeti- czy mógłbyś sprecyzować??

yeti

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

inga

zaprosili mnie na rozmowę, asystent ds transportu. czy to jest to samo stanowisko na jakie aplikowałeś ? jakie są zarobki ?

marcin

rozmowa jest najpierw z pseudo kierownikiem Sebastianem, myśli że pozjadał wszystkie rozumy a ma bardzo małe pojecie o pracy i transporcie, nie potrafił mi odpowiedzieć na wiele pytać, odniosłem wrażenie, że chwilami nawet nie wiedział o co mi chodzi, potem jest rozmowa z prezesem po angielsku. Ten to dopiero przedstawia świetlane wizje !!! po kilku tygodniach okazało się że jest cholerykiem, nie trafiają do niego żadne argumenty i jest zdania, że Polacy nie potrafią pracować, cały czas stawia za wzór łotyszy ( ???). Generalnie ODRADZAM !!!!!, SZKODA CZASU I NERWÓW !!!!

wariat

Witam, Jak wygląda rozmowa i caly proces rekrutacji w jezyku pl czy tez ang? czy rozmowa jest odrazu z prezesem, kierownikiem czy inną osobą zajmująca sie rekrutacją??? Pozdrawiam

zniesmaczony

Witam, Jeśli zależy Ci na pracy in full time i marnych zarobkach z co najmniej bardzo dobrym angielskim to zgłaszaj się. Po rozmowie z szefem uważam, że poziom oczekiwań absolutnie nie jest adekwatny do tego co ta firma może zaproponować finansowo (nie wspominam o innych walorach bo ich nie ma)! Dają co jakiś czas te same ogłoszenia, widać nie potrafią wyczuć rynku kandydatów i rotacja jest spora. Moim zdaniem szkoda na nich czasu i tyle.

anonymous
@zniesmaczony 18.03.2013 10:49

Masakra!!! Bylem kierowcą.Ryga,Wiilno itp.Z dnia na dzien zmiana decyzji o wyjazdach.Bez uzgonienia z pracownikiem.Balagan totalny.Praca bez hamulców w naczepie,stary sprzęt.Wstrzymywanie diet,bo się obraził Arno(prezes)gdy chcesz wyrazić swoją rację.On wie wszystkko najlepiej.Wydzieranie ryja.Chciałem mu za to przywalić.Wyzywanie wszystkich od zlodziei,mało??

Zostaw opinię o HRX Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HRX Poland