Opinie o PACEK firma ogólnobudowlana w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PACEK firma ogólnobudowlana. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PACEK firma ogólnobudowlana o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PACEK firma ogólnobudowlana w Szczecin

erty Nowy wpis

@michał no bo niewiele informacjiw sumie w internecie jest niesteyy ja to liczylem ze cos uda mi sie dowiedziec z tego forum przeciez na pewno ktos tam pracuje

pracownik 2 Nowy wpis

Wiemy, bo fuszery nie odwalamy i za wizerunek naszej firmy odpowiadamy - z tego żyjemy z rodzinami.

Gal Anonim GDA .... !!!! SDS Nowy wpis

No i widzisz tutaj Cie zaskoczę, ponieważ do pisania tekstów nie potrzeba robić kopiuj-wklej, każdy kto ma chociaż trochę oleju w głowie potrafi samodzielnie zredagować prosty tekst ... Nie musisz mierzyć innych swoją miarą :] .... By the way .... naprawdę cieszę się, że tak piszecie. Negatywne opinie i komentarze świadczą dobitnie o waszej zazdrości do tego rzekomego [usunięte przez moderatora] i innych. Nie wiem tylko o co dokładnie jesteś zazdrosny/śni. Tutaj możliwość odpowiedzi pozostawię tobie/wam. Proponuję zamiast cały czas szykanować czyjąś pracę, czy [usunięte przez moderatora], czy tego jak mu tam [usunięte przez moderatora], czy kogo tam jeszcze wymieniliście w postach, abyście sami wzięli się do roboty. Im większe i mocniejsze postanowienie zmiany w waszym systemie pracy, tym większe będą wasze zarobki. Naprawdę zabawne jest, wasze oglądanie się cały czas na innych zamiast zajmowanie się własnym ogródkiem. Dla was codziennością nie jest dokładanie kolejnych klientów i budowanie sprzedaży - zarabianie pieniędzy, tylko stanie w miejscu pod ścianą i przyglądanie się innym osobom i ich zajęciom. Zastanawia mnie także przekonanie o mojej osobie. Jesteś taki odważny i rezolutny, szkoda tylko, że przez internet. Biorąc pod uwagę wszystko to co wypisałem powyżej każdemu kto to czyta powinno tylko dobitnie potwierdzić moją opinię o tym co było napisane wcześniej (2 trochę przydługie teksty i od razu kontr posty na udowodnienie zapisanych tam rzeczy). Chcesz poznać moje prawdziwe personalia...zapraszam do DH w GDA i przedstawienia się. Wtedy dowiesz się kim jestem i z wielką chęcią wymienię z Tobą opinię i zdanie, jeśli tylko Twoje IQ nie będzie za niskie i nie będę musiał wyjść z pokoju. :) A do tego czasu nie będę Cię wyprowadzał z błędu dotyczącego moich personaliów. :):)

GUCIEK31 Nowy wpis

Pomyslcie dwa razy zanim udacie sie na Wybrzeze Gdynskie, od dwoch miesiecy nie moga znalezc ludzi na swoj REPREZENTACYJNY OBIEKT W LOMIANKACH, pracowlem tam za 5.50 na godzine i ciagle obiecywli podwyzke, a jak sie czlowiek w koncu o te podwyzke upmnial to palili glupa ze wyplaty juz poszly i ze moze w przyszlym miesiacu.No ale przeciez ktos musi robic na tego hujka Jagielinskiego i jego pieski, nie? Ubezpieczenie zdrowotne odprowadzaja od drugiej umowy na ktorej oficjalnie zarabia sie 100zl miesiecznie, ale najchetniej przyjmuja emerytow, najlepiej niepelnosprawnych bo wtedy nic nie odprowadzaja, a juz nie daj Panie [usunięte przez moderatora] jak sie bedziecie chcieli zwolnic, wtedy na bank ten szczurek Jagieliski (usunięte przez administratora) ie wam z wyplaty od 300 do 500zl I co mu zrobisz? Jak w razie czego jego pieski beda swiadczyc ze NIEPRAWIDLOWO WYKONALISCIE ZLECENIE:) Na obiekcie w \"PRAKTIKER\" w Jankach placa 7zl netto za stanie na bacznosc przy kasach, tylko dniowki( CZYTAJ 6.50 NA GODZINE) Uwazajcie.

Czy po rozmowie w PACEK firma ogólnobudowlana rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
lili

ale pieprzycie. sama tam pracowałam. jest to praca dla zdeterminowanych i pracowitych osób. pracowałam tam w wakacje, zarobiłam sporą kasę. zrezygnowałam ponieważ poszłam na studia. atmosfera rewelacyjna, ludzie zgrani - konkret. jeśli nie masz samozaparcia i nie umiesz się zmobilizować - nawet tam nie wchodź. a bonda dostałam. nie po pół roku ale po 8 m-cach. 1500 zł. moja radość była nie do opisania:)

nowy

A ja właśnie się zastanawiam.Boję się tylko podpisania tego weksla.Co ty o tym myślisz?Jest jakaś porządna firma kurierska we Wrocławiu?

Mati

Może i zarabiałeś 2 tys zł. tylko dlaczego nie napiszesz, że połowę z tego albo więcej wydawałeś na paliwo jak jechałeś w teren obiady codzienne przed terenem itp...?? czyli zostawało Ci ok 800 zł na miesiąc jak dobrze poszło za pracę od 10 do 22 czyli 12 godzin dziennie bez urazy ale to jakaś paranoja że ludzie tam wogóle pracują

Zona głupiego pracownika

A ja zachęcam wszystkich oszukanych pracowników inwestorów do pozwów sądowych tego gigusia. Pewnie te opinie pozytywne napisał sam [usunięte przez moderatora]. Skoro ktoś płaci tak super to dlaczego ma wszędzie długi zus skarbówka hurtownie pracownicy inwestorzy????? Panie [usunięte przez moderatora] czas zacząć spłacac długi. Proponuję od pracowników!!! Dlaczego ma tyle spraw sądowych???? z adam-bud czy azet-bis pewnie pominełam kilku. Przez ciebie moje dzieci przez 60 dni chodziły głodne i to nie głupie pisanie tylko prawda. Dlaczego sam nie zakładasz spraw nieuczciwym inwestorom??? Odpowiedż jest jedna. Bo zawsze partaczy pracę i jej nie kończy. Już wiesz kim jestem.??? Gdybyś dawał umowy pracownikom dawno podalbyśmy cię do sądu pracy!!! Zrobili to już inni

Inwestor

Pan [usunięte przez moderatora] to facet bez żadnej wiedzy. Potwierdzam wcześniejsze opinie. Czy ktoś wie gdzie teraz pieprzy dalej roboty. Ostatnio u [usunięte przez moderatora] ale chyba już nie długo. Zachęcam wszystkich piszcie komu (usunięte przez administratora) roboty bo lista jest długa pewnie, może osoby to czytające wyrobią sobie wiarygodny pogląd.

Zostaw merytoryczną opinię o PACEK firma ogólnobudowlana - Szczecin

PACEK firma ogólnobudowlana
  • 18 lok. 1
    74-202 Szczecin
  • NIP: 8531368725 REGON: 812631976

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042