DENIOS Sp. z o.o.

Skierniewice

Opinie o DENIOS Sp. z o.o.

bit

to prawda Polu, firma ma się czym pochwalić. Zarówno pod względem oferty jak i długości działania na polskim rynku. Strona jest aktualizowana, więc dziwię się, że nie mają tam zakładki związanej z karierą. Trochę tak, jakby mieli ciągle "zapas" pracowników :)

zawiedziony

Miałem niemiłą przyjemność poznania się z handlowcem tej firmy,moja opinia nie nadaje się do wpisania jej na forum publicznym ze względów cenzuralnych.OSTRZEGAM

klient

Tam po prostu nie ma ludzi,których można nazwać prawdziwymi handlowcami,każdego klienta traktują jak by był dany im z przymusu.Musiałem dla tego zrezygnować z podjęcia współpracy z tą firmą.

POTENCJALNY PRACOWNIK

Dostałem propozycję pracy w tej firmie po złożeniu moich dokumentów o które sami prosili nie dostałem żadnej odpowiedzi zwrotnej,więc myślę,że ta firma nie jest godna zaufania,bo jeśli tak traktuje się ludzi o których najpierw się zabiega i prosi o jego dokumenty aplikacyjne a potem nie daje żadnej odpowiedzi.Ciekaw jestem jak traktują swoich klientów i potencjalnych współpracowników.Radzę nie angażować się do współpracy jeśli nie jesteśmy pewni na sto procent,takich pracodawców jest niestety coraz więcej.

Zostaw opinię o DENIOS Sp. z o.o. - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DENIOS Sp. z o.o.