Royal Unibrew Polska

Opinie o Royal Unibrew Polska

Lidia

@leker możesz trochę więcej napisać o wysokości wynagrodzenia w firmie? Dla każdego dobre zarobki mogą oznaczać coś trochę innego, każda konkretna informacja (podana w widełkach) przybliży sytuacje.

leker

kaśka, niestety coraz mniej zostaje w polskich rękach. Nie potrafią realnie godpodarować finansami spółek które i tak nieźle sobie na rynku radzą. słyszałem, że można u nich mimo wszystko dobrze zarobić.

kaśka

tak, tez zauważyłam że polskie browary coraz częściej stają się częścią zagraniocznych koncernów. nie będe się tutaj rozwodzić jak to wpływa na ich jakość i smak bo to nie od tego forum jest. jednak mnie interesuje przejęcie tych browarów w kontekście wyższych zarobków i lepszych warunków zatrudnienia, napiszcie czy ma to na to jakieś realna przełożenie

union

Unibrew to dosyć znana kompania piwowarska duńskiego pochodzenia. Generalnie odnoszę wrażenie, że produkty piwne z Danii, Holandii coraz odważniej grasują na naszym podwórku, przez co czasami widać brak krajowych produktów albo małą ich ilość. Zastanawiam się tylko jakie dalsze plany mają na polski rynek - czy będzie to stopniowe ograniczanie i eliminowanie polskim marek?

bambo
@union 21.02.2015 02:48

kurczę, co raz łatwiej ostatnio zauwazyć narastający trend , że w Polsce nasze browary są wykupowane przez zagraniczne koncerny. Te marki które sa popularne z rynku nie znikną moim zdaniem , ale faktem jest , że kto inny będzie zarabiał np. na Łomży... Brzmi jak Polskie , ale kasa będzie leciała za granicę

byly pracownik

Widzę, ze firma PR aktywnie dziala na forum. no tak, jak sie dostaje gruba kase, to sie bedzie slodzic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] az dziwne, ze ta firma jeszcze funkcjonuje... przy takim pozal sie boze [usunięte przez moderatora] nie dziwie sie, ze ludzie sami uciekaja, bo kto by wytrzymal polityke [usunięte przez moderatora] i ciagle upokarzanie

to co nie są w stanie wyprodukować tyle żeby nie brakowało?

Zadowolony

Nie narzekajcie. Sprzedajemy aż miło. Niepasteryzowane Łomża hit. Zaczyna nam brakować produktu. Tak trzymać.

nikt obecnej ekipy nie obwinia - ale faxe jako marka juz nie istnieje - a szkoda bo ja juz stary jestem - ale w Pewexach jak sie widzialo na pólce faxe - szok - jakis matrix - niedostapne dla zyklego czlowieka - a teraz masz ci los - w lidlu za psie pieniądze

Raba

Stary. Czemu jeszcze się frustrujesz? Royal sprzedaje w tym roku aż miło i to na niezłej marzy. Sprzedaż się rozwija, tzw "fachowców" jest coraz mniej. Trzeba pracować i zarabiać. Nie narzekać. Pozdrowienia dla konkurencji. Chociaż .... chyba jeszcze szukasz pracy i skręca Cie, ze w Royalu ktoś ci podziękował jeszcze w zeszłym roku odcinajac zrodelko.... Powodzenia. I daj sobie chłopie spokój.

fres

niestety taki urok pracy w korporacji - jak wszędzie plusy i minusy. A royal jest chyba korporacją? Chyba że sie myle. Podobno jeden z czołowych graczy na rynku piwa w Polsce

fres

oooo, nie wiedziałem ze to faxe takie tanie. Zaraz jade do Lidla kupic pare puszeczek Faxa. niezle 1.77 - to co - to jest tanio? czy drogo? Przynajmniej marka stanie sie powszechnie rozpoznawalna - tak to wszyscy uwazali fax za piwo "elitarne" niech sprzedają. a jakie piwo royal robi teraz do Biedronki?

fres

niezła ta łomza niepasteryzowana - ale cene ma (niemała jak za 0.33)

Umiarkowany optymista

Zależy od punktu widzenia. Royal ma swoje miejsce na rynku. Wprowadzili dużo zmian. Czekamy na efekty. Sezon wszystko zweryfikuje. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i po prostu robić swoje.

ll

Czy ktoś może coś powiedzieć o stanowisku PH w tej firmie?

ll

Czy ktoś może coś powiedzieć o stanowisku PH w tej firmie?

kilof

a mnie tak brakuje Beaty, moze jest surowa i ostra,ale tez bardzo rzeczowa.Lepszy konkretny szef iz cieple kluchy gdzie trzeba sie polowy domyslac bo przelozony nie precyzuje swoich mysli:)))

tak

trzeba umiec sie dogadac

Zostaw opinię o Royal Unibrew Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Unibrew Polska