roman dąbek

Opinie o roman dąbek

Witam Jestem emerytem mundurowym lat 50, posiadajacym licencję POF II stopnia. Od 15 lat zwiazany z pracą w ochronie od stanowiska strażnika do organizowania, kierowania grupą obiektów komercyjnych oraz z listy wojewody. Dodatkowo zajmowałem się ochroną transportów wartości pieniężnych, napisałem około 100 planów ochrony oraz prowadziłem zajęcia z bloku /ochrona osób i mienia/: ochrona obiektu, transportów wartosci pieniężnych . W branży pracowałem /w kolejności/: Komandos, Centrala PKOBP, Falc, G4S, Juwentus, Konsalnet. W Siłach Zbrojnych pracowałem na stanowiskach dowódzczych i administracyjnych /ostatnio Oddział Kadr Okręgu Wojskowego/. Mieszkam Warszawa-Bemowo Szukam nowej motywacji do pracy i pragnę stawić czoła nowym wyznanią korzystając z posiadanego doświadczenia. Z pozdrowieniami Roman Dąbek

Zostaw opinię o roman dąbek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie roman dąbek