CROPP TOWN

Włocławek

Opinie o CROPP TOWN

cytyna
użytkownik zarejestrowany

LPP oczywiście zgadzam się że szanuje swoich pracownikow, w żadnym innym sklepie odzieżowym nie byłomi tak dobrze.

obozowiczka

popieram w 100%, [usunięte przez moderatora] to trafne określenie!!!

Nie polecam pracy w Croppie, Reserved, Hause, REKids, Mohito ( ta sama właścicielka) we Włocławku. Ludzie, jeżeli się łudzicie, że dacie radę wytrzymać z tymi [usunięte przez moderatora] to życzę powodzenia. Nie ważne czy jesteś sprzedawcą czy zastępcą kier. czy samym kier. daja Ci do podpisania umowę zlecenie a na niej info. że jesteś od wykładania towaru. Praca po 230 godzin w miesiącu a za nadgodziny nie zapłacili mi ani razu. Ciagle im mało, mobbing to mało powiedziane, zapomnieli, że czasy [usunięte przez moderatora] się skończyły. Jest wielka rotacja zatrudnienia, bo wszyscy z tamtąd uciekają...

Zostaw opinię o CROPP TOWN - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CROPP TOWN