Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Z K

ALE TY TO NASZ JEDNAK NASRANE

zxc z

NIE! wypłata będzie wtedy gdy dostaniesz przelew na puste konto

aa

To prawda że dziś płacą kasę

Arek

W środę albo czwartek

Leszno
Wojt

Cześć mam pytanie niedługo kończy mi się umowa i nie jestem pewny czy przedłuża mi. Nie chodzę na urlopy ani na L4. moje pytanie jak w Ikei jest z tymi umowami ?? . Oczywiscie kończy mi się umowa roczna

iza

Po dniu jakości, ktoś nie wytrzymał z wrażenia

rr

Lakiernia to jest inny świat niż reszta zakładu, więc czemu się dziwicie.

mkj

w glowie sie nie miesci jak ludzie pisza jakie rzeczy sie dzieja w tym zakladzie jestesmy ludzmi ale ja sam czasami zapominam ze jestem czlowiekiem

mjn

to dlatego ze ludzie sie boja

aq

Gdyby operatorzy pomagali ludziom na odbiorniku i podajniku byłoby lepiej dla wszystkich a tak to nawet nie chcą zmienić jak się idzie do łazienki

nbh

co sie stalo dzis na lakierni

Amanda

Hej lakiernicy. Cóż to się u was nawydziwiało że karetka na halę wjechała? Policja, która weszła na teren zakładu po 14 również do was przyjechała?

cytat na dziś

"zboże, które początkowo używane było wyłącznie jako pasza dla bydła, wkrótce stało się pożywieniem ludzi.I wynaleziono wówczas bydło ludzkie, niewolników."

aq

Podobno na lakierni już ludzie mdleją

Asdf

??????

robol

Spoko, dyro P(o)lak pójdzie wyżej i dopiero zacznie się cyrk!

uprzejmy

Gonitwa sie zaczeła

Tak

W sumie może masz rację bo jakbyś dostał podwyżkę to byś nie pytał czy była skoro jesteś bardzo dobrym pracownikiem

jkl

ja slyszalem ze te podwyzki mialy byc w lipcu

Tak

Jestem operatorem i jakoś o mnie zapomnieli

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 456.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 423, z czego 75 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 275 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.