Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

zxc z

niech wreszcie WYZNAWCY tego gościa otworzą oczy, na otwarcie umysłów nie liczę, bo skoro się jeszcze nie wypisali to winszuje inteligencji.

zxc z

tucholak to twardy negocjator. proponuje mniej niż pracodawa. brawooooooooooooooooo!

zxc z

na wczorajszym spotkaniu było dużo nieistotnych informacji dla zwykłego pracownika. Jakieś słupki,wykresy, rodziny. Napełnianie głowy bzdetami "młodym" pracownikom oto filozofia P. dyrektor. W podtekstach "cieszcie się że macie pracę" .Nikt nie chciał tej nowej rodziny-damy ją Wielbarkowi, a dochodowe komody innym -bo oni biedni. za rok to my będzemy biedni i co wtedy??????

Mistrz
@zxc z

Zapytajcie ,,górę" czy fajnie się bawili za naszą kasę z socjalu?

Piłsudski
@Mistrz

Nie jedna albo jeden stracił dziewictwo w drugą dziure

odpowiadam
@Piłsudski

Skoro tak Cię to intryguje,to chyba sam lubisz jak Ci penetrują popielnicę......

wyłomny
@odpowiadam

Panowie ogarnijcie się. Ja już sam nie wiem kto kogo jedzie w kakao. Wyjaśnijcie mi to..... z całą pikanterią i ze szczegółami.

Pou

Jestem ciekawy tych podwyżek

Co pozostało

Co sie stalo ze dzis wypłata jest i to chyba nawet z premią bo jest nieźle .

Fredek
@Co pozostało

To dodatek i 9 % bonusa zadna premia uznaniowa to nie jest

Barbara
@Co pozostało

Jakieś marne te wypłaty

WESTowiec

A tym czasem na jednej z grup pracowników innego oddziału: "W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Rady Pracowniczej Spółki IK.. i związków zawodowych. Podczas spotkania przedstawiono wyniki za FY19, oraz przedstawiono sytuację ekonomiczną poszczególnych oddziałów. W temacie Pracowniczych Programów KAPITAŁOWYCH związki zawodowe (oprócz Dialogu) złożyły sprzeciw od propozycji pracodawcy dot. umniejszenia podwyżek o 1,5% z tytułu ich kosztu. Jako strona społeczna uważamy że ten koszt nie powinien być brany pod uwagę przy podwyżkach..........."

@WESTowiec

trzeba brać pod uwagę nie tylko 1,5 % lecz również 2% dokładany przez pracodawcę. I właśnie te 2% powinien płacić gruby związkowiec za zaniechanie walki o nasze realne podwyżki. AMEN

zaprzyjaźniony
@zxc z

Dziwi mnie tylko fakt, że jest jeszcze tylu pracowników którzy zasilają szeregi związku, który tak "mocno" walczy o dobra pracownicze.

Westowiec
@zxc z

Tak jak mówisz tylko te 1,5% to koszt pracodawcy a 2% koszt pracownika to realnie kolejne - 3,62% z pensji pracownika.

Tre

Czy będzie dziś wyplata

Wypłata
@Tre

Czy wplłynęła komus wypłata?

FC

Wiadomo już coś o podwyzkach

Alibaba

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić nastawienie osób pelniacych funkcje przelozonych do osób pracujących w przypadkach gdy to maszyna zawodzi a nie my

Pou

Kiedy będzie wypłata

@Pou

Czwartego dnia roboczego to można sobie policzyć

A bardzo mozliwe ze bedzie 3 dnia roboczego

Zxc z

Ciekawe czy na spotkaniu pani dyrektor się pochwali jakie bonusy i jakie wyniki finansowe miały inne fabryki. Ciekawe też czy grubas ze związków wytlumaczy jak to on za nami obstawał.

Gruby
@Zxc z

On powie, że nawet zarząd nie ma nic do gadania o kasie dla nas tylko Szwedzi

@Gruby

to po co sapie i bajki opowiada że u nas to i tak dużo zarabiają

@zxc z

jakby tego było mało to jeszcze składki ogarnia do siebie

Focus
@zxc z

Przeciez zwiazki w zakladzie to sciema. Glupi ci ludzie którzy płacą składki na tych nierobow.

Dtr

Czy będzie premia za październik?

Kasjer
@Dtr

Tak , tak jak i bonus roczny hahaha

Miki
@Dtr

Tak ale mususz ją sobie odebrać w pelecie na tartaku.

Jeszyk kowalewicz

Raszej nie w wielbargu bo to wuzek na Gasz

pracujący

Na początku każdy sobie chwali prace, a to że dobre stabilne warunki, a to że na czas wypłata, a to że liderzy, mistrzowie są spoko. Tak tak wszystko się zgadza na początku wszystko jest ok. Każdy chce się załapać na miejsce w ikei, bo tam jest fajnie, a ludzie maja ciężką sytuacje itp. Ale jest jedno wielkie ale. Pracujecie sobie miesiąc dwa trzy, staracie się z całych sił bo widzicie, że jest dobra praca i żeby była umowa na stałe itd. Pracujecie pół roku patrzycie na to wszystko i dochodzicie do wniosku, że chcecie się wznieść wyżej bo tutaj jest dobrze ale zawsze może być lepiej. Pracujecie rok już szukacie nowej pracy. Po roku może więcej zaczynają was wkurzać mistrzowie liderzy. Bo wy jako pracownicy z takim stażem musicie pracować super. Na setki jak nie chodzisz to już jest minus u mistrza. Starasz się o urlop to mistrz wjeżdża na ambicje, że na setke nie przyszedłeś to i urlopu nie dostaniesz, albo odwrotnie jak już się dostało urlop to na setke trzeba przyjść bo przecież miałeś urlop. To jest akurat urywek z tego co tu się dzieje. Większość ludzi w ikei myśli że oni nie muszą pracować bo inni mogą zrobić coś za nich. Do mojego lidera nic nie mam na prawdę spoko, wszyscy na nim psy wieszali, że taki, nie taki, jak się z nim pogadało to zobaczyłem, że spoko gość. Mistrz hmm jak to mistrz zrobi wszystko, aby było dobrze dla niego. Nikomu nie życzę takiego mistrza jak ja mam. Najgorsi są zastepcy liderów lub mistrzow. Nie zdążysz z bramy wyjsc, a widzisz ze z ucha strzela do mistrza, i takie g.o.w.n.o jak on potrafi na Ciebie nazmyślać do mistrza ze Ty taki nie taki. I on Ci powie, że (usunięte przez administratora) ta robotę i on tego nie zrobi. Na nic się zdają tłumaczenia rozmowy. Powiem tak praca jest dobra, ale tylko na początku jak ktoś chce zacząć karierę pracowniczą. Ale dla osób starszych którzy dbają o dobre mniemanie nie polecam. Za dużo upokorzeń można zaznać od strony mistrzów kierowników i ludzi na wyższych stołkach.

DziadzioJaga
@pracujący

Pracowałem pól roku w tej przedziwnej firmie. Zgadzam się w 100% z ,pracujący,. Lampka zapala się szybko ale jest chwila" może będzie lepiej ". Niestety szkoda czasu,wysiłku i tego o czym wielu zapomniało- SZACUNEK , jak i ADEKWATNE wynagrodzenie. Można zaciskać zęby ale czy warto? Powtórzę się , praca dla desperatów i masochistów

pikuś

co to za afera na tartaku z peletem ?

@pikuś

AFERA ??? Ktoś po prostu wyrównał sobie brakujący bonus roczny.

Malanowski
@zxc z

Ludziom nie płacą stażowego, premi i tego bonusu co obiecali to ludzie sami sobie biorą to normalne

9latstażu.trochęwidziałem.

Audyt Go NoGo się zbliża a tu nic nie działa.. Hahaha. Odpowiedzialni za swoje obszary mają wyebae (większość kierowników i mistrzów) bo ktoś inny za nich to zrobi... Hahaha. Uwielbiam ten zakład, ten system. Aby hajs się zgadzał ???????? Pozdrawiam uczciwych.

Tomi77

Nawet ok. Praca nie jest jakimś fenomenem, ale idzie się przyzwyczaić. Najpierw jest ciężko, potem dopiero się człowiek ogarnie i na taśmie sobie spokojnie radzi.

trytytek
@Tomi77

Miałem podobnie, na początku dużo do ogarnięcia, ale potem już na spokojnie, trzeba tylko wejść w temat i wszystko robi się jasne, fajna praca ogółem

@Tomi77

na taśmie to i małpę postawi i pokaże co i jak wkładać

9latstażu.trochęwidziałem.

Żeby znaleźć pracowników 20-22 a żeby znalesc pracownikuw wystarczy 14...

ok

Sama praca nie jest zła, szybko nauczyłem się co i jak i robię co do mnie należy

Sporo jest zespołów - m.in. inżynieria produkcji, wsparcie - finanse, kadry itp., każdy ze sobą współpracuje i jest dobry przepływ informacji przez co wykręcane wyniki są co raz lepsze! A najważniejsze, że szanują pracownika, nie to co w innych firmach branżowych

@Marek

gdzieś ty to wyczytał. w poradniku dobrego KOMUCHA

Tu wpisz nick
@Marek

Szanowanie pracownika? Na którym dziale Tak jest?przeplw informacji niby dobry? Kazdy dział narzeka na poprzdni ze nie robi tego czego pptrzeba tylko to z czego ma metry. A wyniki kosztem ludzkich rąk.

Mii
@Marek

Chyba że Ciebie szanuja???? Nieźle koloryzujesz????. Wyniki może i dobre, ale co z tego skoro premii nie ma już od dłuższego czasu. Setek na GB również brak, nie wspominając już o 9% bonusie w grudniu,naprawdę kupa kasy ????W tym roku wypłaty będą zajefajne na święta, napewno każdy będzie szczęśliwy ????

Administrator gowork
@Marek

Hahaha no jaja jak berety

on

Podpisałem teraz umowę na 9 miesięcy, zdecydowałem, że po okresie próbnym chcę zostać, podstawa całkiem ok, no i miło, że są premie

ona

Chyba w biurze

@on

Na jakim stanowisku pracujesz? Bo na produkcji premii dawno nie było

pracujący

Mam podobną sytuację, ale podpisałem umowę wcześniej. Jestem operatorem i wszystko jest ok

Kalafior

Hahaha dokładnie , premi nie ma i nie będzie no chyba że na górze za te pisanie komentarzy pozytywnych

sajgonka
@Kalafior

Premia uznaniowa, więc wiadomo, że każdy nie dostanie, ja w tamtym miesiącu dostałem, więc czuję się doceniany, ludzie starajcie się, a wtedy dopiero można na coś liczyć

papadens
@sajgonka

Ja (usunięte przez administratora) o jakiej ty premii mówisz ?! Przecież już od kilku miesięcy nie było żadnej premii !!!! Jeżeli ty dostałeś to albo jesteś wazelinka, albo kapo.

Robol

Po pracujesz jeszcze z 5 lat w tym systemie to pogadamy

Mii
@sajgonka

To nieźle musisz strzelać z ucha skoro jako jedyna osoba z zakładu dostałeś premie.

robotny
@pracujący

mam zapytanie: dostałeś operatora po 3 miesiącach próbnego ?

Administrator gowork
@robotny

Te wszystkie pozytywne komentarze pisze biuro

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.