Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Witam. Czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie tego czy wracamy do pracy po tych 2tygodniach czy po świętach

Żeby po majówce wrócić to będzie dobrze:/

Wik

Ten przestój to urlopy czy coś innego?

ZiGi
@Wik

Wolne od pracy które nie jest podbierane z urlopu wypoczynkowego. I tylko z dobrej woli pracodawcy płatne 100%

Xz

No jeśli cała fabryka stoi to i biuro również.Dlatego stąd te pytanie czy z biurą się ktoś pojawi i powysyla wypłaty na czas.Bez zbędnych komentarzy nie mogło się obejść oczywiście!!!

Ff
@Xz

Biuro funkcjonuje. Przynajmniej BHP i kadry. Wiem bo wczoraj kontaktowałem się z panią Monika od BHP.

MR@

Cześć.Czy wiadomo coś,mówili może o wypłacie?czy wypłaca nam w przyszły piątek kasę 3.04.

Nie jeżdżę
@MR@

A czy przez te wszystkie lata nie wypłacili? Tak jak zawsze wypłata będzie na czas.

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

@biurowiec dziękuję za info.

Ikea bbb

Normalnie pracujecie ludzie ?

Lider
@Ikea bbb

Zamknięta ikea na razie na 2 tygodnie

Ile wynosi pierwszy prog dodatku świątecznego?

Adi95

Jestescie tak traktowani jak sobie na to pozwalacie. Jestescie tylko glupimi robolami ktorzy potrafia tylko narzekac ale brak wam odwagi zeby zwolnic sie lub przeciwstawic. Wiec przestancie narzekac bo sami jestescie sobie winni.

J

Nie muszą płacić 100%.

Holo

Nie muszą płacić 100%. Nie mogą również wysłać nas na urlop. Niezgodne z prawem jest przymusowe wysłanie na urlop, który nam się należy, chyba, że jest to zaległy urlop. Wtedy pracodawca może Cię na niego wysłać. Jeśli padnie decyzja o urlopie potrąconym z "naszego" to nie pohamuje się i poinformuję o tym inspekcję pracy.

Xoxoxo

Czy wiadomo coś odnośnie przestoju w pracy?

Mmm

Czy cos wiadomo o tej Pani z pakowni co pisał ktos wcześniej?

A ta z pakowni z której jest zmiany

Iwcia

Snepid powinien sie tym zajac skoro maz dopiero wrocil to musi byc pod kwarantanna tak jak cala ich rodzina, chore dyrektor pozwolil co to ma byc jakby sie za niego wzieli to napewo by udal ze nic nie wie o sytuacji za swiadome zarazenie zycia I zdrowia grozi 8 lat, przy takim postepowaniu choroba jest nieunikniona

Volkswagen w Poznaniu przerywa produkcję pierwsze 2 tygodnie mają 100 procent płatne taki dodatkowy urlop tam związek Solidarność chroni pracowników

John Polak
@Tomek

Tak powinno być ale nie w IKEA tutaj związki są w kieszeni siedzą cicho bo blisko do koryta

Tucholak
@John Polak

Tucholski nie jest w stanie nic załatwić, chyba ze coś do jedzenia:) Co mu powiedzą to przyklepie. Nie liczcie na niego ani na zadnego związkowca.

Duda

Prędzej czy później góra za to poniesie konsekwencje ! Jak ta lekarka zarażona poszła ludzi leczyć nie odpowiedzialnie to mało powiedziane !!!

John Polak

To jest paranoja teraz pracować sklepy Ikea pozamykane havsta nie schodziła przed wirusem to teraz tym bardziej magazyn pełny wynajęty też chyba naprawdę nie ma komu Rządzić w wielbarku ! Dać pracownikom urlop płatny i bezpłatny a najlepsze wyjście L4.

@John Polak

No teraz po spotkaniu nagle okazalo sie ze magazyny nie sa pelne, ciekawe kto je tak rozkupil, masakra piora ludziom mozgi jak moga zamiast zadbac o pracownikow bo tylko dzieki nim ten zaklad jest

Jurek
@Iwcia

Jak mogą być pelne magazyny skoro sprzedaż cały czas pracuje i coraz więcej tam siedzi ludzi w tym biurze ??? Niby nie ma sprzedaży a coraz więcej zatrudnionych dziewczyn tam siedzi???!! Blad w zarządzaniu czy mydlenie oczu?

Zenek
@Jurek

Połowę z tego biura dać na produkcję wymyślają tylko (usunięte przez administratora) jeszcze im za to placa na linie dawać ich niech wkładają po trzy elementy skończy się kawka

Qw
@Iwcia

Zakład ma gdzieś pracowników my jesteśmy od zapierdalania wystarczy ta podwyżka 50 gr brutto siedzą sobie w klimatyzowanych biurach i się znasz śmieją ale na was też przyjdzie pora was ten wirus też dopadnie.nagle magazyny (usunięte przez administratora)

Basia
@Zenek

Tez uważam ze ich tam za duzo no ale tak jest jak nikt ich tam nie pilnuje, siedzą i piją kawkę a dać ich do roboty pod okiem kerownika

Operator

Póki rząd nie podejmie decyzji żeby wstrzymać pracę fabryk powyżej 1000 osób to będziemy pracować aż dojdzie do grupowego zakażenia Ikea nie dba o pracowników więc sami musimy o siebie zadbać

@Operator

Mają dać po 2080 brutto za siedzenie w domu tylko jak długo? byłam w sklepie a tam szok 1kg piersi za 31zl a co będzie za miesiąc

Mlody

Trzeba mieć dobre dobre plecy żeby gnać hołotę to do roboty i mało i mało

Wizja i misja IKEA umarła razem z Kampradem.... niestety

GOŚĆ

Nie tylko u was taki cyrk w Konstantynowie to samo dopiero wczoraj po interwencjach pracowników pojawiły się płyny do dezynfekcji.panie z BHP tłumaczyły że zamówione ale dostawca nie miał,(jakby wirus pojawił się 2 dni temu).U mnie mały sklepik koło domu jest lepiej zabezpieczony i zaopatrzony w środki niż zakład produkcyjny!!! Chyba według zarządu meble z IKEA to towar pierwszej potrzeby.

Stachura dzons

Jak to się stało że pani z pakowni w czerwonej koszulce nie jest na kwarantannie??

Leon
@Stachura dzons

Już parę osób wysłali z tej zmiany do domu reszta już na pewno też zarażona wszyscy powinni być w kwarantannie!!!!

@Stachura dzons

Ciekawe czy to z tej zmiany wnuczka wróciła z Włoch ? Duża część zmiany ma kaszel

@Kasia

A o jakiej zmianie mowimy I jaki dzial, domyslam sie ze pakownia?

@Stachura dzons

Powinien ktos zawiadomic sanepid jesli jest takie podejrzenie

Jasio

Zmiana A pakownia

@ Basia s...a wiadomo jakie sa progi dodatku świątecznego?

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.