Cemat Silicon SA

Opinie o Cemat Silicon SA

oksa

no właśnie, skoro są zmiany nocne to czy one są także w weekendy? przede wszystkim interesuje mnie jakie są warunki finansowe właśnie tKICh zmian nocnych

jaros75

JAK BYŁA EWKA I ANKA to była PRACA w szczególosci na noce ile wódki sie wypiło!@!!

chudy

Daje, ale w firmie Cemat70 a nie w Topsilu. Nie mylmy pojęć.

matis

Dokładnie Konrad ma rację.Tym bardziej ,że w firmie równoległej Cemat 70 przez ostatnie lata były już 4 podwyżki,niewielkie wprawdzie ,ale były.A tak psioczyli na Pana Wojtka dawnego prezesa. Zobaczymy ile ten nowy na daje.

Konrad

Ucok o czym Ty bredzisz,pracownicy nie otrzymali żadnej podwyżki od prawie 10 lat.Policz sobie rewaloryzację roczną nawet najniższą np. emerytów 30zł rocznie pomnóż razy 12 miesięcy przez 10 lat i będziesz wiedział ile są stratni Ci ludzie. Ludzie,którzy są zawodowcami w swoim fachu i nie znalazłbyś za nich nigdzie zastępstwa.To nie jest fabryka pączków.

maniuś

A o czym tu pisać? O dziadostwie ...

KRÓLAK ADAM

A GDZIE CHRZANOWSKI DALEJ ROBI LODY TECHNOLOGOWI?????

hutek

Witajcie, nie mogę dopatrzeć się strony firmy - znalazłem tylko maila, na którego polecają kierowac sprawy marketingowe marketing@cematsil.com.pl - czy ktoś wie, czy ten email jest aktualny? Na niego wysłałem moje CV i nie dostaje potwierdzenia odbioru - ktoś ma jakieś inne "narzędzie kontaktu" z firmą Cemat Silicon ?

stary

a gdzie związki? ciekawy jestem czy znajdzie się odważny żeby odpowiedzieć :)

dbomb

Macie może jakieś informacje dotyczące ewentualnych NADGODZIN? We wszystkich firmach sie z tym borykałem i pytanie, czy w Siliconie są one płątne?

"Przyjaciel" z Bielska

Dajcie mi jakieś konkretne namiary na tego muzułmanina, waszego "szefa". Mam z nim rachunki do wyrównania.

dólan

Ogólnie jak nie ma nic lepszego można pracować. Ludzie przyjaźni w miarę ok. (usunięte przez administratora) Pieniądze jak na warunki Warszawy słabe, zero podwyżek. Podwyżki są dla kierownictwa, jak i zacne pensje. Np pan kolega prezesa dostaje na start 10 razy większą pensję niż przeciętny pracownik umysłowy, samochód, tel laptop itp. Jeżeli nic nie ma, można tu pracować. Jeśli macie inną ofertę, lub myślicie o przejściu z swojej firmy do topsil, to odradzam :)

Rufi

Usprawnia 40-letnie pullery?Chyba reanimuje?

ddd

Świat stoi otworem! Idź szukać pracy i zacznij zarabić. Ale przypuszczam że jako cieć nie zarobisz więcej niż 9,5 na godzinę. A jak stać cie na więcej to pokaż że jesteś gość.

anonim GALL

nic, siedzi jako inżynier i usprawnia pullery

doniu

Ta firma to syf!! Tym w biurach poprzewracało się w głowach. Magazynier, który jeszcze rok temu składał kartony, chce być planistą i to w dodatku za 6k miesięcznie!! A my na produkcji za marne 9,5 zl/h tyramy na tych darmozjadów.

anonim GALL

Tak, istnieje. Kieruje nim teraz Elcia [usunięte przez moderatora]

Rufi

Czy istnieje jeszcze wydział monokrystalizacji?

Gruby Rycho

Co prawda, to prawda!

koszmar koszmar koszmar. tyle napiszę, na dzień dzisiejszy, po 11 latach pracy. brak organizacji, brak podwyżek, i cwaniactwo ze strony pracodawcy. nie polecam, szkoda zdrowia. zarobki coraz mniejsze.

nieznajomy

dziękuję za odpowiedz, kolejne mile widziane ;)

gość coś

na wejście podstawa w granicach 1,8tys ( praca w trybie 3y zmianowym 6-14, 14-22, 22-6 start nd-pn schodzisz w pt rano, przerwa 1godzina po 4ech godzinach pracy) plus nadgodziny(sobota) setki jeśli są zamówienia to spokojnie 2,1 -2,4 (umowa o dzieło) , bonus, premie - umowa na stałe to ok 300-400zł wiecej co miesiąc ładują karte miejska na dwie strefy, kawusia herba kremy do rak , mydla, przydział miesieczny, czyli kwiecien/maj-pazdziernik/listopad , potem zero nadgodzin, czeste postoje,a czasem zwolnienia ( tyczy się to niektórych działów: polerowanie, szlifowanie itp) generalnie spoko , miła atmosfera ale na niektórych działach trzeba dżwigać dość sporo dlatego pracują tam sami faceci. pozdrawiam

sadam

Co masz na myśli? Z chęcią poczytałbym co słychać w tej firmie, bo może będę w niej pracować.

doll

źle się dzieje w państwie duńskim

dorota256

zatrudnisz się tam zarobki ok ....potem postój 6 miesięcy .a potem aut....i szukaj sobie pracy albo propozycja za pół tego ......!!!!!!!!!!!!

Firma jest bardzo przyjazna pracownikom. Warto tam pracować :)

wili

czy ktos jest w stanie cos o tej firmie opowiedziec?

Zostaw opinię o Cemat Silicon SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cemat Silicon SA