Opinie o Cemat Silicon SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cemat Silicon SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cemat Silicon SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cemat Silicon SA w Warszawa

Czy pracodawca Cemat Silicon SA organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Były pracownik Nowy wpis

Ta firma już nie istnieje od 2020 roku. Wcześniej została wykupiona i systematycznie "dojona" przez duńską firmę Topsil S.A.

Arek Nowy wpis

@Ivo Możesz jaśniej napisać o co chodzi? Interesuje mnie praca w firmie dlatego dopytuję.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Cemat Silicon SA?

Ivo Nowy wpis

Tam już wiatr po pustych halach gwiżdze.

Remiks

Czy firma funkcjonuje normalnie?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Cemat Silicon SA? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
oksa

no właśnie, skoro są zmiany nocne to czy one są także w weekendy? przede wszystkim interesuje mnie jakie są warunki finansowe właśnie tKICh zmian nocnych

jaros75

JAK BYŁA EWKA I ANKA to była PRACA w szczególosci na noce ile wódki sie wypiło!@!!

chudy

Daje, ale w firmie Cemat70 a nie w Topsilu. Nie mylmy pojęć.

matis

Dokładnie Konrad ma rację.Tym bardziej ,że w firmie równoległej Cemat 70 przez ostatnie lata były już 4 podwyżki,niewielkie wprawdzie ,ale były.A tak psioczyli na Pana Wojtka dawnego prezesa. Zobaczymy ile ten nowy na daje.

Konrad

Ucok o czym Ty bredzisz,pracownicy nie otrzymali żadnej podwyżki od prawie 10 lat.Policz sobie rewaloryzację roczną nawet najniższą np. emerytów 30zł rocznie pomnóż razy 12 miesięcy przez 10 lat i będziesz wiedział ile są stratni Ci ludzie. Ludzie,którzy są zawodowcami w swoim fachu i nie znalazłbyś za nich nigdzie zastępstwa.To nie jest fabryka pączków.

maniuś

A o czym tu pisać? O dziadostwie ...

KRÓLAK ADAM

A GDZIE CHRZANOWSKI DALEJ ROBI LODY TECHNOLOGOWI?????

hutek

Witajcie, nie mogę dopatrzeć się strony firmy - znalazłem tylko maila, na którego polecają kierowac sprawy marketingowe marketing@cematsil.com.pl - czy ktoś wie, czy ten email jest aktualny? Na niego wysłałem moje CV i nie dostaje potwierdzenia odbioru - ktoś ma jakieś inne "narzędzie kontaktu" z firmą Cemat Silicon ?

stary

a gdzie związki? ciekawy jestem czy znajdzie się odważny żeby odpowiedzieć :)

dbomb

Macie może jakieś informacje dotyczące ewentualnych NADGODZIN? We wszystkich firmach sie z tym borykałem i pytanie, czy w Siliconie są one płątne?

"Przyjaciel" z Bielska

Dajcie mi jakieś konkretne namiary na tego muzułmanina, waszego "szefa". Mam z nim rachunki do wyrównania.

dólan

Ogólnie jak nie ma nic lepszego można pracować. Ludzie przyjaźni w miarę ok. (usunięte przez administratora) Pieniądze jak na warunki Warszawy słabe, zero podwyżek. Podwyżki są dla kierownictwa, jak i zacne pensje. Np pan kolega prezesa dostaje na start 10 razy większą pensję niż przeciętny pracownik umysłowy, samochód, tel laptop itp. Jeżeli nic nie ma, można tu pracować. Jeśli macie inną ofertę, lub myślicie o przejściu z swojej firmy do topsil, to odradzam :)

Rufi

Usprawnia 40-letnie pullery?Chyba reanimuje?

ddd

Świat stoi otworem! Idź szukać pracy i zacznij zarabić. Ale przypuszczam że jako cieć nie zarobisz więcej niż 9,5 na godzinę. A jak stać cie na więcej to pokaż że jesteś gość.

anonim GALL

nic, siedzi jako inżynier i usprawnia pullery

doniu

Ta firma to syf!! Tym w biurach poprzewracało się w głowach. Magazynier, który jeszcze rok temu składał kartony, chce być planistą i to w dodatku za 6k miesięcznie!! A my na produkcji za marne 9,5 zl/h tyramy na tych darmozjadów.

Zostaw merytoryczną opinię o Cemat Silicon SA - Warszawa

Cemat Silicon SA