Telewizja Polska S.A. TVP Info

Opinie o Telewizja Polska S.A. TVP Info

TOMI

w tylewizji jest najochydniejszym programem jaki oglądałem w moim prawie 60-letnim życiu jak tak można poniżać ludzi manipulować obrazem to jest żałosne .....dziennikarze opamiętajcie się czasy komuny i cenzury minęły !!!!!

Polak i europejczyk

Czy Pan Rachoń jest waszym dziennikarzem czy kabareciarzem - to co prezentował dziś w programie "Minęła 20" w "rozmowie" z indywiduum Wojciechem Cejrowskim to jest kpina a nie dziennikarstwo ! Te jego głupawe miny i głupawe komentarze predysponują go do udziału w kabarecie a nie w państwowej telewizji - wstyd !

bezPoważania

Mieli byście nieco taktu i kultury i darowali sobie ciągłe powtarzanie bluzgu Michnika w godzinach gdzie przed odbiornikami mogą być dzieci. Potraficie tylko żebrać o abonament a ja się pytam ZA CO ? Za taki prymitywizm !!!! bez Poważania SJ

Temat firmy Telewizja Polska S.A. TVP Info ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o Telewizja Polska S.A. TVP Info - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telewizja Polska S.A. TVP Info