Opinie o Telcenter Marcin Jeszka w Pszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Telcenter Marcin Jeszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Telcenter Marcin Jeszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telcenter Marcin Jeszka w Pszów

Kasia Nowy wpis

Ale każdy u Was ma umowę tak?

252 Nowy wpis

to prawda, nikt się dawno nie wypowiadał, to może w sumie świadczyć o tym, że w firmie faktycznie dobrze się dzieje i nie ma na co narzekać :) faktycznie różnie bywało, ale teraz słuchy dochodzą, że jest ok i nawet mają pojawić się niedługo nowe oferty

ppppppppp Nowy wpis

Panie (usunięte przez administratora)po prostu SKRĘCAŁ pan ludzi a teraz robi to pan z pracownikami zresztą nie ma co tu się dziwić jak się podpisuje nie uczciwe umowy i takiej metody się nauczyło i wpaja się taką samą metode swoim pracownikom to GRATULUJE GŁUPOTY!!!!!!!!!!!!

NICK Nowy wpis

Przypominam Panie (usunięte przez administratora) że tutaj umieszcza się opinie na temat pracodawcy i miałem zamiar wystawić ją tylko raz ale pana wysoki poziom zmusił mnie to tego że ponownie muszę napisać na temat Pańskiej firmy i współpracy z nią. To że Pan (usunięte przez administratora) wchodzi na taką stronę z opiniami pracodawcy i komentuje własną działalność również działa na jego niekorzyść za niedługo pewnie pojawi się mnóstwo napisanych przez niego komentarzy jaka to firma jest super. A poza tym Panie (usunięte przez administratora) nie było mowy w tej pseudo umowie że mam na koniec wyrazić na temat firmy opinie Panu "w twarz" dlatego nie musi się Pan zniżać do mojego poziomu i niech Pan pomyśli między innymi jak tu kogoś oszukać i jaką nową bajkę wymyślić żeby wstrzymać się z wypłatą pieniędzy. Wcześniej napisałem tylko swoją opinie na temat firmy i współpracy z nią i logiczne że Panu (usunięte przez administratora)i się ona nie podoba ale warto w takim razie wyciągnąć wnioski na przyszłość i nie robić takich "ceregieli",Moja opinia jest po to żeby człowiek który zastanawia się nad podjęciem współpracy z tą firmą mógł z niej skorzystać aby nie zmarnować swojego czasu tak jak ja to zrobiłem, a oszukanych jest pewnie mnóstwo zresztą przypominam wcześniej firma nosiła nazwę TKM GROUP polecam poczytać opinie pod tą nazwą tej samej firmy, Pan (usunięte przez administratora) tam z tego co czytałem też pokazał swój "wysoki poziom", a w kwestii insynuującej przez Pana (usunięte przez administratora)że myślę tylko jak zarobić a się nie narobić to po pierwsze nie będę panu stwarzał konkurencji, a po drugie nie powinno Pana obchodzić co będę robił w przyszłości a raczej już robię. Pozdrawiam wszystkich szukających uczciwej pracy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Telcenter Marcin Jeszka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Powiem krótko zwięźle i na temat. Śmieszy mnie twoja wypowiedz bo jeśli nie powiedziałeś tego mi prosto w oczy to dla mnie jesteś zerem. Nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu. Nie powinno cię obchodzić co robiłem wcześniej bo to chyba moja sprawa. Ze swojej strony życzę ci powodzenia w myśleniu jak zarobić a się nie narobić.

NICK

W połowie września zmieniono nazwę firmy która pozyskuje klientów dla Telekomunikacji NOVUM na ul. Raciborskiej 48 w Katowicach na IT Telcenter z TKM GROUP , liczne negatywne opinie można zobaczyć na temat tej firmy pod tamtą nazwą. Zmiana nazwy to pewnie jeden z powodów który przyciągnie nowych pracowników których można oszukać na pieniądzach obiecując inną ilość pieniędzy przy nawiązywaniu współpracy a w ostatecznym rozrachunku wypłacać całkowicie inną. Możliwe że już wcześniej zmieniano nazwę ale to są tylko moje przypuszczenia. Jest to firma w której jest straszny nieporządek kierownik (usunięte przez administratora)sam się gubi w tym co robi, udając przy tym ?mega cwaniaka? z którego momentami chciało mi się śmiać prosto w oczy. W pracy tej nie jesteś kurierem tak jak to jest w licznych ogłoszeniach tylko przedstawicielem a wręcz akwizytorem (tak zwany chwyt reklamowy) na początku dostaniesz umówione umowy lecz z czasem to się zmieni będą próbowali robić z ciebie "debila" wmawiając że są umawiane wymyślając sobie godzinny w których masz być u klienta a w między czasie dawać instrukcje jak sobie radzić z sytuacją gdy nie są umawiane po prostu śmiech na sali, a w sytuacji gdy klient nie wie "o co chodzi" naprawdę ciężko aby podpisał umowę z Telekomunikacją NOVUM, a wtedy ty tracisz własne pieniądze na paliwo, telefon, amortyzacje samochodu itp. Ogólnie w pracy tej będziesz miał wyniki jeśli będziesz podawał się za Telekomunikacje tą prawdziwą do której ludzie mają zaufanie to samo tyczy się telemarketerów, zresztą w pewnym momencie współpracy kierownik (usunięte przez administratora)z uśmiechem na ustach powie ci o tym że aby mieć dobre wyniki musisz dobrze okłamywać klientów na szczęście nie dałem się zbałamucić dlatego zakończyłem współprace z tą ?pseudofirmą?. Więc jeśli umiesz kłamać i lubisz oszukiwać ludzi jest to praca idealna dla ciebie, tylko należy pamiętać że pan Piotr też kiedyś był kurierem i z jego wypowiedzi i licznych opowieści można zrozumieć że był w tym "mistrzem", konsekwencje tego można było zauważyć przy moim ostatecznym rozrachunku z firmą i w problemach przy każdej wypłacie pieniędzy. Ogólnie odradzam prace w tej firmie. Panie Piotrze życzę dalszych sukcesów w oszukiwaniu pracowników może dojdzie pan do takiej perfekcji jak z klientami, ale to nie pana winna, takie czasy najważniejsze są cyferki ilości umów. Duża rotacja pracowników oraz fakt iż ogłoszenia z tej firmy można zobaczyć nawet po kilka razy w tygodniu powinny potwierdzić moje słowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Telcenter Marcin Jeszka - Pszów

Telcenter Marcin Jeszka
4.8/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Romualda Traugutta 4
    44-370 Pszów