Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Zatroskany

Panie T. B bo napewno to Pan pisze aby być dyrektorem trzeba mieć minimalne pojęcie o prawie pracy w Marwice nie uczyli? A mianowicie regulamin owy nie ma podstaw prawnych to raz, dwa wypłata w polskim kodeksie musi następować przynajmniej raz w miesiącu to dwa a owy miesiąc dawno minal, regulamin to nie aneks, i za każdy dzień powinny być naliczone odsetki wg prawa które nigdy nie były wypłacone a to nie pierwszy raz gdzie wypłata nie wpływa na konto na czas także radzę przeczytać prawo pracy dokładnie pozdrawiam serdecznie

aaa

A ja powiem tyle , jesli ktos lubi duzo pracowac ,a malo zarabiac, to jest to wymarzona praca...:]

asd
@aaa

Zarobki w granicy 3.5 - 4.5 tys na vendingu nie są małymi zarobkami, a myślę, że jednymi z wyższych w tej branży na tym stanowisku.

@asd

może nie jestem na bieżąco , ale te zarobki to kwota brutto... dobrze rozumiem?

@aaa

Albo dużo pracować i nie dostawać wynagrodzenia to faktycznie to praca marzeń, jestem w szoku, że w państwie niby prawa nie przestrzega się żadnych zasad.... Chcą więcej więcej, terminowość bo to bo tamto, trzeba więcej naprawiać, więcej dokładać, nie jeździć samochodem itp itd natomiast jak przychodzi ostatni to echo trzeba się pytać o wypłatę, trzeba być mega (usunięte przez administratora) żeby w państwie w tym czasie na takie coś sobie pozwolić i myśleć że ludzie to idioci

asd
@kolo

kwota netto, na rękę chłopaki tyle zarabiaja

Ubezpieczebie grupowe? Premie swiateczne? Multisport? Znizki? Na cos mozna liczyc??

Zmuszony odejść
@123

Na nic.....ta firma to już wielkie DNO a raczej statek bez dna.Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Z tygodnia na tydzień jest nas coraz mniej.Wykończyli nas niestety nasi nieudolni szefowie. Zamiast rozwijać firmę to patrzą nam na ręce. Trzeba odejść bo to już koniec.... konkurencja nie śpi i niestety zostali najwięksi gracze z dobrą jakością ....Spec, Delikomat. Kiedyś byliśmy nr 1. Teraz RIP :( żal

@123

Tak na nie wypłacona wypłatę w terminie... Zero jedne zero socjalu na vo możesz liczyć nadlugi przez tą firmę

Ale po co???

Witam pracowników obecnych i byłych. Czytam sobie komentarze od początku. Kiedyś pisaliście, albo ktoś pisał jacy Ci ludzie są źli... jak źle traktują ludzi (usunięte przez administratora) ku... itp. teraz piszecie ze 2-3lata temu było lepiej. Wydaje mi się ze to coś z wami jest nie tak. Bo czegoś tu nie rozumiem. Żyjemy w takim kraju, że nikt nikogo na pewno nie trzyma. W czym problem?? Jeśli pracujecie dobrze i solidnie, zarabiacie dobrze. Są ludzie, którzy odeszli, mając ogromne doświadczenie i co? Po okresie próbnym konkurencja im podziękowała. Oni pewnie tez są źli i nie uczciwi, bo jak można rezygnować z tak doświadczonych ludzi, znających branże... ohhh i ahhh. Długi staż nie czyni Cię już fachowcem i znawca... chęci moi drodzy.. chęci. A jak to czytam, wydaje mi się że tego tu brakuje. Każdy chce zarabiać dużo, a pracować mało. Ale te czasy już się skończyły i myśle ze Ci wszyscy nie zadowoleni, powinni przyjść i o tym porozmawiać. Ale po co? Lepiej tu pisać bzdury, a przy swoim kierowniku mówić tylko o tym jak to ich koledzy to wala w (usunięte przez administratora) Firma idzie na dno, jak czytam wyżej, a dziesiątki nowych aut, nowe sytemy zarządzania, nowe siedziby i tysiące urządzeń w całej Polsce. Może ta firma się przygotowuje? Układa po nowemu, bez okradania Państwa i pracowników. Każdy ma umowę o prace, składki odprowadzane w całości od zarobków, wszyscy tak robią?? Polecam literaturę na temat Vendingu i statystyki firm. Na którym miejscu jest Ploh? Może o tym porozmawiajmy. Ale po co, przecież tu pracują idioci i lenie, siedzący i patrzący w monitor, żeby tylko wam zabrać... Podsumowując nigdzie lekko nie ma, a branża jest jaka jest. Ale każdy pracownik, który chce pracować i jest zaangażowany, nie jest pomijany i nie doceniany. Pozdrawiam

Rozal
@Ale po co???

Kolego powyżej, Myśle że portal ten służy do podzielenia się opiniami o pracodawcy i jakiejś małej dyskusji. Są one takie jakie są. Jednym się podoba, innym nie. Nie wiem skąd te oburzenie. Sam z własnej krótkiej przygody z tą firmą zadowolonym być nie mogę, ale osobom szukającym pracy bez doświadczenia polecałem. Uważam że chwalenie się tym że wszyscy mają umowy o pracę i odprowadzaniem składek jest nie na miejscu skoro nie płacicie zwyczajnie za nadgodziny co osobiście uważałem za największą wadę tej pracy( szczególnie że by robić co do mnie należy dobrze i sumiennie musiałbym tych nadgodzin natrzaskać sporo). Kilka lat temu rzeczywiście nie było normą uzyskanie umowy o pracę, dzisiaj nie stanowi to problemu, wiem co mówię. Podobnie wygląda temat z pakietami zdrowotnymi, multisportami i innymi benefitami. Osoby czytające szczere opinie dzięki temu mają możliwość przygotowania się na to co ich ewentualnie czeka podczas podejmowania współpracy, a ja osobiscie nie widzę by opinie te były jakoś przesadzone. Osobiście znalazłem prace z dużo lepszymi warunkami i benefitami i jestem zadowolony czego i Wam wszystkim życzę.

Ale po co???
@Rozal

Kolego, poprostu żal czytać co za bzdury tu ludzie wypisują. Może podaj jakieś przykłady, chodzi mi tu o oddział i dział. Bo pisząc ogólnie wprowadzasz ludzi w duży błąd. Ktoś szuka pracy jako serwisant lub magazynier a ty piszesz ze nie płaca za nadgodziny?? To jest ogromna bzdura bez podstaw. Pisz proszę konkretnie. Jak sam strwierdzileś, piszemy tu po to żeby przyszli pracownicy wiedzieli jak jest, Wiec pisz jak i gdzie jest. Pozdrawiam

Dobry CZłek
@Ale po co???

Ja tam niewiem ale za nadgodziny w tej firmię nie dostałem nawet złotówki a pracuję już tam jakiś czas!!!

Ruki
@Ale po co???

Zdaje mi się że jesteś tym nowym ( no już od prawie roku ) kierownikiem , bo tak zaciekle bronisz tego gniazda serwisowego dla firmy oczywiście nie dla chłopaków, ale wiedz ... nie warto... i wiem co mówie. Pozdrawiam starych z serwisu co tam jeszcze drzemią.

@Ale po co???

Odprowadzone składki, praca, zaangażowanie itp piękne słowa tylko jedno czego brakuje to olewanie prawa, nie wypłacanie w terminie wypłat...taki jest Ploh!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

Xxx

Co masz na myśli?

Firma tonie, oferty pracy sa, bo ludzie odchodza, brak inwestycji, brak handlowcow, brak czesci, brak maszyn, brak kasy no i auta, przebiegi 200 / 300 tys, firma ktora opiera sie na transporcie... Powiem szczerze, odchodze, nie polecam, poki sie nic nie zmieni to niedlugo bedzie do zamkniecia, wypadlismy z rynku i ciezko bedzie wrocic, szkoda pracownikow i wspanialych ludzi !

Chetny do pracy

I jak tam w firmie, duzo ofert pracy ? Firma sie powieksza ??

robo

A czy jest szansa zarabiać miesięcznie więcej niż ta podstawa 2200?

Xxx
@robo

Jasne i to duża. Chyba że ktoś jest nierobem i nie potrafi ogarnąć podstawowych obowiązków.

Filer
@robo

Pewnie, nawet dwa razy wiecej niz podstawa :)

marcin

Jaki jest zakres obowiązków Zaopatrzeniowca automatów vendingowych i jak wygląda jego dzień pracy? Pozdrawiam

Vendmaster
@marcin

Zaczynasz od której chcesz w ciągu dnia musisz zrobić 14 lokalizacji twoimi obowiązkami jest dbanie o czystość i uzupełnianie automatów wiadomo dbasz o samochód o towar i tak dalej robisz swoje Jedziesz do domu czy skończysz o 10:00 Czy 20:00 nikt ci nic nie powie

Kiero

Autostrada A2 40 km kierunek na Poznań, dzisiaj, wrzucam 5 zł wbijam numer przekąski za 2,80 i co i pojawia się napis, ze mam "wrzucić monetę". Dzwonię na stacjonarny, pracują do 17.00 i podają na numer komórkowy i co i nikt nie odbiera. Więcej mnie już nikt przy automatach tej firmy nie zobaczy.

Cola
@Kiero

Ja miałam lepszy nr dusze przycisk batonik , a tu info : dziękujemy i zapraszamy ponownie? Ani produktu, ani kasy??

Asd

Po prostu dzial handlowy ma zwiazane rece, we Wloszech firma ma sie dobrze, podpytajcie tych co byli. Ja wierze ze po nowym roku szef sie obudzi i zaczna sie wieksze inwestycje, nie mozna na wszystkim oszczedzac.

Darek-zegarek

Same zwózki , tracimy kluczowych klientów Saint-Gobain firma kolos , konkretne pieniądze i tu nagle trach i początek 2020 roku adie amigo.

Zniesmaczony

Hura pensja na czas,ale super normalnie jest się czym chwalić. Pensja się należy jak swini koryto, nie popadajmy w hurraoptymizm. Firma od lat mydli oczy,że dobrze będzie dobrze a dobrze nie jest i nie będzie do puki nie będzie inwestysji w nowe lub używane automaty. Części brakuje na tyle,że automaty z magazynów są rozbierane na części pierwsze do zera zostają tylko puste pudełka z którymi nie ma co robić. To ma być rozwój? chyba niedorozwój osób zaciemniających rzeczywistość !!!

Krzysztof
@Zniesmaczony

Co jest powodem braku rozwoju i inwestycji w firmie?

@Krzysztof

Wlosi zakazali zakupow, kasa poszla gdzie indziej, po nowym roku poodbno ruszamy grubo z tematem

Beata
@123

A na wynagrodzeniach dla pracowników też oszczędzają? We wrześniu pisaliście, że wypłata w PLOH będzie w ratach. To tylko w jednym miesiącu tak było?

@Beata

Wyplata cala i na czas, godna i mila ale z premia i z nadgodzinami, tylko wtedy staje sie oplacalna. Ja odnosze wrazenie ze PLOH po prostu upadnie, na wszystko jest zakaz.. Auta niby nowe, ale np ZG, Katowice uzytkuja auta ktore maja juz bardzo duze przebiegi i sporo lat, wymian nie bedzie bo limity . Ale ogolnie prace polecam, mi sie dobrze pracuje ????

jest ok

Pęsja jest kompletna, wszystko gra. Nie siać paniki panie i panowie ?

Filer

No to chyba nadszedl czas, info ze wyplata na raty w tym miesiacu...

Krzysztof
@Filer

A co takiego dzieje się w firmie? Sugerujesz, że firma ma kłopoty finansowe, czy taka sytuacja wynika z czegoś innego? Będę bardzo wdzięczny za wyjaśnienie.

Asd
@Krzysztof

Takie info od przelozonego, niestety ja nie mam dostepu do konta firmy, ale dla przyszlyxh pracownikow na pewno wazne info

zmęczony tą pracą

Witam jestem już zmęczony pracą w tej firmie, kiepsko z towarem, a kierownictwo nie radzi sobie z tym tematem. Konkurencyjna firma z Poznania daje rzeczywiście leprze warunki pracy zważywszy, że wchodzą na rynek Leszna oraz Rawicza i okolic.Perspektywa fajna już aplikowałem i z rozmowy jestem zadowolony/na .Kwestia czasu , że odbiją teren Ploha ponieważ w firmie Poznańskiej dział handlowy to na prawdę profesjonaliści i wiedzą jak podejść do klienta . Zaznaczam, że choćby podstawa umowy jest dużo wyższa aniżeli w Ploh . Polecam

Michu
@zmęczony tą pracą

A jaka wysokość podstawy i czy jest coś więcej od podstawy

@zmęczony tą pracą

Ale sciema. Chlopaki w AS nie zadabiaja wiecej od naszych fillerow, Vemat ? Spotkalem kiedys waszego nowego fillera, nie byl zachwycony, auto to stare renaut trafic.. Widzisz przewinalem sie przez branze vendingu i pare fajnych kontaktow pozostalo :)

Rafał
@zmęczony tą pracą

Rozumiem, że chcesz zmienić zatrudnienie, ale może mógłbyś napisać jeszcze kilka szczegółów dotyczących obecnej pracy? Interesuje mnie jak wyglądają targety jeśli chodzi o zrobienie premii i czy są trudne do osiągnięcia? Także inne dodatki takie jak szkolenia lub świadczenia socjalne są interesujące, więc chętnie dowiedziałbym się więcej. Możesz o tym napisać?

@Michu

Na vendingu zalezy od trasy, ale minum 3 to jest zawsze, sa tacy co maja i duzo wiecej... Na serwisie nikt Ci nie powie ile zarabia :)

Agata
@123

A na jakim rodzaju umowy pracujecie? Opiszecie też jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w PLOH? Składa się z jednego etapu? Dzięki za odpowiedzi

@Agata

Tylko i wyłącznie umowa o pracę jest takie zapotrzebowanie na rynku pracy i u nas w firmie że jeżeli chcesz pracować to będziesz pracować a szybko cię zweryfikujemy, praca też nie jest lekka czasem trzeba podźwigać zostać po godzinach ale jak się angażujesz to jesteś doceniany

Vemat

Vemat Poznański prowadzi rekrutację do vendingu na fillera i serwisanta - polecam leprze pieniądze, auta i sprzęt typu skaner, telefon i jest inaczej nie prosisz się o nic . Zapraszam serdecznie do współpracy.

@Vemat

A mozna na sam serwis? Vending to nudna rzecz.

Vemat

Jasne zapraszamy.

Janusz
@Vemat

Vemat niech sobie ciuła w Poznaniu i okolicach. Jak zdobędzie rynek Lubuski,Dolnośląski i Śląski to pogadamy !!!

Vem
@Janusz

Dziwisz się już weszli na rynek Leszna i Rawicz.

Demontaże

Katowice a teraz Mysłowice totalna cofka. Demontaże na porządku dziennym. Niepoważne traktowanie klienta i pracownika. Ten niby koordynator, to (usunięte przez administratora) nie koordynator. Nic nie potrafi zorganizować ani pomyśleć logicznie. Handlowcy od wieków nic nie robią. Brak części, brak nowości, a więc i brak motywacji. Dziwne, że chłopaki jeszcze tam pracują.

Michu
@Demontaże

Chyba nie w temacie bardzo jesteś bo akurat od jakiegoś czasu to jest więcej montaż niż demontaży.

Demo
@Michu

nie rozśmieszaj mnie....

Norbert

Witam To prawda,że Włosi chcą się pozbyć Ploh ?

@Norbert

Nie jest to prawda :)

oj (usunięte przez administratora)... , to się jeszcze zdziwisz

Łukasz,
@kolo

Coś wiesz bo raczej ciężko jest czegoś konkretnego się w tej firmie dowiedzieć.

@Łukasz,

Spoko, do końca tego roku będziecie jeszcze Plohem

Łukasz
@kolo

A po nowym roku? Chyba masz jakieś przesłyszenia.

Człowiek

A potem holp?

Anetta.

Witam. Właśnie jedziemy autostrada. No cóż dziecku zachciało się pić. Zjeżdżam y na zjazd stoji automat firmy Ploh. Wrzucamy nominaly do maszyny. I co robi maszyna pieniążki zabrała a napoju nie wydała. Dzwonię na infolinię. Brak odzewu. Więc dla Państwa informacji. Nigdy więcej nie skorzystamy z Państwa usług. Dla mnie to zwykle złodziejstwo. Jeżeli takim sposobem chcecie się odrabiać to sorry. W każdym razie zrobiłam zdjęcia i filmik i wyślę to gdzie trzeba. To tyle.

@Anetta.

Poda Pani nr automatu.

Autostrada A2
@Anetta.

Podaj filmik na (usunięte przez administratora) zobaczymy co tam ujrzałaś? Bo tylko gadacie, a nic nie działacie.

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. - Stare Babice

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 125 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.