Opinie o Green-Field PPHU w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Green-Field PPHU. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Green-Field PPHU o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green-Field PPHU w Zielona Góra

Julita Nowy wpis

@Szyderca, Twój komentarz nie wnosi wiele do dyskusji i nie jest zbyt pomocny, czy zechcesz go rozbudować? Masz jakieś powiązania z firmą Green-Field? Jak oceniasz jej aktualną sytuację? Już dawno na forum nie pojawiały się rzeczowe wpisy. Może będziesz w stanie odpowiedzieć na pytanie użytkownika @Andrzej?

Dobrze że uciekłem w porę Nowy wpis
@Julita

Nie potrzebuje bo nie istnieje hahahah. Właścicielka sprzedała sie ja k..... a teraz żałuje

Andrzej Nowy wpis

Czy firma potrzebuje pracowników?

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Green-Field PPHU?

Szyderca Nowy wpis

Wiesia żałuje hahahah

Ostrzeżenie

firma zaorana przez wielkie Z jednego trutnia mniej na rynku pracy, nie dajcie się teraz nabrać na firmę PHU PLOCH z siedzibą na ul.Zimnej bo ta wykupił strżepy Green Field i 0 rozwoju tam jest bo przeszli tam dwa niedorozwoje czyli Hul i Walicki z Green Field więc uwaga omijać !!!

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Julita

@?@Fotka tvtreść regulaminu możecie znaleźć klikając w link: http://www.gowork.pl/regulamin W przypadku dalszych wątpliwości lub też jeśli uważacie, że Wasz wpis został usunięty bezpodstawnie, bardzo proszę o kontakt z administratorem portalu. Kontakt znajduje się w treści regulaminu.

Fotka tv

93 opinie były ostatnio teraz jest już tylko 54 o co tu chodzi i dla kogo jest to niewygodne bo powoli zaczynam wątpić w wolność mediów internetowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

?

Hmm .. Pisanie prawdy to naruszenie regulaminu?

Julita

@Prawdziwa opinia!!!jeśli zniknęły niektóre z opinii, to oznacza, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Na wątku jest miejsce zarówno na wpisy osób, które są zadowolone z pracy w firmie, jak i tych które mają do pracodawcy zastrzeżenia. Jednak wpisy te nie mogą naruszać regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu.

Prawdomówny

podobnie jak na serwisie wyzysk i nic więcej, dwóch idiotów opisanych wyżej nie oszczędza nikogo!!!!

V

Pytanko, jak wygląda praca na magazynie? Godziny/zarobki? Bo widze że poszukują na magazyn.

Julita

Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca w firmie oraz o Waszych opiniach na temat tego pracodawcy, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu portalu.

zabawne

Haha... Przygotowane sporo stanowisk bo nie ma murzynów do roboty za darmo. Już nie dopisujcie sobie tutaj pozytywnych opinii aby zwabić nowych pracowników, nikt już się nie da nabrać na pracę za darmo. Niech Waldek i Krzysia stają na serwis i zasuwają a nie biorą pieniądze za podpierniczanie ludzi.

Obiektywny
@zabawne

Jaka praca za darmo? Przecież niema ludzi którzy pracują za darmo chyba,że ty byłeś wyjątkiem!!! Tak na marginesie Ploh z tego co wiem czarnoskórych pracowników narazie nie zatrudnia.

Zorientowany w temacie
@Obiektywny

Albo Ty jesteś taki durny albo kimś z kierownictwa w tej firmie !!! Powyższe opinie mówią same za siebie. Ja poprostu umiałem liczyć i po przeliczeniu nadgodzin i podzieleniu ich przez pensyjkę dałem sobie spokój tak jak większość chłopaków którzy poodchodzili. A Ty albo jesteś jakimś nieukiem ( kimś z kierownictwa) albo gamoniem który nie umie sobie znaleźć lepszej dobrze płatnej i rozwojowej pracy , tylko zapatrzonym nie widzącym świata zewnętrznego niewolnikiem tej pseudo firemki. Reklamujesz tu ten obóz pracy bo nie masz pewnie na serwisie już do kogo gęby otworzyć. A co do zatrudniania murzynów to poczekaj jeszcze chwilę, na początek proponuję już zacząć się uczyć cyrylicy.

Norman
@Zorientowany w temacie

To dobrze, że umiesz liczyć pewnie teraz pracujesz za tyle samo lub mniej a żal ci (usunięte przez administratora) ciska bo okazało się, że u innych pracodawców nie jest tak kolorowo pracując za mniej niż dwa kafle.

Julita

@super zioło czy oprócz zmiany nazwy oraz siedziby, w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany? Możesz powiedzieć czego mogą oczekiwać osoby, które obecnie są zainteresowane pracą w niej?

super zioło
@Julita

Zmieniła się tylko siedziba firmy,ale prawdopodobnie będą zatrudniać dalej bo przygotowywane jest sporo stanowisk na serwisie.

super zioło

W piątek skończyła się pewna epoka Green Field wyemigrował z ulicy Kożuchowskiej. Teraz nazywa się chyba Ploh i siedziba firmy będzie na ulicy Zimnej w Zielonej Górze.

Bylypracownik

Premii nie zobaczysz, rozwoju tez nie zobaczysz ale jeżeli lubisz pracować po godzinach za darmo( bardzo naciągają kodeks pracy,nie płaca za nadgodziny a tych godzin jest sporo wychodzi ponad tydzien w miesiącu )

Dalej wierzysz w te bajeczki? :D

zainteresowany

Ciekawe ile płacą? Z tego co wyczytałem to 1750 na ręke plus ewentualną premie ciekawe. Jak pojawi się ogłoszenie to chyba spróbuję,jak na początek to niewiele ale jest podobno możliwość rozwoju zawodowego.

Weź przestań

Zatrudniaja bo inni uciekaja !!!

ziomix

Aha dzięki za odpowiedź,a ta nowa firma ma chyba zatrudniać podobno to nie może być chyba tak źle.

ziomix

O co chodzi przenoszą firmę jak tak to gdzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Green-Field PPHU - Zielona Góra

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green-Field PPHU?

Kandydaci do pracy w Green-Field PPHU napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green-Field PPHU
1.2/5 Na podstawie 118 ocen.
  • Graniczna 12
    62-070 Zielona Góra