Green-Field PPHU

Zielona Góra

Opinie o Green-Field PPHU

użytkownik zarejestrowany

@?@Fotka tvtreść regulaminu możecie znaleźć klikając w link: http://www.gowork.pl/regulamin W przypadku dalszych wątpliwości lub też jeśli uważacie, że Wasz wpis został usunięty bezpodstawnie, bardzo proszę o kontakt z administratorem portalu. Kontakt znajduje się w treści regulaminu.

Fotka tv

93 opinie były ostatnio teraz jest już tylko 54 o co tu chodzi i dla kogo jest to niewygodne bo powoli zaczynam wątpić w wolność mediów internetowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

?

Hmm .. Pisanie prawdy to naruszenie regulaminu?

użytkownik zarejestrowany

@Prawdziwa opinia!!!jeśli zniknęły niektóre z opinii, to oznacza, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Na wątku jest miejsce zarówno na wpisy osób, które są zadowolone z pracy w firmie, jak i tych które mają do pracodawcy zastrzeżenia. Jednak wpisy te nie mogą naruszać regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu.

Prawdomówny

podobnie jak na serwisie wyzysk i nic więcej, dwóch idiotów opisanych wyżej nie oszczędza nikogo!!!!

V

Pytanko, jak wygląda praca na magazynie? Godziny/zarobki? Bo widze że poszukują na magazyn.

użytkownik zarejestrowany

Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca w firmie oraz o Waszych opiniach na temat tego pracodawcy, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu portalu.

zabawne

Haha... Przygotowane sporo stanowisk bo nie ma murzynów do roboty za darmo. Już nie dopisujcie sobie tutaj pozytywnych opinii aby zwabić nowych pracowników, nikt już się nie da nabrać na pracę za darmo. Niech Waldek i Krzysia stają na serwis i zasuwają a nie biorą pieniądze za podpierniczanie ludzi.

Zorientowany w temacie
@Obiektywny 05.08.2017, 18:21
Jaka praca za darmo? Przecież niema ludzi którzy pracują za darmo chyba,że ty byłeś wyjątkiem!!! Tak na marginesie Ploh z teg...

Albo Ty jesteś taki durny albo kimś z kierownictwa w tej firmie !!! Powyższe opinie mówią same za siebie. Ja poprostu umiałem liczyć i po przeliczeniu nadgodzin i podzieleniu ich przez pensyjkę dałem sobie spokój tak jak większość chłopaków którzy poodchodzili. A Ty albo jesteś jakimś nieukiem ( kimś z kierownictwa) albo gamoniem który nie umie sobie znaleźć lepszej dobrze płatnej i rozwojowej pracy , tylko zapatrzonym nie widzącym świata zewnętrznego niewolnikiem tej pseudo firemki. Reklamujesz tu ten obóz pracy bo nie masz pewnie na serwisie już do kogo gęby otworzyć. A co do zatrudniania murzynów to poczekaj jeszcze chwilę, na początek proponuję już zacząć się uczyć cyrylicy.

Norman
@Zorientowany w temacie 07.08.2017, 07:01

To dobrze, że umiesz liczyć pewnie teraz pracujesz za tyle samo lub mniej a żal ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska bo okazało się, że u innych pracodawców nie jest tak kolorowo pracując za mniej niż dwa kafle.

użytkownik zarejestrowany

@super zioło czy oprócz zmiany nazwy oraz siedziby, w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany? Możesz powiedzieć czego mogą oczekiwać osoby, które obecnie są zainteresowane pracą w niej?

super zioło
@Julita 20.07.2017, 12:05

Zmieniła się tylko siedziba firmy,ale prawdopodobnie będą zatrudniać dalej bo przygotowywane jest sporo stanowisk na serwisie.

Phi

Do powyższej syfiastej oferty trafiła świeża już z ogarniętym burdelem( gołe ściany hahaha). Ekonomiczne ogrzewanie gazowe hahah w zimie pizgało że nie szło wytrzymać na serwisie a na magazynie było 5-7 stopni. Biuro grzali kominkiem gdzie trzeba było palić 8 godzin a i tak siedzieli w swetrach. Wieśka pozabierała wszystko a za gołe sciany chce teraz 19.000 PLN na miesiąc. Za darmo bym tego nie brał. Oto ta śmieszna oferta: http://www.morizon.pl/oferta/wynajem-centrum_dystrybucyjne-zielona-gora-kozuchowska-915m2-mzn2027649012?nb=920679a07313cca300341aa7cb44e403%7C1

wybawiony

Wynieśli się bo kto będzie idiotce Majorek płacił za nic grube pieniądze za rozpadającą się ruinę? Ta by tylko siedziała i pierdziała w stołek przy laptopie i liczyła kasę tak jak to robiła jak dostała firmę w spadku bo śp. mężu. Rozwaliła firmę i jeszcze by chciała za to brać pieniądze. Teraz ta rudera jest do wynajęcia za 25.000 pytam się za co? przyszli inwestorzy omijajcie z daleka tą ruderę z cieknącym dachem, niesprawnym ogrzewaniem podłogowym itd. A oto oferta którą należy omijać : http://www.morizon.pl/oferta/wynajem-lokal-zielona-gora-kozuchowska-915m2-mzn2027351403

super zioło

W piątek skończyła się pewna epoka Green Field wyemigrował z ulicy Kożuchowskiej. Teraz nazywa się chyba Ploh i siedziba firmy będzie na ulicy Zimnej w Zielonej Górze.

Bylypracownik

Premii nie zobaczysz, rozwoju tez nie zobaczysz ale jeżeli lubisz pracować po godzinach za darmo( bardzo naciągają kodeks pracy,nie płaca za nadgodziny a tych godzin jest sporo wychodzi ponad tydzien w miesiącu )

Dalej wierzysz w te bajeczki? :D

zainteresowany

Ciekawe ile płacą? Z tego co wyczytałem to 1750 na ręke plus ewentualną premie ciekawe. Jak pojawi się ogłoszenie to chyba spróbuję,jak na początek to niewiele ale jest podobno możliwość rozwoju zawodowego.

Weź przestań

Zatrudniaja bo inni uciekaja !!!

ziomix

Aha dzięki za odpowiedź,a ta nowa firma ma chyba zatrudniać podobno to nie może być chyba tak źle.

Uradowany wolny człowiek

Tej firmy nareszcie już nie ma rozpadła się a raczej wciągnęła ją inna rozpadająca się firma z zagranicznym kapitałem dokładnie włoskim. Ta firma to P.W. Ploh też nie ma najlepszych opinii poczytajcie : http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,290477,0,0,1 Wciągnęła pewnie po to Green Field żeby zatłuc konkurencję ale pewnie sama siebie też zatłucze strzelając sobie w kolano przejmując Green Field z głupkowatą kadrą zarządającą. NIE POLECAM TYCH DWÓCH FIRM !!!! a raczej to już jednej bo po poprzedniej zostały już tylko rozpadające sie budynki hahahahah. Syffffff.

ziomix

O co chodzi przenoszą firmę jak tak to gdzie?

Rozanielony tą informacją

http://www.morizon.pl/oferta/wynajem-lokal-zielona-gora-kozuchowska-915m2-mzn2027351403 Ale łach hahahah. Biura o podwyższonym standardzie hahahahahahah . Leżę i kwicze :)))))) Pięknie. Majorek w trumnie deski wytarł od przewracania sie. Do czego ta Wieśka doporowadziła.

szyderca

Walicki szykuj sie na rejon za niedługo hahaha

Śmiech na sali

Biedny Hulek musi symulować teraz do 18 że pracuje bo nowy szef siedzi do 18 :) Skończyło sie udawanie że sie pracuje hahaha

Sprawiedliwy

Mam nadzieję że nowy właściciel wywali Walickiego i Hula i pójdą oni kopać rowy !!!!

Hahaha

Kasujcie kasujcie prawdziwe komentarze. Nie ma was już dwóch dyrektorków upadłościowych położyło firemke. Księżniczka szefowa spadła z tronu. Tak to jest jak sie nie szanuje ludzi, oszukuje, kłamie i okrada pracowników. Bay bay. UPADŁOŚĆ!!!

JJ
użytkownik zarejestrowany

No daj spokój, firma jest bardzo dobrym pracodawcom, który przez lata pomógł już masie osób w lepszym życiu

Osoba

Nie ma funkcji przedstawiciel handlowy jest tylko dział marketingu to co innego..

Osoba

Premia jest jak jesteś kierownikiem rejonu,tak jest tylko podstawa na jaka się umowisz z wlascicielem, a pozniej to kto wie ?

Nie ma niczego takiego

osoba

panowie z tego co wiem to rekrutują właśnie, więc można spróbować szczęścia i wysłać cv

zły pies

Naprawde polecam prace w tej firmie nie ma co narzekac jak nie masz nic innego do roboty idz i zobacz jak w Polsce mozna pracowac...Bedziesz traktowany jak potencjalny zlodziej len i czlowiek od wszystkiego a w zamian dostaniesz wszawe pieniadze...Naprawde warto to wielka szkoła zycia

osoba

Nie wiem czy są przyjęcia, ogólnie nie polecam tej firmy . Szkoda czasu.

osoba

W dniu 11 marca odszedł kolejny pracownik z długoletnim stażem pracy. ( usunięte przez administratora ) Jak tak dalej będzie to jeszcze stara gwardia zacznie odchodzić.

osoba

W dniu 11 marca odszedł kolejny pracownik z długoletnim stażem pracy... (usunięte przez administratora) Jak tak dalej będzie to jeszcze stara gwardia zacznie odchodzić.

osoba1

osoba Twoja opinia musi być słuszna skoro za każdym razem kiedy piszesz wiadomość jest kasowana a ponadto w firmie robią dochodzenie kto to napisał.

ja

Nie ma w tej firmie takiego stanowiska jak kierowca

Piesek Hulalala

Chcecie przejsć przez GF winszuje to... znakomita szkola życia mobing wyzyskiwanie pracownika wszedzie szukanie teorii spiskowej traktowanie pracownika jak potencjalnego złodzieja...Atmosfera jak w jakims Wiezieniu brakuje tylko krat i druta kolczastego...Kierownictwo szefostwo mało inteligentne zeby nie uzyc innych słow do tego brak kompetencji nie wspomne o braku umiejetnosci handlowych,zarządzania zasobami ludzkimi itd Na koniec tak: jezeli te slowa nie przemawiaja prosze sprawdzic jaka jest rotacja w dziale handlowym i serwisie ...zenada. W normalnych firmach ludzie pracuja a nie uciekaja po paru miesiacach tygodniach nawet dniach( takie przypadki tez znam)

byly pracownik

Ja mam opinię na temat firmy tak, jak większość wcześniejszych użytkowników, choć w GF już od dość dawna nie pracuję. Raczej ciężka praca za małe pieniądze. A ktoś tu pisał o "świętej pamięci" poprzednim właścicielu - co się z nim stało?

mmm

green-field- 2 lata z zycia zmarnowane. czlowiek byl mlody i glupi, to sie dawał... pare fajnych chlopakow, paru mniej fajnych, i najlepszy, największy, najwspanialszy, wszystkowiedzący ( usunięte przez administratora )

odpuść sobie - nie polecam. Ostatnio szukali "techników" do serwisu najlepiej z grupą inwalidzką...

hulk

30 zł diety nie jest źle da się za to "pojeść" w miarę godnie w ciągu dnia ale spędzać połowę życia poza domem za 1700 netto umowa zlecenie to trzeba być głupim, już lepiej spędzać 3/4 życia poza domem np.pracując w Niemczech ale za 8000 zł, a praca w greenfield ciężka może nawet cięższa niż roboty fizyczne w niemczech aha i jeszcze jedno praca w serwisie kończy się o godz. 16 ale szef jeszcze każe posprzątać serwis więc z robotę kończy się 15 po a nikt ci za te 15 minut nie zapłaci.

citizen

życzę powodzenia. Dieta 30,00 zł na cały dzień - hotele bez jedzenia. Plecak zupek chińskich, suchy chleb na wyjazd :):) to może wtedy "żyć nie umierać"

Na początku obiecują umowę o pracę. Wszystko ładnie pięknie. Co do czego przychodzi to umowa zlecenie i cały czas w delegacji... Jak pies.

edi

(usunięte przez administratora) brak socjalu dobrze maja tylko chłopaki zatrudnieni przez już świtek pamięci właściciela.

maniek

przestańcie nie jest tak zle najważniejsze ze GREEN-FIELDZIE dobrze płacą bo w dzisiejszych czasach to ruznie bywa

ROCKI

a ja slyszlem ze dobrze placa i fajne dziewczyny pracują

aron

a do serwisu przyjmują słyszałem ze dobrze płacą

B2B

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, nawet nie raczyli oddzwonić, że mnie nie chcą lub chcą. ( usunięte przez administratora )

Supermen

Kolego może podasz jakieś szczegóły na temat płacy, liczby godzin, sytuacji finnsowej itp. a nie tylko, że odradzasz już

andrzej

( usunięte przez administratora ) - STANOWCZO ODRADZAM !!!

Zenon

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu

Zostaw opinię o Green-Field PPHU - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green-Field PPHU