Opinie o Inter Job w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inter Job. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Inter Job na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Job w Lubin

Anonim Nowy wpis

Agencja okropna jeżeli chodzi o lokację i poszanowanie pracownika ludzie z agencji nie mają pojęcia co się dzieje realnie tam (usunięte przez administratora)na lokacjach stare rozwalające się budynki ogólnie nie polecam.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Inter Job?

Wojciech Bligier

Agencje, które balansują na krawędzi prawa powinny być zgłoszone do prokuratury. Koniec , kropka.

@Wojciech Bligier

czy moze ktos napisac tutaj jak wyglada temat testu na kowid w tej firmie? wykonuja w biurze, czy gdzies umawiaja do przychodni?

Karolina Nowy wpis
@Wojciech Bligier

Czy pisząc o agencjach odnosisz się do firmy, w której wątku się właśnie znajdujemy? Jeśli tak to chciałabym się dowiedzieć dlaczego uważasz, że balansuje ona na krawędzi prawa. Twój wpis póki co nic nie mówi i mało kto będzie wiedział o co chodzi.

@Karolina

a moze Pani sie orientuje jak wyglada test na kowid w tej firmie? na ich stronie nic takiego nie ma...

Kulka

@Wojciech Bligier co masz na myśli? Jak to na krawędzi prawa?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Inter Job odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
Dorota

Mówisz im od dawna, że chcesz pracować w mieście X, oni obiecują, że jak tylko takie oferty się pojawią, to dadzą Ci znać, ale nie dają. Gdy w końcu sam pytasz o te oferty, bo widzisz, że zamieścili je na stronie, to nawet nie raczą odpowiedzieć za jaką stawkę. Zrobili to już kilkanaście razy. Firmie to chyba wydaje się, że ma monopol na rynku opiekuńczym. Bezczelność. Trzeba próbować wszędzie indziej i samemu też. Łaski bez.

czy
@Dorota

może ktoś powiedzieć jak wygląda u nich organizacja wyjazdu? ile się czeka na akceptację, jak szybko przychodzi umowa i czy narzucają Sindbada??

Dominika

Generalnie agencja ma bardzo dobre opinie. Błędy popełnia każdy chyb, że nic nie robi!

Henryk2724

Szanowny Adminie, czy to jest strona do przedstawienia rzetelnych opinii, czy portal dla idiotek szukających wrażeń? Poza tym może czas skończyć z anonimowością?

@Dorota, czy poinformowałaś osoby z którymi rozmawiałaś, o swoich zastrzeżeniach? Jaki był finał opisywanej przez Ciebie sytuacji? Powiesz nam coś więcej na temat pracy w firmie? Czy dla pracowników dostępne są benefity pozapłacowe? Jeśli tak to w jakiej formie?

Berg

Mieli jakies Problem z Zusem i dzwonili zeby sie mówiło ze jak się miało urlop w Polsce to mimo wszystko że się pracowało reklamujac firmę.No Nie bedac ubezpieczonym reklamować firmę to jakaś lipa.Bo jak się zjezdzało do polski ro nie było się ubezpieczonym.Bedac na umowie oprace na stałe.Podanie o urlop bezpłatny się pisało.To są jakieś kpiny nie firma.

Jak wyglądają warunki zatrudnienia w Inter Job? Chodzi mi głównie o rodzaj umowy jaką proponują. Aplikował ktoś może w Lubinie i mógłby podzielić się informacjami przydatnymi dla zainteresowanych?

rachela53

Bardzo dobrze wspominam pracę jako opiekunka za pośrednictwem Inter Job Lubin. Miałam świetny kontakt z koordynatorką i pomimo tego, że natrafiłam na kilka problemów z rodziną osoby, którą się opiekowałam to przedstawicielka firmy nawet w późnych godzinach wieczornych odbierała moje telefony i problemy zostały rozwiązane szybko co sprawiło, że czułam się bezpiecznie. Zarobki są bardzo uczciwe, są też bonusy.

agata

Ja również z nimi współpracuje. Bardzo rzetelna firma, wypłacalna przede wszystkim. Zapewniają dobre warunki, transport na miejsce. Polecam :)

Anion

Witam, Właśnie przeczytałam ogłoszenie. Interjob - opiekunki na terenie kraju, atut wysokie zarobki, płaca nawet do 2000 zł netto! i .....nie wiem śmiać się, czy płakać. Czy w tej firmie pracują osoby niekompetentne, niemyślące, czy też uważają, że potencjalni pracobiorcy to stado baranów? 2000:22 dni robocze, czyli od pt do so, to 90 zł/ doba Zakładając, że opieka nad podopiecznym będzie ograniczała się do 10 godz otrzymamy 9zł/h. Od stycznia 2017 płaca minimalna netto! 8,50 zł/h. Atrakcyjne zarobki??? Szukam pracy, ale gdy widzę takie kłamliwe ogłoszenia czuję niechęć, bunt i sprzeciw. Po prostu się wkurzam!!!

Halinka
@Anion

Widzę że ma Pani problemy z matematyką oraz przepisami :) Biorąc po uwagę że miesiące gdzie mamy 22 dni pracy występują sporadycznie ale jednak a praca odbywa się od poniedziałku do piątku po 8 h to wychodzi 11,25 zł/h netto a płacę minimalną mamy 12 zł brutto. Oczywiście zawsze możemy napisać że pracujemy od poniedziałku do niedzieli po 14 h na dobę także wyjdzie 4 zł netto Denerwują mnie takie osoby które siedzą w internecie i narzekają, wiecznie im źle . Rusz cztery litery i do roboty od od narzekania konto się nie powiększa. Ludzie w marketach pracują za 1300 zł netto i muszą bo rodzinę trzeba utrzymać. Nie każdy ma taką możliwość skorzystania z takiej pracy Ja bym skorzystała ale wolę być blisko dzieci i zarabiać mniej niestety. Ludzie ogarnijcie się z takimi wpisami.

marek

Ja to się zastnawiam czy jest szansa na jakieś premie do zarobków, wiadomo coś o tym? Dzięki za odpowiedź

Hej BIBI O , opieka koordynatora nie polega na tym jak to napisała @12. Koordynator jest od początku do końca zlecenia zarówno dla rodziny jak i dla opiekunki. Jest od rozwiązywania problemów , szukania kompromisów, a także pośredniczenia między opiekunką i polska firmą. Jego rola nie kończy się w momencie usamodzielnienia opiekunki. Pozdrawiam

Grażka

Na koordynatów zawsze można liczyć, od tego są. Ich zadanie polega na rozwiązywaniu probleów, gdy takowe sie pojawią, szukaniu kompromisów, pośredniczeniem między opiekunką a polska firmą. Organizuja razem z biurem zarówno polskim jak i niemieckim wymiany opiekunek, odbiór z dworców itp. Także nie maja nic wsólnego z wdrażaniem się opiekunki w prace. Opiekunka zna od początku zakres jej obowiązków i sama musi sobie radzić.

Taka ja

Drogo Nocole, dlaczego piszesz tu takie bzdury. Obie wiemy , że Śp.Herr W płacił opiekunkom za odrobine przyjemnosci. Tylko ja w przeciwieństwie do Ciebie spakowałam walizke i z pomocą tego koordynatora o którym tak miło się wyrazasz opuścilam te rodzinke. Poza tym jedna kawa wypita z koordynatorem nie oznacza, że ma na Ciebie ochote..obudz się. To, że 93 letni dziadziuś na ciebie poleciał, nie oznacza, że każdy leci. A co do Inter Job to najlepsza firma na rynku. Z czystym sumieniem mogę ja polecić.

Nicole
@Taka ja

No chyba że Tobie płacił ale za mało i chciałaś więcej bo mi dziadek za nic nie płacił nic złego nie zrobiłam i sumienie mam czyste a Ty jako że piszesz, że obie wiemy a ja o tym nic nie wiem więc coś było na rzeczy.Ja nawet się bym nie domyśliła że taki dziadek o takich rzeczach może pomyśleć.I kup sobie czewrwieńszą wzmiankę jak będziesz do następnej opieki jechała.

@Nicole

Widzę, że masz problem z ta sytuacją. Dlatego nie będe juz tego komentować. Każdy wie swoje i niech tak zostanie. Tylko nie bez powodu firmy wypowiadaja umowy klientom.

Nocole
@Taka ja

No widzę ze firma się posuwa się do poziomu poniżej krytyki.To nie pisze i nie pisała moja zmienniczka tylko osoba z firmy

wika

Nie powiem...pomogli mi na początku ze słabym językiem niemieckim w końcu wyprosiłam u p.Kasi sztelę/byłam z finansami w sytuacji tragicznej/ ale póżniej to już totalna olewka tzn.brak zainteresowania mną jak i czy dojechałam;opis podopiecznego nie zgadzał się ze stanem faktycznym;po wielkiej "burzy"podnieśli mi stawkę o 100 euro pewnie bali się,że kolejna osoba zrezygnuje/przede mną był pan 3 tygodnie i pani aż...3 dni,która uciekła pod osłoną nocy do Polski/za święta wielkanocne rodzina zapłaciła firmie za 3 dni a mnie zapłacili tylko za 2 dni i to mnie najbardziej wkurzyło!!/ Płacą regularnie,na czas ale....pół na pół tzn.część w polskiej walucie a część w niemieckiej i przelicznik jest zawsze o dziwo bardzo niski?! W końcu odważyłam się i po ponad pół roku złożyłam wypowiedzenie.Obecnie jestem w innej firmie zarabiam dużo więcej ,czuję się potrzebna,doceniana i szanowana.

euro2121

Mam pytanie. Chciałabym się dowiedzieć jak aktualnie wyglądają tam stawki. Mi niestety obniżyli i chciałabym porównać z innymi pracownikami swoje przychody. Z góry dzięki za informacje

Nocole

To jest firma trochę dziwna.2 lata byłam super opiekunka pojechałam na nowa sztele też bardzo zadowoleni.Pojechałam do domu wysłali na zastępstwo wypindrzoną lale kolejna z kolei dziewczyna tylko ja tam byłam stała bo takie ,,egzemplarze,, mieli lalunia namieszała naoskarzała biednego staruszka firma zrezygnowała z klienta i mnie nie raczyli o tym powiadomić .Dobrze ze biletu nie kupiłam bo bym om za h... nie podarowała.Ale jestem im za to wdzięczna od nich się wyzwoliłam telefony z firm się do mnie urywały mogłam wybierać w ofertach jak w ulęgałkach i to za dużo większe bez porównania pieniądze.I s innych miałam ubezpieczenie przez cały czas a u nich przyjeżdzasz do domu miesiąc ochrony a miesiąc h... i rozmawiałam czy nie ma możliwości ciągłego ubezpieczenia twierdzili ze nie ma i innych jest.Więc można być lojalnym dla firmy a firma nie więc ja bym się w to (usunięte przez administratora) nie pchała.

jaaaaaaaaaa
@Nocole

Powinnaś ten post też usunąć, tak jak usunęłas ten z wczoraj. Kobieto, widzę, że masz problem , ale ze sobą, nie z firmą. Nikt nie traci pracy z dnia na dzień bez powodu....i nie obwiniaj niewinnej dziewczyny. Ona jedna była szczera i powiedziała co sie w tym bur... wyprawia i za jakie stawki.

@Nocole

Ten post tez powinnaś usunąć, zanim poraz kolejny napisze co o Tobie myśle i Twoim zakłamaniu.

Uwierz mi
@Nocole

Proponuję skasować tę opinie, tak jak skasowałaś wczorajszą, zanim napisze w komentarzu o jedno zdanie za dużo.

Viola58

Polecam firmę teraz się nazywają Opieka Inter Job z Lubina pełen profesjonalizm różne rodzaje umów miłe panie w biurze pomocne w razie jakiś problemów zarobki tak jak wszędzie do 1500Euro ale co najważniejsze zawsze na czas bez żadnych poślizgów ściemniania że jak nie dziś to jutro itd. szczerze polecam

ruda
@Viola58

No nie wiem dziewczyno gdzie Ty takie zarobki widziałaś ?Chyba w marzeniach:)))Nawet prywatnie rzadko płaca 1500 na rękę.Nie ściemniaj proszę! Jedyne co jest prawdą to to ,ze płacą na czas i zareagują na jakies problemy ale z wielkim trudem.Ofert maja bardzo mało a panie w biurzeJa akurat trafiłam na niezbyt sympatyczną panią:(

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Job - Lubin

• Jak się pracuje w Inter Job?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Job tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Inter Job